خانه تاج گل تاج گل برای مراسم ترحیم ایران گل: تهیه و ارسال تاج گل

تاج گل برای مراسم ترحیم ایران گل: تهیه و ارسال تاج گل

28 خواندن دوم
۰
0
1,990

تاج گل برای مراسم ترحیم – سفارش و ارسال گل به تمام نقاط ایران

تاج گل برای مراسم ترحیم- سفارش سبد گل ترحیم، دسته گل، سبد گل، تاج گل ، خرید و ارسال اینترنتی گل

تاج گل مراسم ترحیم و تاج گلهای مناسب برای مراسمات ما بسیار متنوع و دارای ترکیب گل اختصاصی است. سفارشات تاج گل در اسرع وقت تکمیل و ارسال می شود. جهت مشاهده انواع تاج گل مراسم ترحیم می توایند به ادرس سایت ما مراجعه نمایید.

جهت مشاهده و ثبت سفارش به www.irangol.com مراجعه فرمائید.

لازم به ذکرایت که ترکیب گل برخی از طرحهای تاج گل مراسم ترحیم ممکن در فصول مختلف تغییر نماید. این تغییرات در هنگام ثبت سفارش اعلام می شود.ترکیب گلهای جدید بکار رفته در هر تاج گل از انواعی انتخاب می شود که شکل ظاهری تاج گل تغییر ننماید.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تاج گل با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن ثبت سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم

۸۸۰۹۰۳۲۸

شهرک غرب مرکز تجاری گلستان واحد ۱۱۶

تلفن فروش:۸۸۰۹۰۳۲۸-۲۱-۹۸+

تلفن پشتیبانی : ۸۸۰۸۸۲۹۴-۲۱-۹۸+

فکس:۸۸۰۸۸۲۹۳-۲۱-۹۸+

چرا ایران گل جهت سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم

آیا فرقی بین ما و دیگران هست ؟

وقتی شما به هر طریقی برای تحویل گل در ایران سفارش میدهید این سفارش در نهایت باید برای اجرا  بدست یک گل فروش در تهران – که شاید هم خود ما باشیم – برسد.

۱- نخستین فرق ما با دیگران اینست که فقط در اینجاست که شما مستقیما و بدون واسطه به گل فروش  سفارش میدهید به هر وسیله دیگری که اقدام کنید بین یک تا سه واسطه بین شما و گل فروش قرار میگیرند.

 نتیجه امر این میشود که :
اول –
 مبلغ بیشتری پرداخت خواهید کرد و قسمت مهمی از پرداختی شما بابت برقراری همین رابطه غیر مستقیم با گل فروش خواهد بود و نه بابت گل مورد سفارش شما.

دوم – شما ممکن است حتی گل فروش اجرا کننده سفارشتان را نشناسید و امکان تماس با اورا نداشته باشید .  بنا براین هرگز نمیتوانید مطمئن باشید که نظرات شما بصورت درست به گل فروش منتقل شده باشد .

سوم – هرگاه مشکلی بروز نماید انگشت اتهام گل فروش و واسطه بسوی یکدیگر نشانه میرود و شما نخواهید دانست که مقصر واقعی کیست .

چهارم – وقتی ارتباط بین شما و گل فروش از طریق واسطه ها برقرار شود ، این ا رتباط کند تر خواهد بود . همیشه این احتمال وجود دارد که شما پس از دادن سفارش بخواهید اشتباهی را اصلاح یا تغییر عقیده ای را عنوان نمائید و یا گل فروش در انجام سفارش شمابدلیلی با مشکل روبروشود ( مثلا بعلت آدرس یا شماره تلفن  اشتباه ) . بدیهی است که در یک ارتباط مستقیم مشکل میتواند به سرعت حل شود درصورتیکه با ارتباط غیر مستقیم ممکن است زمان مناسب از دست برود.

۲ – امکان سفارش فوری ( حتی در کمتر از یک ساعت ) را فقط دراینجا خواهید داشت . در سیستم  سفارش با واسطه چنین امری امکان ندارد.

۳ – ما تمام ایران را تحت پوشش داریم . دیگران نهایتا برای تعدادی از شهرها میتوانند سفارش بگیرند.

۴ – تنوع روش های انتخاب از یک انتخاب آسان ، انتخاب با دقت و وسواس ، انتخاب برمبنای بودجه ای که درنظر گرفته اید ، انتخاب شخصی با اعمال نظر خودتان و بالاخره امکان مذاکره با پرسنل گل فروشی ، همه و همه این امکان را به شما میدهد که انتخابتان با تصویری که در ذهن دارید هرچه بیشتر نزدیک باشد.  با وجود چنین روش های متنوعی ، انتخاب و سفارش به آسان ترین نحو ممکن و با چند کلیک صورت میگیرد.  این تنوع بدون هیچ تردیدی بی نظیر است

۵ – تصاویراین سایت برخلاف اکثر سایت ها دراینترنت که ازروی هم کپی میکنند تصاویر کارهای خود ماست

 و مشکل اختلاف بین تصویر انتخابی و گل تحویلی که همیشه بزرگترین عامل نارضایتی سفارش دهندگان است و بدلیل  متفاوت بودن گل فروش تهیه کننده عکس و گل فروش اجراکننده سفارش ( و اکثرا هم از دو کشور کاملا متفاوت-  مثلا امریکا و ایران ) ناشی میشود ، برای سفارش دهندگان ما ، مورد و موضوع پیدا نخواهد کرد.

۶ – ما برای سفارش ها امتیازاتی منظور خواهیم کرد . با افزایش سفارشات شما ، این امتیازات بالا خواهد رفت و  با رسیدن به حدود معینی ممکن است تخفیف قابل توجهی برای یک سفارش و یا حتی حق استفاده ازیک سفارش رایگان  بشما اعطا شود.

درباره ما و سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم

ما از سال ۱۳۵۰ خورشیدی برابربا ۱۹۷۲ میلادی در کار گل و گیاه هستیم . در این سال ما نخستین نمایشگاه گل و گیاه به شیوه مدرن ایران را همراه با سیستم قبول و تحویل سفارش ، تزئین گل با استفاده از آخرین وسایل و مدل های تزئین و روشهای ابداعی افتتاح نمودیم. بیست سال بعد دومین نمایشگاه گل ما افتتاح شد که بنوبه خود نمونه ای برای نسل و زمان خود بود. تجربه  طولانی ما  در قبول سفارش ا ز خارج از کشور برای تحویل در ایران و قبول سفارش از ایران  برای سایر کشورها و ارزش و احترامی را که برای هر مشتری و هر سفارش قائل هستیم و اهمیتی که به جلب رضایت سفارش دهندگان و گیرندگان سفارش میدهیم و بالاخره همکاری پرسنلی که درحسن اخلاق و  درک خواست های مشتریان و خلاقیت و ابداع  روشهای تزئین ، یک سر و گردن برتر  و  بالا تر از  همکاران خود هستند ، سرمایه و پشتوانه یا رمز موفقیت ما هستند. شما هم میتوانید سرویس و کار ما را  امتحان و با دیگران مقایسه کنید.

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پانزده =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…