خانه ارائه دهندگان خدمات بنر و آگهی و کارت دعوت چاپ آگهی ترحیم و چاپ اعلامیه فوت
yadban pack

چاپ آگهی ترحیم و چاپ اعلامیه فوت

دیدگاه‌ها برای چاپ آگهی ترحیم و چاپ اعلامیه فوت بسته هستند
0
1,157

چاپ آگهی ترحیم و بنر ترحیم و چاپ انواع اعلامیه ترحیم

خدمات اطلاع رسانی ما شامل چاپ اعلامیه ترحیم , کارت ترحیم  , بنر در سایزهای مختلف , آگهی در جراید , چاپ شجره نامه چاپ عکس , طراحی و چاپ انواع مناجات نامه و کتب مذهبی و …. میباشد.

چاپ آگهی ترحیم ۱

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم

سفارش اعلامیه ۲

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم

چاپ آگهی ترحیم ۳

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم

چاپ آگهی ختم ۴

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم

چاپ اعلامیه ترحیم ۵

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم

اعلامیه ختم ۶

چاپ آگهی ترحیم
چاپ آگهی ترحیم
چاپ اعلامیه
چاپ اعلامیه

تلفن تماس :
۰۲۱-۸۸۸۲۰۷۶۵


توضیحات

اگر به چاپ آگهی ترحیم نیاز پیدا کردید احتمال زیاد یکی از نزدیکان شما از دنیا رفته است.  به شما تسلیت می گوییم و از خدا صبر و شکیبایی برای خانواده مرحوم خواستاریم. در اینجا توضیحاتی در مورد چاپ اعلامیه ترحیم برای شما داده ایم.

یکی از نیازهای مراسم ختم و ترحیم و یا مراسم چهلم، چاپ آگهی ترحیم است. راجعون برای راحتی مشتریان در این زمینه محصولی طراحی کرده است که روند چاپ آگهی ترحیم را ساده کرده است. شما عزیزان پس از تکمیل یک فرم ساده و زدن دکمه ی افزودن به سبد خرید و پرداخت هزینه سفارش این فرآیند را به سرانجام می رسانید. پس از این مرحله همکاران ما در راجعون یک نمونه اعلامیه ترحیم با مشخصاتی که شما در فرم نوشته بودید ارسال می کنند و بعد از تایید شما اعلامیه ترحیم را به چاپ می رسانند.

انواع چاپ آگهی ترحیم

اعلامیه ترحیم در دوسایز A4 و A5 و در دو جنس کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه می باشد. کاغذ گلاسه نسبت به کاغذ تحریر از کیفیت چاپ بالاتری برخوردار است.

طراحی اعلامیه ترحیم

در راجعون طراحی آگهی ترحیم به صورت رایگان و از روی نمونه آگهی های موجود در سایت انجام داده می شود. پس شما هیچ نگرانی در مورد افزایش قیمت اعلامیه ترحیم نداشته باشید.

پس از تکمیل سفارش یک پیامک به شما ارسال خواهد شد و همچنین همکاران ما با شما جهت هماهنگی برای ارسال تماس خواهند گرفت.

در انتها امیدواریم از خدمات راجعون  رضایت کامل داشته باشید. پس از دریافت سفارش از شما می خواهیم که نظر خود را درباره ی خدمت رسانی و کیفیت سفارش راجعون در بخش نظرات همین صفحه ثبت کنید.راجعون  گوش شنوایی دارد و هر کاری را برای راحتی مشتریان عزیز انجام می دهد.

نظرات بسته شده است.