خانه ارائه دهندگان خدمات آمبولانس و پزشک ترخیص متوفی از فرودگاه امام خمینی

ترخیص متوفی از فرودگاه امام خمینی

ترخیص گمرکی جنازه از فرودگاه های تهران و انجام کلیه امور گمرکی و حمل جنازه در تهران

موسسه به سوی دوست ارائه دهنده کلیه خدمات ترحیم با همکاری ترخیص کاران گمرکی تخصصی و همکاری با شرکتهای حمل و نقل بین المللی و فرودگاهی اماده ارائه خدمات زیر جهت ترخیص جسد و یا ارسال آن به سایر شهرهای تهران به هماهنگی سازمان بهشت زهرای تهران است.

انجام کلیه امور گمرکی ترخیص جنازه

یکی از فعالیتهای اصلی ترخیص متوفی در فرودگاه ها، انجام فعالیتهای گمرکی و ترخیص است. با توجه به تنوع فعالیتهای گمرکی و تخصصی بودن آنها پیشنهاد می شود تا از کمک مشاوران و ترخیص کاران در این امر استفاده نمایید تا ترخیص گمرکی با حداکثر سرعت و کمترین مشکلات داشته باشید.

همکاران ما در موسسه به سوی دوست به آشنایی کامل به فرآیندهای ارسال جنازه به خارج از کشور و ترخیص جنازه وارداتی از سایر کشورها می توانند در ماحل مختلف در کنار شما بوده و یا به نیابت از شما فعالیتهای مرتبط را انجام دهند.

داشتن مجوز ترخیص کاری از فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاه ها از مزایای موسسه ماست.

انجام فعالیتهای ارسال متوفی از سایر کشورها

موسسه خدمات ترحیم به سوی دوست در راستای ارائه خدمات ختم، با توجه به ارتباطات و نمایندگی های خود در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، امارات آماده انجام فعالیتهای مرتبط به ارسال متوفی از کشورهای فوق به ایران است.

انجام امور ترخیص فرودگاهی و حمل کالا

یکی از مراحل ابتدایی و بعضا مشکل ترخیص متوفی از فرودگاه ها انجام فعالیتهای مرتبط با شرکتهای هواپیمایی و فرودگاهی است. دریافت مدارک همراه بار و انجام فعالیتهای مرتبط جهت تحویل دهی مدارک و مجوز ترخیص در این حوزه می بایست انجام شود.

موسسه خدمات ترحیم به سوی دوست به آشنایی کامل به مراحل ترخیص فرودگاهی و آشنایی به همکاران مستقر در فرودگاه های کشور آماده ارائه خدمات ویژه در این حوزه است.

حمل جسد به سایر شهرها

برای ارسال متوفی از فرودگاه امام خمینی به شهرهای دیگر شیوه های مختلف هوایی، زمینی و ریلی امکان پذیر است. جهت حمل جسد می بایست هماهنگی های لازم به شرکتهای حمل و نقل و ترمینالها انجام پذیرد تا بتوان در کوتاهترین زمان ممکن فرآیند انتقال متوفی انجام پذیرد

به توجه به تجربه طولانی ما در این حوزه، تیم ما اماده انجام خدمات مرتبط در این حوزه است و با همکاری با آمبولانس حمل جسد و شرکتهای فرودگاهی به ارائه خدمات در این حوزه می پردازد

حمل جسد به بهشت زهرا و انجام فعالیتهای مرتبط با تدفین آن

پس از ترخیص گمرکی، جهت تدفین متوفی در تهران می بایست با آمبولانس های بهشت زهرا هماهنگی لازم به عمل آید. از این رو قبل از ترخیص می بایست به آمبولانسهای مرتبط هماهنگ و زمان مناسب آماده بودن آمبولانس برای حمل جسد را مسخص نمود.

دریافت تاییدیه گواهی فوت

یکی از مراحل بسیار مشکل و دردسرزا در انجام فعالیتهای ترخیص که ممکن است پیش بیاید (البته این مورد در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی کمتر است) عدم ترجمه گواهی فوت در کشور مبدا و یا نامشخص و غیر دقیق بودن گواهی فوت است. در این موارد ترخیص متوفی با پیچیدگی های اداری و اجرایی مختلفی مواجه می شود.

موسسه ما به آشنایی کامل با مراحل و رویه های اجرایی آماده ارائه خدمات سریع و بدون ریسک است.

تلفن تماس ترخیص جسد از فرودگاه

ارائه خدمات شبانه روزی ترخیص جسد و ارسال آن به مقاصد مختلف در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =