ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اجاره اتوبوس بهشت زهرا و کرایه اتوبوس برای سایر نقاط

اجاره اتوبوس بهشت زهرا و کرایه اتوبوس برای سایر نقاط

0
60

کرایه و اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس و کرایه اتوبوس بهشت زهرا: پس از سال های متوالی فعالیت در حوزه کرایه اتوبوس و تجربه های مختلف در این زمینه، ما را بر آن داشت تا بتوانیم با ارائه خدمات کرایه انواع اتوبوس بهشت زهرا و خودرو های مسافربری ، با رویکردی کاملا متفاوت در خدمت شما هموطنان گرامی باشیم. خدمات وسیع ما در حوزه اجاره اتوبوس و فعالیت های مرتبط به آن در طیف بسیار گسترده ای قرار دارد.از جمله ی این خدمات کرایه اتوبوس برای ترانسفر های فرودگاهی ، سرویس ادارات ، سرویس مدارس و همچنین سرویس های تشریفاتی یا  (vip)  برای انواع مراسم های شما عزیزان می باشد. کمپانی ما در به کارگیری رانندگان با تجربه، جوان و حرفه ای که دارای تمامی گواهینامه ها و مجوز های مربوطه و لازم می باشند،مدعی است.سفرتان را با خیالی راحت و آسوده به دست ما و تیم ما بسپارید.

خدمات اجاره اتوبوس رنت باس

از دیگر خدمات شرکت رنت باس کرایه مینی کرایه ون ، کرایه مینی بوس برای مراسم تشریفات ، همایش های مختلف ، سرویس های لوکس برای مدیران شرکت های مختلف و سرویس ایاب و ذهاب برای دانشگاه ها و نمایشگاه های برگزار شده در سطح شهر می باشد. این نوع از خودرو ها به نسبت اتوبوس ها تعداد مسافر کم تری را در خود جای می دهد. اما به نسبت اتوبوس ها ، کاربری متفاوتی دارد. همچنین از لحاظ ابعاد و اندازه از اتوبوس ها کوچک تر و از ون ها بزرگتر میباشد. معمولا ظرفیت مینی بوس ها مابین ۸ تا ۳۰ نفر می باشد و بر خلاف اتوبوس موتور این نوع از خودرو ها در قسمت جلوی خودرو قرار دارد. کرایه مینی بوس معمولا جهت تور های مسافرتی وسرویس اداره جات و ارگان های مختلف و مراسم های ختم صورت می گیرد.

تبلیغ  اطلاعات تماس و هماهنگی جهت اجاره اتوبوس تبلیغ

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳

برای اجاره اتوبوس های لوکس ، مینی بوس و میدل باس با ما در ارتباط باشید

ما هر آنچه که از یک شرکت کرایه اتوبوس نیاز دارید را برایتان فراهم می آوریم. کافی است یک بار از خدمات وسیع ما در تهران و کرج استفاده نمایید. همچنین این کمپانی ارائه دهنده انواع خودرو های مسافر بری در ابعاد گوناگون می باشد.خدمات این مجموعه بدون محدودیت مرزی و بصورت ۲۴ ساعته در اختیار متقاضیان محترم است. برای کاربری ها و فعالیت های مختلف خود با ما تماس حاصل نمایید.

آدرس شرکت: تهران خیابان بهارشیرازکوچه محمدی فرعی۲ سودمند پلاک ١۴واحد ٨

تلفن ثابت: ٧٧۶۴۶٣٧۶

تلفن همراه: ٠٩١٩٨٠٠۴۶١٧

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات ترحیم مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =