خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اجاره اتوبوس دربستی تهران و بهشت زهرا

اجاره اتوبوس دربستی تهران و بهشت زهرا

اجاره اتوبوس دربستی تهران برای بهشت زهرا

شرکت کیهان سفر با سال ها تجربه آماده ارائه خدمات کرایه – اجاره اتوبوس دربستی در انواع مدل اتوبوس وی آپی ، لوکس ، معمولی ، اسکانیا جهت مراسم خاکسپاری در بهشت زهرا و ….. می باشد.

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

چرا اجاره اتوبوس دربستی ؟

برای رفتن به سفرهای زیارتی از اتوبوس های دربستی استفاده میشود.

بعلت کارهای تحقیقاتی و گروهی که در شرکت ها باید انجام داد و همچنین تحقیقاتی که دانش آموزان و دانشجویان باید انجام دهند، ملزم به سفر های گروهی هستند. این افراد برای سفرهای تحقیقاتی خود نیازمند اجاره اتوبوس‌های دربستی هستند. برای این نوع سفرهای تحقیقاتی و طولانی، نیازمند به یک اتوبوس مجهز به تجهیزات هستند تا آرامش و امنیت را برای افراد به ارمغان آورد.

یکی دیگر از مواقعی که مردم به سراغ کرایه اتوبوس دربستی میروند، سرویس رفت و آمد مدارس است. امروزه اکثر خانواده ها برای رفاه حال فرزندان خود از سرویس های مدارس استفاده میکنند. مدارس نیز موظف هستند از اتوبوس های دربستی مورد اعتماد استفاده کنند.

برای مراسم های ترحیم که در بهشت زهرا برگزار میشود، صاحب عزا اقدام به اجاره اتوبوس بهشت زهرا می کند تا میهمانان را به راحت ترین شکل ممکن به مراسم برساند.

به شکل کلی اتوبوس ها به دو دسته اتوبوس درون شهری و برون شهری تقسیم می شوند: امروزه برای سفرهای درون شهری از اتوبوس بیرون شهری به صورت اجاره دربستی استفاده میشود. زیرا همانطور که گفتیم این اتوبوس ها دارای استانداردو تهویه مناسب بوده و بسیار تمیز هستند. این اتوبوس ها از گزینه های بسیار مناسب حمل و نقل هستند و توصیه ی ما به شما، استفاده از این اتوبوس ها می باشد.

تبلیــغات :
اجاره اتوبوس بهشت زهرا به صورت روزانه
واحد گشت بهشت زهرا برای مراسم ترحیم
کرایه اتوبوس برای مراسم ختم جهت ایاب و ذهاب مهمان ها
اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا با یک تماس

 

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

 

اجاره اتوبوس دربستی برای بهشت زهرا و دیگر اماکن

آشنایی با انواع اتوبوس برای اجاره و کرایه :

اجاره اتوبوس دربستی اتوبوس کلاسیک تک صندلی ۳۰ نفره

مشخصات : اتوبوس مارال اسکانیا با ظرفیت ۳۰ صندلی یکی از قدرتمندترین اتوبوس‌های توریستی و تشریفاتی در ناوگان حمل و نقل کشور است که کرایه اتوبوس برای سفرهای یک روزه، چند روزه و تشریفات ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی را امکان‌پذیر می‌کند. طراحی داخلی جذاب و چیدمان صندلی‌های آن راحتی مسافران در مسیرهای طولانی را فراهم کرده و با سیستم صوتی تصویری و محفظه‌ی حمل بار، مناسب سفرهای چند روزه است. سینی غذای تعبیه شده پشت هر صندلی، امکان پذیرایی داخل اتوبوس را فراهم کرده و رضایت مسافران را به دنبال خواهد داشت. طراحی داخلی جذاب و نورپردازی حرفه‌ای داخلی باعث شده تا این اتوبوس به عنوان خودرویی محبوب برای مسافران در مسیرهای طولانی مطرح شود.

اجاره اتوبوس دربستی اسکانیا مارال برای بهشت زهرا

اجاره اتوبوس VIP تخت‌خواب شو ۲۵ صندلی

مشخصات : این اتوبوس‌ توریستی با ظرفیت ۲۵ صندلی مناسب سفرهای طولانی و لوکس است. اندازه‌ی صندلی‌ها، دوخت ترکیبی چرم، پارچه، پلاستیک و فاصله‌ی این صندلی‌ها باعث شده تا برای جابجایی مسافران بلند قد در تورهای ورودی و اردوهای ورزشی مناسب بوده و لذت سفرهای طولانی مدت را برای مسافران دوچندان کند. در این اتوبوس‌ها علاوه بر تعبیه‌ی زیرپایی که امکان تخت‌خواب شدن این صندلی‌ها را فراهم می‌کند، مانیتور و سینی غذای پشت هر صندلی موجب راحتی و آسایش هرچه بیشتر مسافران در طول سفر می‌شود. اجاره اتوبوس وی آی پی VIP مان، VIP ولوو و اتوبوس درسا اسکانیا که از این نوع می باشند با یک تماس ممکن می باشد.

اجاره اتوبوس کلاسیک ۴۴ نفره جفت صندلی

مشخصات : این اتوبوس‌ با ظرفیت ۴۴ صندلی محصول دو شرکت اسکانیا و ولوو بوده و مناسب سفرهایی با ظرفیت بالاست. صندلی‌های متحرک این مدل اتوبوس امکان استراحت مناسب را برای مسافران فراهم می‌آورد و از محبوب‌ترین اتوبوس‌های بین شهری در سفرهای چند روزه در بین آژانس‌های گردشگری، گروه‌های توریستی و کاروان‌های ورزشی است. جای بار مناسب امکان حمل و نقل وسایل متناسب با ظرفیت سرنشینان خودرو را فراهم کرده و لذت سفرهای گروهی به خصوص در تورهایی که با خریدهای زیاد همراه است را دوچندان می‌کند. اتوبوس کلاسیک جفت صندلی به صرفه و مطمئن است و برای برنامه‌ریزان سفر که آسایش مسافران را در سفرهای طولانی‌مدت در نظر می‌گیرند، فراهم می‌آورد.

بیشتر بخوانید : اجاره اتوبوس vip بهتر است یا معمولی ؟

خدمات اجاره اتوبوس دربستی در تهران و کرج به اقصی نقاط ایران

اجاره اتوبوس توریستی یکی دیگر از خدمات مجموعه کیهان سفر است که سالیان زیادی در آن تجربه دارد. اتوبوس‌های بین شهری کلاسیک یکی از محبوب ترین خودروهای دیزلی جهت سفرهای گروهی محسوب می‌شوند. اتوبوس هایی که در حال حاضر در ناوگان حمل و نقل و جاده های ایران تردد می‌کنند به چهار دسته کلی، اتوبوس های VIP، اتوبوسهای سوپر کلاسیک تک صندلی، اتوبوس های جفت صندلی و اتوبوس‌های شهری ( اتوبوس شرکت واحد تهران ) تقسیم می‌شوند. ظرفیت اتوبوس‌ها با توجه به شرکت سازنده خودرو متفاوت است. در حال حاضر رزرو و اجاره اتوبوس دربستی در سه دسته اول به جز اتوبوس‌های واحد گشت ساخت  شرکت ولوو، اسکانیا و مان انجام می‌پذیرد. لازم به ذکر است با توجه به طراحی داخلی و فضای بزرگ داخل اتوبوس‌های بین شهری همه امکانات برای یک سفر آرامش بخش و طولانی در جاده مهیاست. بخصوص در مواردی که تور بصورت شب رو می‌باشد و مسافرین تمام شب را در ماشین سپری خواهند کرد اجاره اتوبوس VIP تخت شو و تک صندلی که فضای کافی جهت خواباندن صندلی دارند اکیدا توصیه می‌گردد.

مشخصات و ظرفیت اتوبوس توریستی

اتوبوس توریستی در حال حاضر با ظرفیت ۲۵، ۲۶، ۳۰، ۳۲، ۴۴ صندلی قابل ارائه می‌باشند. در طراحی صندلی‌ها قابلیت خواباندن به سمت عقب جهت آسایش مسافرین در نظر گرفته شده است. تمامی خودروهای مذکور دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی و صوتی و تصویری (مانیتور و پخش ) می‌باشد. امکانات میکروفن در این اتوبوس‌ها جهت ارتباط راحتتر تورلیدر با مسافران محیا شده است. سیستم تهویه مطلوب باعث ایجاد حس آسایش فوق‌العاده در مسافران به خصوص در فصل گرم و مناطقی که رطوبت بالایی دارند خواهد شد. سرویس های دربستی اتوبوس از مبدا تهران ، کرج و شهر های حومه به سراسر کشور عزیز ارائه می شود.

تبلیغ  اطلاعات تماس و هماهنگی جهت اجاره انواع اتوبوس تبلیغ

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳

قیمت کرایه اتوبوس توریستی

کرایه اتوبوس توریستی بصورت روزانه و ساعتی  و با توجه به مدل اتوبوس اینکه چه ظرفیتی داشته باشد، محاسبه می‌شود. درضمن در شرایطی که محدوده تردد ون داخل محدوده طرح ترافیک باشد هزینه مربوط به طرح بر عهده مشتریان گرامی خواهد بود. در اجاره اتوبوس توریستی برای بیش از یک روز که منجر به اقامت شبانه گردد محیا کردن محل اسکان و خورد و خوراک راننده بر عهده مشتری می‌باشد. قیمت اجاره اتوبوس توریستی در این مجموعه بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو تور می‌باشد.

پشتیبانی آنلاین جهت کرایه و اجاره اتوبوس

تهران، شهرک اکباتان، فاز ۱، بلوار نفیسی، جنب بانک پارسیان، ساختمان آرین، پلاک ۱۵ طبقه ۵ واحد ۲۲

تلفن رزرو اتوبوس :

۰۲۱-۴۴۶۷۳۸۰۰
۰۲۱-۴۴۶۶۴۳۹۱
۰۲۱-۴۴۶۶۵۷۹۶

شماره تماس فوری و پشتیبانی ۲۴ ساعته : ۰۹۱۲۸۰۱۶۱۶۸

تبلیغ  اطلاعات تماس و هماهنگی جهت اجاره انواع اتوبوس تبلیغ

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =