خانه تالارهای تخصصی تالار مسیر بهشت زهرا بررسی تالار پذیرایی نزدیک بهشت زهرا

taj gol

بررسی تالار پذیرایی نزدیک بهشت زهرا

۱
5

تحلیل و راهنمایی اطلاعات تالار پذیرایی در نزدیکی بهشت زهرا برای پذیرایی میهمانان

انتخاب تالار پذیرایی مناسب یکی از مهم ترین مراحل برای برنامه ریزی برگزاری مراسم ختم و خدمات ترحیم است. ویژگی های مختلفی برای انتخاب محل مناسب سالن پذیرایی مطرح است. از جمله کیفیت غذا و پذیرایی، محیط سالن های تالای و امکانات آن و آراسته بودن سالن پذیرایی، ظرفیت سالنهای پذیرایی و تعداد سالنهای آن، قیمت خدمات تالار، دسترسی مناسب به تالار برای میهمانان، داشتن محل مناسب و کافی برای پارک ماشین، سایر امکانات تالار همچون نورآرایی، سیستم صوتی، رنگ میز و صندلی و معماری تالار، داشتن آسانسور برای سالمندان، نیروی پذیرایی مناسب و آموزش دیده و … اشاره کرد.

از آنجایی که در این مقاله بر آن هستیم تا به صورت تخصصی به بررسی تالار های پذیرایی و سالنهای مناسب برای پذیرایی از میهمانان مراسم ختم و سوگواری بپردازیم کمی به موضوع تالار ها با نگاه دیگری خواهیم پرداخت.

در بررسی تالارهای در مراسم های ختم و سوگواری سه گروه اصلی از تالارها مشاهده می شود. اول تالارهای نزدیک به بهشت زهرا جهت پذیرایی از میهمانان در روز تشییع و تالارهای نزدیک به مساجد شاخص تهران و در نهایت سایر تالارهای و سالنهای پذیرایی برای برگزاری همزمان مراسم یابود و پذیرایی از میهمانان.

با توجه به اینکه بسیاری از صاحبان عزا ترجیح می دهد تا پذیرایی از میهمانان در مراسم تشییع به سرعت انجام شود و میمهمانان برای رسیدن به تالار پذیرایی راه زیادی را طی ننمایند از تالارهای پذیرایی نزدیک بهشت زهرا استفاده می کنند.

در حال حاضردر نزدیکی بهشت زهرا ما سه گروه تالارهای ویژه و بسیار مناسب مواجه هستیم. که در ادامه به بررسی هر کدام از این گروه تالارها می پردازیم:

تالارهای داخل مجموعه بهشت زهرا:

با توجه به معماری قطعه ها در داخل بهشت زهرا در میان قطعات قدیمی بهشت زهرا تعدادی مجموعه پذیرایی طراحی گردیده و در حال حاضر توسط پیمانکاران مدیریت و به مشتریان سرویس ارائه می نمایند. در بررسی این تالارها شاید ظاهر بیرونی و تجیهزات داخل این سالنهای پذیرایی چندان شیک و لوکس نباشد ولیکن کیفیت غذا مناسب، قیمت مناسب، دسترسی راحت و بدون ترافیک، تعداد زیاد محل پارک خودرو از مزایای این مجموعه از تالارها است.

تالارهای مجموعه فرهنگی حرم مطهر:

با توجه به اینکه قطعات قدیمی بهشت زهرا در مجاورت حرم مطهر هستند می توان از خدمات بسیار مناسب تالارهای موجود در این مجموعه نیز نام برد. در حال حاضر تعداد مجموعه پذیرایی با امکانات متنوع و سطوح مختلف خدماتی در مجموعه حرم قابل استفاده است.

سالن های پذیرای این مجموعه دارای امکانات مناسب پذیرایی، ظاهری مناسب و دسترسی و محل پارک بالا می باشند و قیمت و کیفیت غذاهای ارائه شده نیز مناسب است.

و تالارهای در مسیر تهران در شهر باقر شهر و ورودی تهران:

شاید برای بسیاری از صاحبان عزا استفاده از تالارهای پذیرایی در شهر باقر شهر و مسیر بهشت زهرا با توجه به توقعات لوکس از سالن پذیرایی و یا در برخی از موارد شناخته شده بودن تالارها چندان در نظر اول مناسب به نظر نرسد. اما نکته اساسی وجود تالاهار بسیار متنوع و متناسب با سطوح مختلف توقعات در شهر باقر شهر و مسیر ورودی تهران است.

در حال حاضر مجموعه تالارهای پذیرایی بسیار شیک و با امکانات مناسب و کیفیت مناسب پذیرایی و غذا در نزدیکی بهشت زهرا راه اندازی شده اند که می تواند نیازمندی بسیاری از مشتریان را تامین نمایند.

کیفیت غذای مناسب، قیمت مناسب، سالنهای متعدد و با ظرفیتهای مختلف، ارایه خدمات در چندین ساعت در میانه روز (ظهر تقریبا از ۱۱٫۳۰ الی ۱۴٫۳۰ و سپس ۱۴٫۳۰ الی ۱۶)، دسترسی سریع و ساده از مزایای این تالارهای پذیرایی است.

برخی از این تالارهای سعی کرده اند تا در صورت امکان فضای مناسبی را نیز برای پارک وسایل نقلیه تامین نمایند تا در داخل شهر محدودیت های یافتن محل پارک کمتر گردد.

در ادامه شما سعی شده تا برخی از تالارهای و مجموعه پذیرایی های مناسب معرفی گردد، شما میتواند جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر به مشخصات و امکانات هر کدام از این تالارهای پذیرایی به صفحه اختصاصی هر کدام مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در تالار های پذیرایی
برگزاری مراسم یادبود در گذشتگان در تالار و سالن پذیرایی می تواند با برخی از خدمات تکمیل گردد: خدمات مداحی با نی و دف، گل آرایی میزها، شمع آرایی و گل آرایی میز ورودی، تاج گل، حلوا و خرمای خانگی، کارت تشکر، کلیپ یادبود، میوه از جمله این موارد است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با تالار پذیرایی به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات تالار های پذیرایی

مجموعه تالارهای پذیرایی ستاره ری

اطلاعات تماس

۸-۵۵۹۰۴۹۰۷
۰۹۱۲۱۷۸۷۹۲۶

سایر اطلاعات 

تالار پذیرایی آفتاب ، هتل آفتاب و رستوران آفتاب

اطلاعات تماس :

۰۲۱-۵۵۲۲۷۵۴۶

۰۲۱-۵۵۲۲۷۶۶۵

۰۹۳۰۵۲۲۷۵۴۶

تالار پذیرایی نگین طلایی

اطلاعات تماس : ۵۵۲۰۶۰۷

سایر اطلاعات تالار پذیرایی نگین طلایی

 

تالار پذیرایی فردوس

اطلاعات تماس:  ۵۵۲۱۲۴۴۴، ۵۵۲۰۲۷۷۱، ۵۵۲۱۲۴۳۸، ۵۵۲۱۲۴۴۰

 سایر اطلاعات تالار فردوس

تالار پذیرایی گلسرخ

اطلاعات تماس: ۵۵۲۰۰۰۱۶، ۵۵۲۰۱۶۰۰

سایر اطلاعات تالار گل سرخ

تالار پذیرایی بهشت زهرا

اطلاعات تماس:

 تالار پذیرایی پرنیان

اطلاعات تماس: ۳۳۴۰۰۸۳۰(۰۲۱)

سایر اطلاعات

تالار پذیرایی شب وصال

اطلاعات تماس: ۰۹۱۲۵۹۹۵۲۵۵ ، ۳۶۶۵۲۰۱۴۰

سایر اطلاعات

 

بررسی تالارها و سالنهای پذیرایی در نزدیکی مساجد شاخص در تهران:

یکی از معیارهای انتخاب مسجد برای برگزاری مراسم یادبود دسترسی به تالار پذیرایی مناسب در نزدیکی آن است. بسیاری از صاحبان عزا با وجود انتخاب مسجد در بسیاری اوقات از یافتن تالارهای پذیرایی مناسب در نزدیکی آنها با مشکل مواجه می شوند.

در مقاله بعدی سعی شده تا به بررسی تالارها و سالنهای پذیرایی در نزدیکی مساجد شاخص تهران بپردازیم.

 

یک دیدگاه

  1. تاج گل فروش

    خرداد ۱۸, ۱۳۹۶ در ۶:۴۴ ق.ظ

    با تشکر از متن خوبی که در رابطه با تالارهای پذیرایی نوشتین
    بنظرم من که عالی بودش و مفید

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 7 =