تبلیغات ویژه تشریفات مجالس و برگزاری مجالس ترحیم ویژه به سوی دوست

تشریفات مجالس و برگزاری مجالس ترحیم ویژه به سوی دوست

1
2,425

تشریفات مجالس ترحیم

تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست با سالها تجربه درحوزه برگزاری مجالس ترحیم ، مفتخر است برای اولین بار در ایران به برگزاری مجالس ترحیم حرفه ای می پردازد. ما معتقدیم هر آنچه شما در رابطه با تشریفات مجالس ترحیم عزیزانتان می خواهید می بایست فراهم کنیم. از این رو تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست با سرمایه گذاری در این حوزه اقدام به تحول بزرگی در این گروه از خدمات نموده است.

استفاده از تیمی آموزش دیده و شیک پوش در مراحل مختلف تشییع جنازه، استفاده از ماشین های اختصاصی و سیاه رنگ برای تشییع، هماهنگی های لازم با بهشت زهرا و امام زاده های تهران برای برگزاری حرفه ای تشریفات، هماهنگی با مساجد شاخص، استفاده از تالارهای اختصاصی و کاملا آراسته، گل آرایی و… .  تنها بخشی از خدمات ماست.

✔ هدف ما ارائه خدماتی ویژه برای مجالس ترحیم عزیزان شماست.

اطلاعات تماس با تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست

☎ ۸۸۸۲۰۷۶۵ – 09126765213 – 09126794324

وب سایت به سوی دوست

موسسه به سوی دوست چه خدماتی ارائه میدهد ؟ 

۱ – رزرو مسجد و سالن همایش جهت برگزاری مراسم ختم

مفتخریم که با تمامی مسجد ها و سالن های همایش مبله در تهران جهت پذیرایی و دعوت از مداحان بنام ، همکاری میکنیم . و مشترین ما از جهت رزو سالن و مسجد خیالشان راحت خواهد بود.

رزرو تالار همایش لوکس کوثر

شما می توانید با توجه به منطقه سکونت خود در تهران  , تعداد مهمان و توجه به جای پارک مناسب در اطراف مسجد , انتخاب خود جهت برگزاری مکان مورد نظرتان را در این امر انتخاب نمایید. برای رزرو مسجد مورد نظرتان در هر نقطه از شهرتهران می توانید از ما کمک بگیرید.

ساخت کلیپ یاد بود مراسم ترحیم از عزیز از دست رفته و خاطراتی که با آن مرحوم داشته اید.کلیپ یتد بود در مسجد کوثر
ساخت کلیپ یاد بود مراسم ترحیم از عزیز از دست رفته و خاطراتی که با آن مرحوم داشته اید.کلیپ یتد بود در مسجد کوثر- تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست
مسجد نور میدان فاطمی

۲ – هماهنگی با آمبولانس 

آمبولانس های دارای مجوز جهت انتقال متوفی که تلفنی رزرو شده و برای حمل متوفی استفاده می شوند. این آمبولانس ها درب منزل شما حاضر شده و مرحوم یا مرحومه را از آنجا به سردخانه منتقل می نمایند.

آمبولانس تشییع جنازه

۳ – انجام مراحل اداری کفن و دفن 

انجام امور اداری  در بهشت زهرا , هماهنگی و اعزام مدیر تشییع که می تواند از ابتدا تا انتهای خاکسپاری شما را راهنمایی کند . از این امور می توان به خرید قبر و گرفتن جواز دفن اشاره نمود.

۴ – هماهنگی با پرسنل جهت حمل تابوت متوفی 

 یکی از خدمات تشریفات ترحیم به سوی دوست جهت راحت بودن صاحبان عزا ، هماهنگی با پرسنل برای حمل تابوت متوفی می باشد (که البته همگی لباس فرم متحدالشکل بر تن دارند ) ، آنها باید راس ساعت مقرر در محل معین که می تواند در حرم مطهر یا بر سر مزار متوفی باشد حاصر شده و تابوت متوفی را تا محل دفن وی جابجا نمایند.

۵ – تزیین و گل آرایی سنگ قبر متوفی 

یکی از خدمات پر کاربرد بر سر مزار متوفی ، تزیین سنگ قبر مرحوم با گل و شمع می باشد به گونه ای که دور سنگ قبر را توسط چارچوب که با گل طراحی شده تزیین می نمایند.

می خواهیم باری از دوش شما برداریم

۶ – کرایه صندلی و سایه بان 

برای اینکه مهمانان حاضر بر سر مزار در گرما ، آفتاب یا سرما اذیت نشوند می توان از سایه بان و جهت رفاه حال افراد سالخورده و کودکان استفاده نمود , کرایه صندلی و سایه بان در بهشت زهرا  با توجه به تعداد حاضرین بر سر مزار انجام می گردد.

۷ – اعزام پرسنل پذیرایی یا مهماندار مجالس

جهت برگزاری مجلس ترحیم  در منزل , بر سر مزار و در  مساجد می توان کار را به نیروهای تشریفات ترحیم به سوی دوست سپرد . پرسنل ما ،  در کلاس های توجیهی مجموعه جهت بالا بردن بازدهی شان در برگزاری مراسم شرکت می نمایند و به گونه ای با شما رفتار می نمایند که انگار فردی از خانواده خودشان فوت کرده است.

۸ – رزرو و هماهنگی مداح و قاری 

متناسب با انتخاب شما این افراد هماهنگ شده و می توانند خدمات خود را در مساجد , منزل یا مزار ارائه دهند. مداحان می توانند به خواندن قرآن مجید , اشعار معنوی یا خواندن روضه بپردازند که البته نوع اجرای وی متناسب با جو و فرهنگ خانوادگی شما متغیر می باشد.

۹ – خرید ملزومات مراسم ختم

چای , قند , دستمال کاغذی و لیوان یکبارمصرف که تعداد آن با توجه به تعداد میهمانان شما تهیه می شوند البته این ملزومات موارد دیگری هم دارد که در شماره های بعد توضیح داده شده است. لیوان یکبار مصرف معمولا از جنس کاغذ می باشد و می توان در کنار آب معدنی از آن استفاده نمود. معمولا در مسجد روی هر میز یک عدد آب معدنی به همراه دو عدد لیوان کاغذی قرار می دهند.

۱۰ – رزرو رستوران مراسم ترحیم 

پس از مراسم خاکسپاری , روز هفتم ,  چهلم یا سالگرد متوفی ، می توان مهمانان را به رستوران دعوت نمود , رزرو تالار ترحیم  و رستوران یکی از خدمات این مجموعه به حساب می آید و متناسب با منطقه سکونت شما و یا تعداد مهمان تان انتخاب می گردد.

با یک تلفن همه امکانات و تدارکات در خدمت شماست

۱۱ – سفارش پک میوه

با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب خریداری و به مسجد ارسال می گردد. موز معمولا میوه ثابت در مراسم ختم است که می توان در کنار آن از چند قلم میوه فصل نیز استفاده نمود به عنوان مثال نارنگی یا سیب.


سفارش و تصاویر بیشتر از پک پذیرایی

۱۲ – خرید آب و آبمیوه

یکی از مواردی که امروزه در مراسم ختم در کنار میوه برای پذیرایی از میهمانان مراسم ختم استفاده می شود آبمیوه است که البته جهت خنک شدن از شب قبل در  یخچال  قرار داده می شود. آبمیوه ها در طعم ها و برند های متفاوتی موجود می باشد که طبق سفارش شما در پک پذیرایی و یا به صورت جداگانه سرو میگردد.

۱۳ – سفارش حلوا خرما 

 این موارد در دیس های شکیل و یک شکل چیدمان می شوند و روی میز ترحیم قرار می گیرند. خرمای استفاده شده در مراسم مغزدار و در مدل های مختلفی وجود دارد به عنوان مثال می توان تزیین آن را با خمیر فوندانت انجام داد.

خدمات حلوا و خرما موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم و تشریفات مجالس(تشریفات مجالس)
خدمات حلوا و خرما موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم و تشریفات مجالس

۱۴ – سفارش تاج گل ترحیم ,  سبد گل و گل آرایی مجلس ختم

کلیه خدمات گل آرایی مراسم ختم و ترحیم عزیزانتان توسط پرسنل گروه تشریفات به سوی دوست انجام می شود , به کارگیری گل آراهای باسلیقه و حرفه ای باعث شده تا در انجام این امر بسیار موفق باشیم و رضایت شما را در این حوزه جلب نماییم.

گل آرایی با سبد گل و تاج گل ترحیم در تالار همایش کوثر
گل آرایی با سبد گل و تاج گل ترحیم در تالار همایش کوثر
خدمات تاج گل و آرایی موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم
خدمات تاج گل و آرایی تشریفات مجالس موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم

۱۵ – گل آرایی و شمع آرایی میز ترحیم

یکی از لازمه های برگزاری مراسم ترحیم مخصوصا در قسمت بانوان مسجد دیزاین میز ختم می باشد که با استفاده از پارچه مشکی ، ترمه ، گل آرایی عکس متوفی ، تزیینات میوه ، تزیین دیس های خرما ، حلوا و شیرینی می توان این میز را طراحی و اجرا نمود و باعث زیبایی و با شکوه تر شدن مراسم  شد.

گل آرایی شمع آرایی میز ترحیم تالار همایش کوثر
گل آرایی شمع آرایی میز ترحیم تالار همایش کوثر

۱۷ – سفارش و چاپ کارت دعوت ترحیم

 از آنجا که ما بهترین و معتبرترین چاپ خانه های شهر تهران همکاری داریم می توانیم سفارشات چاپی شما مانند کارت دعوت را قبول و به انجام رسانیم.

انجام کلیه امور مراسم ترحیم از لحظه فوت تا مراسم سالگرد

۱۸ – هماهنگی وسایل نقلیه , ایاب و ذهاب ( اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا )

 از آنجا که شاید برخی از اقوام شما از داشتن وسیله نقلیه بهره نمی برند می توانند از وسایل نقلیه که ما برای شما رزرو می نماییم استفاده کنید و در رفت و آمد کار راحت تری داشته باشید ، به عنوان مثال می توان جهت ایاب و ذهاب اقوام و خویشاوندان از درب منزل به سمت مزار متوفی از این وسایل نقلیه بهره برد.

۱۹ – چاپ عکس باکیفیت روی شاسی 

از مهم ترین موارد موجود در میز ختم می توان به عکس متوفی اشاره نمود که باید از بهترین کیفیت چاپ در آن استفاده گردد و می توان با گل آرایی عکس به زیباتر شدن آن کمک نمود.

از دیگر خدمات ترحیم موسسه به سوی دوست  می توان به خدمات مجالس در منزل اشاره نمود که در زیر به شرح چند مورد از آن می پردازیم : 

۱ – گروه موسیقی مراسم ترحیم عرفانی : اگر صاحبان عزا علاقه ای به اینگونه موارد داشته باشند می توانیم با هماهنگی گروه موسیقی مداحی نی و دف عرفانی در اینگونه مراسم به شما عزیزان خدمت نماییم.

۲ – تهیه ملزومات برگزاری مراسم ترحیم : از اینگونه موارد می توان به تهیه میز ، صندلی ، رومیزی و انواع ظروف اشاره نمود.

۳ – تزیین شمع میز مراسم ختم : با استفاده از شمع های بلند و جاشمعی های شیک می توان به زیبایی میز ترحیم افزود ضمن اینکه می توان از شمع الکترونیک نیز در تزیینات آن استفاده نمود.

۴ – تزیین میوه برای مراسم ختم : یکی از خدمات ترحیم به سوی دوست استفاده از تزیینات میوه در مراسم ترحیم می باشد این مورد با استفاده از چندین نوع میوه فصل در دیس های چینی یا سینی های سیلور دیزاین می گردد.

نگاهی کوتاه به موسسه به سوی دوست 

آشنایی ما با خدمات دهندگان مجالس و سابقه فعالیتهای ما می تواند باعث برگزاری کاملتر و باشکوه تر مجالس شما باشد.

تشریفات ترحیم به سوی دوست در حال حاضر از نیروی تخصصی و آموزش دیده جهت تشریفات خود استفاده می نماید و به دنبال افزایش سطح کیفیت و افزایش نوآوری در خدمات خود است از این رو به مرور شاهد ارائه خدماتی نوع جهت تشریفات مجالس خود خواهید بود

تشریفات ترحیم به سوی دوست اولین و بهترین گروه تشریفات ترحیم تهران و برگزارکننده مجالس و مراسم لوکس … از اینکه تشریفات مجالس ترحیم خود را به ما می سپارید به خود افتخار می کنیم.

لیست خدمات تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست :

 • اعزام آمبولانس 


 • رزرو مساجد و سالن همایش

 • تاج گل طبیعی و تاج گل مصنوعی خیریه


 •  پذیرایی حلوا , خرما


 •  فیلم برداری و عکسبرداری از مراسم

 •  تدارکات پذیرایی در منزل و بهشت زهرا

 • تهیه پک میوه

 • رزرو مداح عرفانی به همراه گروه موسیقی

 • اعزام واعظ و خطیب جهت سخنرانی

 • چاپ عکس مرحوم بر روی شاسی، بنر و استند


 • پذیرایی بر سرمزار

 • خرید سنگ قبر و نصب آن

 • رزرو رستوران نزدیک بهشت زهرا

 •   تهیه سایبان و صندلی برای بهشت زهرا

 • اعزام نیروی پذیرایی خانم و اقا با لباس فرم

 • گل آرایی شمع آرایی میز یادبود و سنگ مزار

 •   تهیه نوشیدنی های گرم و سرد

 • نصب بنر، پخش تراکت و اعلامیه در مسجد

اطلاعات تماس با تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست

☎ ۸۸۸۲۰۷۶۵ – 09126765213 – 09126794324

وب سایت به سوی دوست

۶

 1. مبل کلاسیک

  آبان ۹, ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ

  چطور میتونم اطلاعات بیشتری در این باره بدست بیارم؟

 2. kushki

  خرداد ۹, ۱۳۹۶ ۷:۴۹ ق.ظ

  ممنون از سایت خوب شما

 3. سید مصطفی موسوی

  مهر ۲۴, ۱۳۹۵ ۶:۰۷ ب.ظ

  قاری کشوری قرآن کریم
  اجرای تلاوت قرآن برای مراسم ترحیم و سایر مراسم ها
  تهران و حومه و کرج
  تماس
  ۰۹۱۳۸۳۱۳۶۱۸
  ۰۹۳۶۸۸۶۲۳۷۵

 4. پرینت سه بعدی

  مرداد ۱۹, ۱۳۹۵ ۱:۰۶ ب.ظ

  ممنون از سایت خوبی که دارید

  • گل فروشی

   اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶ ۶:۲۵ ق.ظ

   میشه بیشتر در رابطه با تشریفات مجالس و خدمات مرتبط و قیمتش توضیح بدین

 5. دوستار

  دی ۱۱, ۱۳۹۳ ۶:۲۷ ب.ظ

  خوب است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =