خیریه موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور

1
481

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور : مؤسسه خیریه کمک به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان که با نام «موسسه خیریه بهنام دهش ‏پور»معروف می‌باشد، درحقیقت نام جوان هموطن قهرمانی را بر پیشانی دارد که در آغاز هفدهمین بهار زندگیش مبتلا به بیماری سرطان شد و سه سال پنجه در پنجه این بیماری افکند و متأسفانه علیرغم معالجات مختلف در داخل و خارج از کشور در ٢١ سالگی عمر کوتاهش به پایان رسید.

نمونه استند تسلیت موسسه خیریه بهنام دهش پور

استند نسلیت خیریه
استند نسلیت خیریه

استند تسلیت چاپی با تاج گل خیریه

استند نسلیت خیریه
استند نسلیت خیریه

استند تسلیت گل شب بو

استند نسلیت خیریه
استند نسلیت خیریه

استند تسلیت شیپوری

استند نسلیت خیریه
استند نسلیت خیریه

تلفن تماس موسسه خیریه بهنام دهش پور :

۲۲۷۱۸۰۸۲ –

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

زمانی که دوران درمان را در بیمارستان شهداء تجریش می گذراند، به شدت تحت تاثیر وضع ناگوار بیماران بخش ناتمام آنکولوژی (سرطان شناسی) قرار گرفت.
او با وجود بیماری سخت، با روحیه و پشتکاری بی نظیر، تکمیل کارهای نیمه تمام بخش را وجه همت خود قرار داده و اولین بازار خیریه را به همین منظور در سال ١٣٧۴ برگزار نمود و همچنین با جمع‏ آوری کمک‏های مردمی در قالب شرکت در فعالیت‏های خیرخواهانه و همایش‏های هنری و تقدیم آن به بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان شهداء تجریش در نهایت صداقت، حرکتی عظیم را بنیان نهاد.
شمع زندگی کوتاهش در خانه با فروش شمع‏های تزئینی به نفع بیماران مبتلا به سرطان خاموش شد، اما نوری را در دل اطرافیان برجای گذاشت، تا گروهی به‏ صورت خودجوش راه او را ادامه دهند، و اینک خیریه بهنام دهش‏ پور به عنوان مرکز یاری رسانی به مصیبت دیدگان این بیماری افتخار می کند.
بخش سرطان بیمارستان شهداء تجریش، در سال ١٣٧٠ زمانی که هنوز عملیات ساختمانی آن تکمیل نشده بود، با نیت تسریع امور درمانی بیماران، کار خود را آغاز کرد.
سالن انتظار این بخش که عملیات تجهیز آن به همت بهنام آغاز گردیده بود، در پائیز ٧۴، زمانی که دیگر او در میان ما نبود، افتتاح گردید.

سرانجام در اسفندماه سال ١٣٧۶ از محل کمک‏های مردمی، سایر بخش‏ها آماده پذیرائی از بیماران گردید. روزانه، جمع کثیری از مبتلایان به این بلای ناگهانی، لباس دغدغه و تشویش خود را در محیطی همدلانه که شما در این بخش فراهم آورده و سکه‏ های مروتی که به شماره حساب ٠١٠۴۶۶٠٩١٢٠٠۵ بانک ملی ایران، شعبه تجریش واریز کرده‏ اید، با جامه آرامش و تسکین عوض می‌کنند و با شما خواهند گفت که در انتهای افق آرزوهای همه آنها، تمنائی مشترک نهفته است.

۴

 1. رامین

  اسفند ۵, ۱۳۹۵ ۲:۵۸ ب.ظ

  سفارش آنلاین تابلو تسلیت در سایت موسسه خیریه بهنام دهش پور موجود است .

  https://behnamcharity.org.ir/shop/

  • استند تسلیت

   اسفند ۲, ۱۳۹۷ ۳:۳۶ ب.ظ

   برای سفارش آنلاین استند تسلیت انجمن حامی کودکان مبتلا به سرطان به سایت زیر مراجعه فرمایید

   https://tajegol-charity.com

 2. elahe

  مهر ۲, ۱۳۹۵ ۶:۵۱ ب.ظ

  فقط برای خدای مهربان مینویسم… نیاز اساسی به پول دارم که وضع زندگیمونو تغیر بدم همین

 3. محمد جدگال

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ ۹:۲۹ ق.ظ

  من دوسال پیش تصادف کردن دوچار نقص عضو شودم از ناحیه پایه چب نیاز به کمک دارم 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =