اجاره میز و صندلی در کرج

کرایه میز و صندلی و ظروف کرایه در کرج 

اجاره میز صندلی کرج : ارایه شیک ترین ونازلترین میز وصندلی ظروف کرایه  در سراسر کرج

اطلاعات تماس جهت اجاره میز صندلی کرج

☎ ۰۲۱-۶۶۵۰۵۴۶۶ – ۰۹۱۰۸۱۵۲۰۰۶

صندلی ها یکی از مهم ترین وسایلی هستند که همگان در طول یک روز با آن سرکار دارند و همگی بیشترین زمان روز را در حال استفاده از صندلی هستند.

بیشترین میزان زمان زندگی این روز‌های یک فرد چه در زندگی شهری و چه در زندگی روستایی صرف نشستن می شود. به همین خاطر  حفظ ارگونومی بدن باید در حالتی مناسب و درست صورت بگیرد تا فرد بتواند در سلامت جسمی قرار بگیرد.

شکل نشستن در صندلی ها در مراسم باید به گونه ای باشد که فرد تسلط کافی به میز پذیرایی داشته باشد. هم چنین در زمان حرکت آزادی عمل داشته باشد تا بتواند به راحتی و با تسلط پشت میز قرار بگیرد.

در طراحی برخی از این صندلی‌ها از دسته استفاده می شود تا نحوه قرار گیری بدن به شکل درست تر و راحت باشد. روکش دسته این صندلی‌ها از جنس ابر با پوششی از جنس روکش پارچه ای صندلی است. معمولا این صندلی ها دارای پوشش هایی متفاوت هستند که می توانید بسته به دکوراسیون محیط و یا مراسم ختم و جشن ها از آن ها استفاده می شود.

قیمت اجاره صندلی برای مجالس کرج 

اجاره صندلی شیواری: 

صندلی های شیواری نوعی خاص از صندلی هستند که می توانند زینت بخش مجالس شما باشند

قیمت اجاره صندلی شیواری:

 یک روزه ۱۵,۰۰۰تومان

۴ روزه ۶۰,۰۰۰تومان
هفتگی ۱۰۵,۰۰۰تومان تومان

ماهیانه ۴۵۰,۰۰۰تومان

 

اجاره صندلی شیواری کرج
اجاره صندلی شیواری کرج

اجاره صندلی چرمی پشت بلند

صندلی چرمی پشت بلند، یک محصول زیبا و رسمی و همچنین راحت برای مراسم مختلف مانند نمایشگاه و رویداد های مشابه می باشد. با داشتن چنین محصولی می توانید به شکلی بهتر از میهمانان خود در نمایشگاه ها و فضاهای مشابه پذیرایی نمایید.

قیمت اجاره صندلی چرمی پشت بلند:

 یک روزه ۱۵,۰۰۰تومان

۴ روزه ۶۰,۰۰۰تومان
هفتگی ۱۰۵,۰۰۰تومان تومان

ماهیانه ۴۵۰,۰۰۰تومان

 

صندلی چرمی پشت بلند
صندلی چرمی پشت بلند

اجاره صندلی تاشو

صندلی تاشو یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای آن است که بتوان در کمترین زمان و با کمترین صرف وقت و انرژی به تعداد مهمانان صندلی تاشو را در محل برگزاری جشن قرار داد و از آنها استفاده نمود. مطمئنا خرید صندلی تاشو آن هم به تعداد کلیه مهمانانی که در جشن حضور دارند امری اقتصادی نخواهد بود و شما در صورت اقدام به این کار هزینه زیادی را به مجموع هزینه های عروسی خود اضافه خواهید نمود. با استفاده از خدمات اجاره صندلی تاشو شما قادر خواهید بود تا با هزینه بسیار کم برای مدت زمان مورد نیاز خود به تعداد کلیه مهمانان دعوت شده به مراسم خود صندلی تاشو سفارش داده و محل برگزاری مراسم را به کمک آنها پر نمایید.

قیمت اجاره صندلی تاشو:

یک روزه ۴,۰۰۰تومان

هفتگی ۲۸,۰۰۰تومان تومان
ماهیانه ۱۲۰,۰۰۰تومان
اجاره صندلی تاشو کرج
اجاره صندلی تاشو کرج

اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی

یک نیم ست شیک برای نمایشگاه ها و سایر مراسمات در کنار اجاره میز و صندلی نمایشگاهی می تواند محیطی با مناسب و پرستیژ برای پذیرایی از میهمانان و ارائه محصولات و خدمات شما فراهم آورد. مبملمان نیم ست شامل یک مبل دونفره و دو عدد مبل تک نفره است.

قیمت اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی:

روزانه: ۱۵۰,۰۰۰ تومان
4 روزه ۳۳۳,۰۰۰تومان
 
 
اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی
اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی در کرج

پوشش روی این صندلی‌ها می‌توانند از جنس پارچه های رنگی و یا  چرم طبیعی و در برخی موارد از جنس چرم مصنوعی هستند این صندلی ها کاربرد های مختلفی دارند  البته هرچه این جنس مرغوبتر باشد طبعا هزینه تولید آن بالاتر است و در نتیجه قیمت اجاره محصول نیز بالاتر است. از این صندلی ها می توانید در همایشات حتی در نمایشگاه ها نیز استفاده می کنید.

ابر به کار رفته در کفی صندلی همراه با چوب یا یک صفحه پلاستیکی مقاوم نسبت به وزن باید طراحی شوند تا  باعث حفظ وزن بدن می شود. پخش شدن وزن بدن  بر روی این ناحیه ایجاد فشار می نماید و در صورتی که جنس ابر و کفه صندلی در این ناحیه مطلوب نباشد  صندلی زودتر از حد ازبین می رود. پس در واقع عمر صندلی بسته به میزان کیفیت لوازم اولیه است که در آن به کار رفته است.

برای صندلی باید از بهترین جنس ها استفاده شود و نسبت تمام اجزا باید به درستی محاسبه شود. برای بخش پشتی یا تکیه گاه باید به گونه ای طراحی شود تا حداقل ۸۰ درصد از فضای کمر فرد را در برگیرد تا احساس راحتی در وی به وجود آورد بعد از طراحی این قسمت نوبت به تزئینات ظاهری مانند درست کردن جاهای دوخت و … می رسد. نمایان شدن هر قسمت باعث می شود که صندلی از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و افراد از آن استفاده نکند یا در زمان استفاده از آن احساس راحتی نداشته باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =