خانه مساجد تهران رزرو مسجد جهت برگزاری مراسم ختم و اطلاعات مفید جهت برگزاری مجالس و مراسم

رزرو مسجد جهت برگزاری مراسم ختم و اطلاعات مفید جهت برگزاری مجالس و مراسم

رزرو مساجد تهران جهت برگزاری مراسم

انجام کلیه امور هماهنگی با مسجد، پذیرایی، دعوت از مداح و روحانی ویژه مساجد، گل آرایی مسجد و انجام سایر خدمات مورد نیاز شما.

شما می توانید جهت روزمساجد زیر با ما در تماس باشید و یا اینکه به صفحات مرتبط به هر کدام از مساجد جهت روز مستقیما مراجعه نماییدرزرو و قیمت مسجد جامع شهرک غرب

یکی از مهمترین و بزرگترین مساجد تهران میتوان مسجد جامع شهرک غرب را نام برد این مسجد در شهرک غرب میدان صنعت روبروی مجتمع تجاری میلاد نور واقع گردیده است این مسجد دارای معماری زیبا و اسلامی میباشد وبسیار باشکوه است بسیاری از چهرهای ماندگار و مفاخر ایران در این مسجد مجالس ختمشان برگزارگردیده که میتوان به آقای منصورپورحیدری و خواننده محبوب آقای حبیب محبیان اشاره کرد ازامکانات این مسجد میتوان به آنلاین بودن مجلس ترحیم اشاره کرد که بصورت مستقیم بر روی اینترنت پخش میگردد وهمچنین سیستم صوتی دالبی این مسجد نام برد و از بهترین وعاظ ومداحان برای اجرای مراسم استفاده میشود. نکته قابل ذکر برای این مسجد هزینه آن است که ۲۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال میباشد.

آدرس : تهران، شهرک قدس( غرب )، ابتدای فاز ۳، خیابان شهید حسن سیف

تلفن : ۸۸۳۶۲۴۵۷

اطلاعات بیشتر


رزرو و قیمت مسجد الزهرا جهت برگزاری مراسم ختم

اما یکی دیگراز مساجدی که در حومه شهرک غرب میباشد مسجد الزهرا است این مسجد در خیابان خوردین خیابان هرمزان شمالی واقع گردیده است این مسجد دارای دوسالن مجزا برای آقایان و بانوان دارد که ظرفیت آن ۳۰۰ نفر میباشد وهزینه این مسجد با واعظ ومداح۱۵,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد.

آدرس : شهرک غرب، فاز ۲ خیابان هرمزان مقابل برجهای تهران

تلفن : ۸۸۵۸۱۰۵۰

اطلاعات بیشتر


رزرو و قیمت مسجد الرسول سعادت آباد جهت برگزاری مراسم ختم

یکی دیگر از مناطق تهران که دارای مسجد شاخص میباشد مسجد الرسول در میدان کاج سعادت آباد است این مسجد یکی از قدیمی ترین مساجد تهران است که در ضلع شمال میدان واقع گردیده است این مسجد هم دارای امکانات ازقبیل سالن مجزا برای آقایان وبانوان وآسانسور و سیستم صوتی حرفه ای میباشد قیمت این مسجد برای مجلس ترحیم ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد.

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج

تلفن : ۲۲۰۶۳۶۱۰

اطلاعات بیشتر


رزرو و قیمت مسجد نظام مافی

به دیگر مساجدی که میتوان نام برد مسجد نظام مافی  واقع در غرب تهران خیابان آیت الله کاشانی نام برد این مسجد جز قدیمی ترین مساجد این محل می باشد که می توان از آن بعنوان یکی از مساجد شاخص نام برد از امکانات این مسجد دردسترس بودن آن و درموقعیت خوبش نام برد هزینه این مسجد ۶,۰۰۰,۰۰۰ریال که با واعظ و مداح میباشد.

آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه – بولوار آیت اله کاشانی – بعد از سه راه جنت آباد

تلفن : ۴۴۰۷۳۵۵۵- ۴۴۰۹۵۹۰۶

اطلاعات بیشتر


رزرو و قیمت مسجد علی ابن ابیطالب

ودیگر مسجدی که غرب تهران میباشد مسجد علی ابن ابیطالب درخیابان آیت الله کاشانی واقع گردیده است این مسجد در دوسالن مجزا آقایان وبانوان میباشد که بصورت مبله می باشد نکته قابل توجه این مسجد همکف بودن آن است که باوارد شدن به حیاط مسجد دسترسی به سالنها امکان پذیر میگرددهزینه این مسجد۶,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد.

آدرس : صادقیه، آیت اله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه۵

تلفن : ۴۴۰۵۴۴۴۷ 

اطلاعات بیشتر


رزرو مسجد جامع آل یاسین در خیابان شریعتی

تهران،خیابان دکتر شریعتی،خیابان خواجه عبدالله انصاری،کوچه نهم،مسجدجامع آل یاسین ((دسترسی ازسیدخندان،شریعتی،بزرگراه های رسالت وشهیدصیاد شرازی))

آدرس : تهران،خیابان دکتر شریعتی،خیابان خواجه عبدالله انصاری،کوچه نهم

تلفن :  ۲۲۸۸۱۰۲۰ –  ۰۹۱۹۲۰۹۸۳۸۶

اطلاعات بیشتر


رزرو مسجد امام جعفرصادق جهت برگزاری مراسم ختم

اما مسجد دیگری که در غرب تهران واقع گردیده مسجد امام جعفرصادق در بین فلکه اول و دوم صادقیه واقع گردیده است که دارای سالن های مبله مجزا برای آقایان و بانوان میباشد که دارای ظرفیت ۱۰۰۰ نفر میباشد و هزینه مسجد ۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال است تلفن رزرو مسجد ۰۹۱۲۵۶۸۲۵۲۰میباشد
دیگر مسجدی که در غرب تهران میتوان نام برد مسجد امام علی در میدان پونک میباشد که دارای سالن مجزا برای آقایان وبانوان میباشد که یکی از مهمترین ویژگیهای این مسجد بزرگی آن میباشد که رفت وآمد درآن بسیار سهل وآسان است قیمت این مسجد جهت مراسم ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال میباشد.

آدرس : بین فلکه اول و دوم صادقیه

تلفن : ۴۴۴۰۳۹۴۵ 

اطلاعات بیشتر


رزرو مسجد امیرالمومنین مرزداران جهت برگزاری مراسم ختم

دیگر مسجدی که میتوان در غرب تهران نام برد مسجد امیرالمومنین مرزداران میباشد این مسجد دوسالن مجزا برای آقایان با ظرفیت ۳۸۰ نفر وبانوان ۱۸۰ نفر میباشد و هزینه مسجد جهت مراسم ترحیم ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال میباشد.
یکی از مساجدی که در مرکزیت شهر تهران واقع میباشد مسجد امام جعفر صادق واقع در میدان فلسطین میباشد این مسجد در ضلع جنوبی میدان فلسطین میباشد این مسجد دارای معماری بسیار زیبا و منحصر به فرد میباشد ظرفیت این مسجد جهت برگزاری مراسم ترحیم دارای سالن با ظرفیت۳۰۰ نفر وسیستم صوتی دالبی آماده برپایی مراسمات میباشد.

آدرس : بلوار مرزداران، خیابان ایثار

تلفن : ۴۴۲۴۵۳۵۳

اطلاعات بیشتر


رزرو سالن باشکوه کوثر جهت برگزاری مراسم ختم

اما یکی از بهترین سالنهایی که میتوان معرفی کرد جهت اجرای مراسم تالار زیبا و باشکوه کوثر میباشد که بسیار مجلل ساخته شده ودارای امکانات عالی اعم از پارکینگ و سیستم صوتی بسیار حرفه ای وظرفیت ۵۵۵نفر میباشد.

آدرس : تهران،خیابان طالقانی،میدان فلسطین،جنب مسجد امام صادق(ع)

تلفن : ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

اطلاعات بیشتر


رزرو مسجد نور میدان فاطمی جهت برگزاری مراسم ختم

یکی دیگراز مساجد مهم تهران مسجد نور میدان فاطمی میباشد این مسجد بخاطر اینکه در این خیابان واقع شده و روبروی تالار وزارت کشور میباشد از توجه خاصی برخوردار میباشد لذا این مکان بیشتر مورد توجه پرسنل و مدیران این وزارت خانه میباشد ظرفیت این مسجد دارای ۳۴۰ نفر آقایان و۲۶۰ نفر خانمها میباشند وهزینه آن ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد ار امکانات این مسجد میتوان به سالن غذاخوری آن اشاره.

آدرس : واقع در میدان فاطمی

تلفن : ۸۸۹۶۰۲۲۲

اطلاعات بیشتر


✔ مساجد خیابان کارگر شمالی

رزرو مسجد ثارالله جهت برگزاری مراسم ختم

درخیابان گارگر شمالی تعدادی مسجد وجود دارد که میتوان به مسجد ثارالله در انتهای کارگر شمالی شهرک والفجر میباشد که دارای سالن مخصوص ترحیم باظرفیت آقایان۱۵۰ نفر وخانمها ۱۰۰ نفر میباشد و هزینه آن ۵,۰۰۰,۰۰۰ریال است.

آدرس : امیرآباد شمالی ،بعداز پل حکیم،ابتدای شهرک والفجر

تلفن : ۸۸۰۵۳۷۲۷ – ۰۹۳۸۱۷۸۳۰۴۵


رزرو مسجد النبی جهت برگزاری مراسم ختم

مسجد دیگر این خیابان مسجد النبی است که روبروی کوی دانشگاه تهران واقع گردیده این مسجد دارای دو سالن مجزا باظرفیت آقایان ۳۰۰ نفر وخانمها۲۰۰ نفر میباشد که هزینه آن ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال است.

آدرس :  تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد شمالی)، نبش خیابان شانزدهم

تلفن : ۸۸۰۱۲۱۹۱

اطلاعات بیشتر


رزرو مسجد حضرت امیر جهت برگزاری مراسم ختم

اما یکی دیگر از مساجد شاخص این خیابان مسجد حضرت امیر میباشد این مسجد از اهمیت بسیار زیادی برخورداراست چراکه خیلی از مداحان بزرگ شبهای ماه رمضان ومحرم درآن به مدیحه ثرایی می پردازند سالنهای ترحیم این مسجد دارای ظرفیت آقایان ۱۸۰ و خانمها ۱۵۰ نفر میباشد و هزینه آن ۹,۵۰۰,۰۰۰ریال است

آدرس : تهران کارگر شمالی-نبش خ خسروی

تلفن : ۶۶۹۰۴۸۴۷


قیمت و رزرو مسجد الغدیر جهت برگزاری مراسم ختم

مساجد شاخص تهران در منطقه شمال تهران که تقریبا به همه جای شمال تهران میتوان اشراف داشت مسجد الغدیر واقع در خیابان میرداماد میباشد این مسجد یکی از مساجد قدیمی تهران با معماری بسیار زیبا و مجلل میباشد ظرفیت این مسجد آقایان ۴۲۰ نفر وخانمها۳۲۰ نفر میباشد و هزینه این مسجد جهت مجلس ترحیم۱۲,۵۰۰,۰۰۰ریال است.

آدرس : میرداماد، تهران، داودیه، بلوار میرداماد

تلفن : ۲۲۲۷۲۵۰۰ – ۲۲۲۲۱۰۶۰

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد امام جعفر صادق

کسانی که در منطقه شرق تهران یا خیابان شریعتی هستند مساجد مسجد امام جعفر صادق در خیابان شریعتی میباشد این مسجد بالاتر از پل سید خندان وخیابان خواجه عبدا… انصاری واقع گردیده است که ظرفیت آن شامل آقایان ۱۸۰ نفر وخانمها ۱۵۰ نفر میباشد وهزینه آن ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال میباشد.

آدرس :  آدرس خیابان شریعتى بالاتر از پل سید خندان

تلفن : ۲۲۸۶۴۲۶۸

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد حجت ابن الحسن جهت برگزاری مراسم ختم

دیگر مسجد این محدوده را میتوان مسجد حجت ابن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی می باشد این مسجد یکی از مساجد قدیمی این منطقه میباشد این مسجد دارای سالنهای متفاوت باظرفیت آقایان ۲۳۰ نفر وخانمها۱۷۰ نفر میباشد و هزینه آن ۵,۵۰۰,۰۰۰ریال میباشد.

آدرس : تهران، سهروردی

تلفن : ۸۸۷۶۱۲۵۹

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجدالرضا جهت برگزاری مراسم ختم

دیگر مسجدی که در این حومه است و بسیار معروف است که حتی بسیاری از بزرگان در آن مجلس ختم برگزار کرده اند مسجدالرضا واقع در خیابان خرمشهر میدان نیلوفر است سالنهای این مجلس با ظرفیت آقایان و خانمها۴۰۰ نفر می باشد که هزینه آن ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ میباشد.

آدرس : تهران خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشق یار، میدان نیلوفر

تلفن : ۸۸۷۶۴۳۸۰ 

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد الجواد جهت برگزاری مراسم ختم

مسجدالجواد در میدان هفتم تیر یکی از مساجد معروف در این منطقه میباشد که از قدمت دیرینه ای برخوردار است و دارای معماری بسیار زیبایی است این مسجد دارای دوسالن متفاوت آقایان ۲۵۰ و بانوان ۲۰۰ نفر میباشد و هزینه مسجد۶,۰۰۰,۰۰۰میباشد.

آدرس : تهران، میدان هفت تیر، مسجد الجواد

تلفن : ۸۸۳۱۷۵۷۵

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد احمدیه نارمک جهت برگزاری مراسم ختم

مهمترین مسجدی که در شرق تهران میتوان برای ساکنان آن درنظر گرفت مسجد احمدیه نارمک میباشد که این مسجد در خیابان آیت بالاتر از مترو سرسبز میباشد یکی از خصوصیات این مسجد همکف بودن آن میباشد که البته سالن بانوان در طبقه اول واقع گردیده و دارای آسانسور میباشد ظرفیت این مسجد آقایان ۳۰۰نفر و خانمها۲۰۰ نفر میباشد.

آدرس : تهران، نارمک، بزرگراه رسالت غرب، خیابان حیدرخانی، مظاهری

تلفن : ۷۷۴۵۵۰۵۲

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد حضرت ولیعصر(عج ) جهت برگزاری مراسم ختم

اما یکی از مساجدی که میتوان معرفی کرد جهت برگزاری مراسم ترحیم مسجد حضرت ولیعر(عج ) خوزستاینهای مقیم مرکز در خیابان وزرا پشت پارک ساعی واقع گردیده است این مسجد دارای امکانات از قبیل آسانسور و سالن غذاخوری میباشد هزینه مسجد جهت رزرو ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ریال میباشد که دارای ظرفیت سالن آقایان وبانوان ۴۸۰ نفر میباشد.

آدرس :  تهران، خیابان ولیعصر، ساعی

تلفن : ۸۸۷۰۹۲۲۰

اطلاعات بیشتر


قیمت و رزرو مسجد الرضا دیباجی شمالی جهت برگزاری مراسم ختم

آدرس : خیابان شهید لواسانی (فرمانیه)خ دیباجی شمالی – شماره تماس : ۰۹۳۰۵۰۴۰۱۲۸

تلفن مسجد فلسطین و تالار کوثر (پیشنهاد میشود از صفحه این تالار بازدید نمایید)

خدمات مورد نیاز در مسجد
در مراسم یادبود در مسجد شما نیازمند خدمات و موارد مختلفی از قبیل: پذیرایی چای و نسکافه، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، پک میوه، نیرو خدماتی، تالار پذیرایی، کارت تشکر و … خواهید داشت. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با مسجد به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز برای مسجد

مطالب مفید در حوزه مسجدهای تهران

جهت اطلاع از تالار پذیرایی نزدیک مسجد به لینک زیر مراجعه نمایید:

تالار پذیرایی

جهت اطلاع از مسجد شاخص و مبله تهران جهت برگزاری مراسم ترحیم و ختم به لینک زیر مراجعه نمایید:

رزرو مسجد مبله

جهت اطلاع از حوزه سرپرستی هر مسجد به لینک زیر مراجعه نمایید:

شماره تماس سرپرستی مسجد

جهت دریافت خدمات مرتبط با مسجد به لینک زیر مراجعه نمایید:

خدمات ترحیم

جهت اطلاع از مشخصات هر کدام از مسجدهای شاخص سطح تهران و امکانات آنها به لینک زیر مراجعه نمایید

