خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس

rajeoon

اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس

۰
0

اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس

چرا از خدمات اجاره اتوبوس استفاده کنیم؟

اجاره اتوبوس vip : پس از سال های متوالی فعالیت در حوزه اجاره اتوبوس و تجربه های مختلف در این زمینه ما را بر آن داشت تا بتوانیم با ارائه خدمات کرایه انواع اتوبوس ها و خودرو های مسافربری ، با رویکردی متفاوت در خدمت هموطنان گرامی باشیم. اجاره اتوبوس vip کمپانی باس رنت ارائه دهنده خدمات اجاره و کرایه انواع مختلف خودرو های مسافربری از جمله کرایه اتوبوس ، کرایه میدل باس ، اجاره مینی بوس و ون میباشد.رنت باس با افتخار ارائه دهنده تمامی سرویس های دربستی و ایاب ذهاب از به تمامی نقاط کشور است. این کمپانی با بکارگیری کادری مجرب و خودروهایی مدرن و سرحال ، آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی و کرجی بصورت شبانه روزی می باشد.

 • اجاره اتوبوس vip از رنت باس

خدمات وسیع ما در حوزه اجاره اتوبوس و فعالیت های مرتبط به آن در طیف گسترده ای قرار دارد.از جمله ی این خدمات کرایه اتوبوس برای ترانسفر های فرودگاهی ، سرویس ادارات ، سرویس مدارس و همچنین سرویس های تشریفاتی یا (vip) برای انواع مراسم های شما عزیزان است. کمپانی ما در به کارگیری رانندگان مجرب ، جوان و حرفه ای و دارای تمامی گواهینامه و مجوز های مربوطه و لازم ،مدعی است.سفرتان را با خیالی آسوده به دست ما و تیم ما بسپارید.

اجاره اتوبوس و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس
اجاره اتوبوس و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس
اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس
اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس

 تماس جهت اجاره انواع اتوبوس

۰۲۱۷۷۶۴۶۳۷۶

 • کرایه مینی بوس

از دیگر خدمات شرکت رنت باس کرایه اتوبوس ۲۵ نفره مینی کرایه ون ، کرایه مینی بوس برای مراسم تشریفات ،کرایه اتوبوس سرویس مدرسه ، همایش های مختلف ، سرویس های لوکس برای مدیران شرکت های مختلف و سرویس ایاب و ذهاب برای دانشگاه ها و نمایشگاه های برگزار شده در سطح شهر می باشد. این نوع از خودرو ها به نسبت اتوبوس ها تعداد مسافر کم تری را در خود جای می دهد. اما به نسبت اتوبوس ها ، کاربری متفاوتی دارد. همچنین از لحاظ ابعاد و اندازه از اتوبوس ها کوچک تر و از ون ها بزرگتر میباشد. معمولا ظرفیت مینی بوس ها مابین ۸ تا ۳۰ نفر می باشد و بر خلاف اتوبوس موتور این نوع از خودرو ها در قسمت جلوی خودرو قرار دارد.

 • اجاره اتوبوس سوپر کلاسیک

از جمله خودرو هایی که با استقبال زیادی برای اجاره رو به رو است اتوبوس های سوپر کلاسیک شامل اسکانیا ، ولوو و … میباشد. ساختار اتاق این نوع از اتوبوس ها بسیار مستحکم و با لایه های فولادی مستحکم شده است و می توانند برای مسافرت ها بهترین گزینه باشند. همچنین جهت رفاه مسافران ، در این نوع از اتوبوس ها سیستم تهویه ی مطبوع تعبیه شده است تا نیاز مسافران را در مناطق گرم و سردسیر به طور کامل برطرف نماید. لازم به ذکر است که در حال حاضر سیستم های گرمایشی و سرمایشی این نوع از اتوبوس ها در دنیای خودرو های دیزلی بهترین است. همچنین اتوبوس های سوپر کلاسیک دارای سیستم های صوتی و تصویری مدرنی هستند. این گزینه برای مسافرانی که قصد اجاره اتوبوس برای سفر های طولانی را دارند گزینه ی بسیار مناسبی است.

اجاره اتوبوس سوپر کلاسیک
اجاره اتوبوس vip سوپر کلاسیک
بهترین خدمات خصوص اجاره میدل باس از ما بخواهید اسکان راننده : تهیه محلی برای اسکان راننده در مواقع مورد نیاز که شامل برخی سرویس ها می شود به عهده مشتری عزیز است. فراهم نمودن غذا برای راننده : فراهم نمودن غذا در زمان وعده های ناهار و شام هم از مواردی است که به عهده مشتری است. طرح ترافیک : سرویس های درون شهری ککه در محل طرح ترافیک هستند نیاز به تهیه طرح از سوی مشتری محترم دارند.
بهترین خدمات و پشتیبانی را در خصوص اجاره میدل باس از ما بخواهید اسکان راننده : تهیه محلی برای اسکان راننده در مواقع مورد نیاز که شامل برخی سرویس ها می شود به عهده مشتری عزیز است. فراهم نمودن غذا برای راننده : فراهم نمودن غذا در زمان وعده های ناهار و شام هم از مواردی است که به عهده مشتری است. طرح ترافیک : سرویس های درون شهری که در محل طرح ترافیک هستند نیاز به تهیه طرح از سوی مشتری محترم دارند.

تبلیغ  اطلاعات تماس و هماهنگی جهت اجاره انواع اتوبوس تبلیغ

۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳-۰۹۹۰۹۵۰۰۸۳۱

اجاره اتوبوس vip : میتوانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کم تر پرداخت کنی !

 • شرکت اجاره اتوبوس vip رنت باس با همکاری یک تیم اجاره خودرو در خصوص اجاره انواع خودرو های مسافربری ، سواری، تشریفاتی و غیره مفختر است اقدام به ارائه خدمات در این خصوص نماید.
 • خودرو مسافربری با کیفیت خود را بدون هیچ دردسری با یک تماس سفارش دهید. رنت باس با بکارگیری پرسنلی خوش برخورد و با تجربه اقدام به ارائه خدمت در خصوص کرایه اتومبیل های مسافربری از قبیل اتوبوس ، مینی بوس و ون می کند.
 • رنت باس با ارائه بهترین اتوبوس ها از جمله اتوبوس های VIP جهت انجام کلیه امور از جمله تشریفات و مراسم ها در خدمت شماست.
 • خودروهای مجموعه رنت باس فقط شامل اجاره اتوبوس نمی باشد، شما می توانید جهت رزرو و اجاره انواع میدل باس، کرایه مینی بوس و اجاره انواع ون با رنت باس همراه باشید.

دلیل انتخاب رنت باس برای اجاره خودرو چیست؟

خودرو مسافر بری با کیفیت خود را بدون هیچ دردسری با یک تماس سفارش دهید. رنت باس با بکارگیری پرسنلی خوش برخورد و با تجربه اقدام به ارائه خدمت در خصوص کرایه اتومبیل های مسافربری از قبیل اتوبوس ، مینی بوس و ون می کند.

 • اتومبیل های فول امکانات
 • خدمت رسانی سریع
 • امنیت و بهداشت
 • تهران به سراسر کشور
 • ترانسفر یک طرفه
راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =