خانه ارائه دهندگان خدمات آمبولانس و پزشک ترخیص متوفی از فرودگاه امام خمینی

ترخیص متوفی از فرودگاه امام خمینی

1 خواندن دوم
۰
1
2,423
ترخیص جنازه از فرودگاه و حمل جنازه به سایر شهرها

ترخیص گمرکی جنازه از فرودگاه های تهران و انجام کلیه امور گمرکی و حمل جنازه در تهران

موسسه به سوی دوست ارائه دهنده کلیه خدمات ترحیم با همکاری ترخیص کاران گمرکی تخصصی و همکاری با شرکتهای حمل و نقل بین المللی و فرودگاهی اماده ارائه خدمات زیر جهت ترخیص جسد و یا ارسال آن به سایر شهرهای تهران به هماهنگی سازمان بهشت زهرای تهران است.

انجام کلیه امور گمرکی ترخیص جنازه

یکی از فعالیتهای اصلی ترخیص متوفی در فرودگاه ها، انجام فعالیتهای گمرکی و ترخیص است. با توجه به تنوع فعالیتهای گمرکی و تخصصی بودن آنها پیشنهاد می شود تا از کمک مشاوران و ترخیص کاران در این امر استفاده نمایید تا ترخیص گمرکی با حداکثر سرعت و کمترین مشکلات داشته باشید.

همکاران ما در موسسه به سوی دوست به آشنایی کامل به فرآیندهای ارسال جنازه به خارج از کشور و ترخیص جنازه وارداتی از سایر کشورها می توانند در ماحل مختلف در کنار شما بوده و یا به نیابت از شما فعالیتهای مرتبط را انجام دهند.

داشتن مجوز ترخیص کاری از فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاه ها از مزایای موسسه ماست.

انجام فعالیتهای ارسال متوفی از سایر کشورها

خدمات ترحیم به سوی دوست در راستای ارائه خدمات ختم، با توجه به ارتباطات و نمایندگی های خود در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، امارات آماده انجام فعالیتهای مرتبط به ارسال متوفی از کشورهای فوق به ایران است.

انجام امور ترخیص فرودگاهی و حمل کالا

یکی از مراحل ابتدایی و بعضا مشکل ترخیص متوفی از فرودگاه ها انجام فعالیتهای مرتبط با شرکتهای هواپیمایی و فرودگاهی است. دریافت مدارک همراه بار و انجام فعالیتهای مرتبط جهت تحویل دهی مدارک و مجوز ترخیص در این حوزه می بایست انجام شود.

موسسه خدمات ترحیم به سوی دوست به آشنایی کامل به مراحل ترخیص فرودگاهی و آشنایی به همکاران مستقر در فرودگاه های کشور آماده ارائه خدمات ویژه در این حوزه است.

حمل جسد به سایر شهرها

برای ارسال متوفی از فرودگاه امام خمینی به شهرهای دیگر شیوه های مختلف هوایی، زمینی و ریلی امکان پذیر است. جهت حمل جسد می بایست هماهنگی های لازم به شرکتهای حمل و نقل و ترمینالها انجام پذیرد تا بتوان در کوتاهترین زمان ممکن فرآیند انتقال متوفی انجام پذیرد

به توجه به تجربه طولانی ما در این حوزه، تیم ما اماده انجام خدمات مرتبط در این حوزه است و با همکاری با آمبولانس حمل جسد و شرکتهای فرودگاهی به ارائه خدمات در این حوزه می پردازد

حمل جسد به بهشت زهرا و انجام فعالیتهای مرتبط با تدفین آن

پس از ترخیص گمرکی، جهت تدفین متوفی در تهران می بایست با آمبولانس های بهشت زهرا یا آمبولانس های حمل متوفی در بخش خصوصی، هماهنگی لازم به عمل آید. از این رو قبل از ترخیص می بایست به آمبولانسهای مرتبط هماهنگ و زمان مناسب آماده بودن آمبولانس برای حمل جسد را مسخص نمود.

دریافت تاییدیه گواهی فوت

یکی از مراحل بسیار مشکل و دردسرزا در انجام فعالیتهای ترخیص که ممکن است پیش بیاید (البته این مورد در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی کمتر است) عدم ترجمه گواهی فوت در کشور مبدا و یا نامشخص و غیر دقیق بودن گواهی فوت است. در این موارد ترخیص متوفی با پیچیدگی های اداری و اجرایی مختلفی مواجه می شود.

موسسه ما به آشنایی کامل با مراحل و رویه های اجرایی آماده ارائه خدمات سریع و بدون ریسک است.

تلفن تماس ترخیص جسد از فرودگاه

ارائه خدمات شبانه روزی ترخیص جسد و ارسال آن به مقاصد مختلف در تهران

۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ سعیدی

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در آمبولانس و پزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − دوازده =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…