مسجد خوب برای برگزاری مجلس

جهت اطلاع از لیست فروشندگان فرش سجاده ای به لینک زیر مراجعه نمایید

فرش سجاده ای


رزرو اکو و مداح برای بهشت زهرا

مداحی مراسم ترحیم با نی و دف

رزرو مداح برای مساجد و مراسم مذهبی

۱۰ نظرات

 1. محمد برخورداری

  فوریه 19, 2018 در 8:14 ق.ظ

  با سلام و تحیت
  بهترین چیزی که برای مرحوم میتوان هدیه فرستاد تلاوت آیات روحبخش و نورانی قرآن کریم می باشد
  چنانچه تمایل دارید در مجالستان تلاوت قرآن کریم به بهترین نحو و با زیباترین صداها به صورت تاثیرگذار و جذاب توسط قاریان ممتاز و بین المللی میهن عزیزمان انجام شود با ما تماس بگیرید .

  مجموعه قرآنی «تاتلاوت»
  ۰۹۱۲۲۹۶۳۵۴۷
  @TaTelavat

  پاسخ

 2. یدالله منتظری

  نوامبر 20, 2017 در 1:48 ب.ظ

  مسجد امام رضا ع اماده ی برگزاری مراسم ختم و عزاداری میباشد
  امکانات: دارای پارکینگ ۳ طبقه+ مکانی بسیار زیبا و هنری و دارای وسعت زیاد برای مراسم+ دارای قسمت جدا برای خانمها و اقایان+ مجتمع امام رضا دارای کتابخانه, گالری, فتوشاپ, سالنهای کنفرانس و … برای مراجعین محترم میباشد.
  و همچنین مداح و سخنران برای مراسم ختم…
  مکان: میدان امام حسین, خیابان نامجو, کوچه کیهان, مجتمع امام رضا, مسجد امام رضا ع
  قیمت مراسم ختم, ۷۵۰۰۰۰۰ ریال میباشد.
  ۰۹۲۱۲۹۳۵۴۹۷ منتظری

  پاسخ

 3. محمود وفایی

  اکتبر 15, 2017 در 11:40 ب.ظ

  دیگه حتی خدا هم رایگان نیست قدیما اینگونه محفل ها و مجالس حال معنوی داشت اما لاکردار امروزه روز حتی اخرت مان هم شده دنیوی
  تکبیر

  پاسخ

 4. تالار

  ژوئن 24, 2017 در 11:27 ب.ظ

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوب و کافی شما.

  پاسخ

 5. علیخانی

  ژانویه 14, 2017 در 6:56 ق.ظ

  با سلام و عرض ادب، میوه‌باکس در زمینه ارائه‌ی بسته‌های میوه‌ی آماده‌ی مصرف (یک نفره و چند نفره)، آمادگی خود را برای پذیرایی از جشن‌ها مراسم مختلف اعلام می‌دارد.
  ۰۹۱۲۳۳۳۷۷۰۲

  پاسخ

 6. الاحقر کثیری

  فوریه 26, 2015 در 7:25 ب.ظ

  باسلام؛حقیر دارای تحصیلات حوزوی هستم واستاد دانشگاه و البته تا امروز بالغ بر صدها ساعت سخنرانی مذهبی هستم خواستم ببینم مجموعه شما سخنران احتیاج دارید؟؟؟
  موفق و پاینده باشین

  پاسخ

  • راجعون

   مارس 1, 2015 در 2:00 ب.ظ

   باسلام و احترام
   در این رابطه با سخنرانی مجالس و مراسم ترحیم شما می بایست با مساجد هماهنگ نمایید
   با تشکر

   پاسخ

   • رحیمی

    ژانویه 2, 2021 در 5:17 ق.ظ

    قطعه ۱۹
    سه طبقه نو
    سند دست اول قابل انتقال در دفتر خانه اسناد رسمی
    کنار شهدا و موزه شهدا و قبر پدر طالقانی و شهید چمران و…
    ۰۹۳۵۱۱۳۵۲۸۲

 7. جواد

  آگوست 4, 2014 در 3:30 ب.ظ

  با سلام
  لطفا شماره تماس و مبلغ هر کدام از مشاجد را جهت رزرو اعلام نمایید و اینکه هر کدام از مساجد چه امکاناتی ارائه می نمایند 
  و اینکه شما چه خدمات دیگری در مساجد ارائه می کنید
  با تشکر

  پاسخ

  • راجعون

   دسامبر 14, 2014 در 3:09 ب.ظ

   باسلام
   این قسمت به مرور کامل می شود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =