خانه آگهی درگذشت بهرام شفیع درگذشت

rajeoon

بهرام شفیع درگذشت

۰
0

بهرام شفیع درگذشت مجری شبکه ورزش درگذشت

بهرام شفیع مجری یکی از برنامه باسابقه ورزش و مردم در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

به نقل از “ورزش سه”، بهرام شفیع، گزارشگر و مجری مشهور تلویزیون امروز بعد از ظهر جان به جان آفرین تسلیم کرد تا جامعه ورزش ایران را عزادار کند.

بهرام شفیع، ۶۲ ساله، که از اوایل دهه شصت در شبکه اول سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد.
شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.
از بهرام شفیع، فرزندش امیر اقبال به یادگار مانده که در برنامه ورزش و مردم به فعالیت مشغول است.
روحش شاد و یادش گرامی.

راجعون این ضایعه را به اهالی ورزش، جامعه رسانه و خانواده شفیع تسلیت گفت و خود را در این ضایعه شریک می‌داند.

بهرام-شفیع
بهرام-شفیع
راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

راجعون مرجع تخصصی ارائه خدمات مجالس ترحیم

آیا تا به حال در شرایطی بوده اید که بخواید برای برگزاری یک مراسم تشییع و تدفین برنامه ریزی کنید. مرگ ناگهانی است. نسل جدید با برگزاری این گونه مراسم نامانوس است و اطلاع کافی از دستورات اسلامی نحوه برگزاری مراسم و انجام مستحبات ندارد و غالبا شئونات میت مسلمان آنگونه که مورد سفارش است رعایت نمی گردد. مرگ عزیزان ناگهانی است. خانواده عزادار ضمن آنکه در شوک از دست دادن عزیز خود بوده و سوگوار است در مدت زمان کوتاهی باید نسبت به برگزاری کلیه مراسم اقدام نماید. بدیهی است فرصت کم، مراسم و تشریفات متعدد همراه با روحیه ضربه خورده همواره باعث می گردد بسیاری از کارهای لازم فراموش شود و یا مراسم آنگونه که دلخواه است برگزار نشود و چون جای جبران وجود ندارد تاسف آن همواره باقی می ماند. برگزاری مراسم ترحیم نیازمند هماهنگی با ارائه دهندگان خدمات مختلف (تالار، مسجد، وسایل ایاب و ذهاب، آمبولانس، تامین وسایل پذیرایی میهمانان،سفارش تاج گل، اطلاع رسانی و سایرتشریفات همچون تشریفات داخل بهشت زهرا و …) است.ما در سایت راجعون بر آنیم تا با گرد آوری اطلاعات کل زنجیره خدمات مجالس ترحیم، شما را در تامین نیازمندی خود یاری رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =