خانه ارائه دهندگان خدمات ای ختم : برگزاری ختم به صورت آنلاین

ای ختم : برگزاری ختم به صورت آنلاین

ای ختم : برگزاری ختم به صورت آنلاین

امروزه بیشتر مردم دوست دارند در مجامع گوناگون ولو به صورت مجازی و اینترنتی حاضر باشند. یکی از مهمترین خصوصیاتی که بشر از ابتدا داشته رفتار اجتماعی و حضور در گردهمایی هاست. این علاقه وقتی بیشتر نمود پیدا می کند که موضوع به ما هم ارتباط  دارد. هر کجای دنیا که باشیم دوست داریم در غم و شادی های اقوام و نزدیکان به بهترین وضع ممکن سهیم باشیم.

ای ختم برای پاسخ به این خواست ساخته شد. اکنون همه نزدیکان و دوستان چه در ایران چه در شهر خودمان یا سایر شهرها حتی در خارج کشور می توانند در بستری با رنگ و حال ایرانی و قابل برنامه ریزی و شکل سازی مطابق با هر سلیقه ای در غم و اندوه خاندان و دوستان خود شریک باشند. چه بسیارند کسانی که درست در لحظه وقوع یک داغ به کسانی نیاز دارند که نزد آنها نیست و در یک شهر یا کشور دیگر است. هم اکنون افراد داغدار می توانند با برگزاری یک ختم یا مراسم چهلم اینترنتی در ای ختم این امکان را برای همه دوستان آشنایان فراهم کنند که با آنها همدردی کنند و به آنها تسلی دهند.

گروه مراسمAdinternetekhatm9506 برخط با همکاری شرکت زرین پال  با نوآوری این امکان را فراهم ساخت: برای نخستین بار. هم اکنون وقتی یک داغ فرا می رسد دیگر درد و رنج دوری و فراق سایر بازماندگان معنا ندارد. یکی از بازماندگان می تواند در سایت ای ختم یک مراسم اینترنتی را به راحتی و از پشت رایانه سفارش دهد و با ایمیل همه را دعوت کند: همه را از همه جای دنیا. همه می توانند در ساعت و روز مشخص به این وب سایت بیایند به راحتی و رایگان عضو شوند و روی مراسم فرد مرحوم مورد نظر کلیک کنند: هم اکنون در کنار سایر بازماندگان و اقوام و دوستان هستند و همگی می توانند به گفت و شنود از آن روانشاد بپردازند یا به دلداری بازماندگان نزدیک. ای ختم راهی است برای نزدیکی دلهای داغدار.

بدیهی است که در این راه نظرات شما بسیار مهم است. خواهش می کنیم شکایات، نظرات و پیشنهادهای خود را برای بهبود کیفیت سایت به نشانی ایمیل زیر بفرستید:

support@ekhatm.com

آن دسته از نظرات شما که مورد تایید مدیریت قرار گیرد با نام خودتان در صفحه نظرات کاربران درج می شود.

همچنین برای شکایات یا دریافت پشتیبانی می توانید با تلفن های زیر تماس بگیرید

     ۰۹۰۳۹۸۳۶۳۰۷           ۰۲۱-۸۸۷۰۹۸۶۹

نشانی: تهران- بلوار قائم مقام فراهانی- کوچه آزادگان- پلاک ۹

www.ekhatm.com

همکاری

دوستان گرامی که علاقه دارند با ای ختم همکاری کنند به ویژه کسانی که در ثبت مراسم در مساجد فعالیت دارند و می خواهند بیشتر با فعالیت های وب سایت ای ختم آشنا شوند می توانند با فرستادن ایمیل به نشانی بالا و ذکر نام مسجد و شهر خود در موضوع ایمیل به خانواده بزرگ ای ختم بپیوندند.

۲ نظرات

 1. بام

  مارس 10, 2018 در 5:29 ب.ظ

  چرا اخه فقط خواهشا جمع کنید من قبول ندارمش تشیع کردن وقمت قبر بیشتراز۳ میلیون میشه این کاهش بدین

  پاسخ

 2. بام

  مارس 10, 2018 در 5:27 ب.ظ

  خیلی بده من قبول ندارم اول انکه قیمت قبر رفته به ۳ میلیون چرااینو کاهش نمیدن ماکه همچین کاری نمیکنیم جمعش کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =