تهیه میز و صندلی در کرج

2 خواندن دوم
۰
1
5,774

تهیه میز و صندلی و ظروف کرایه در کرج 

تهیه میز و صندلی کرج : ارایه شیک ترین ونازلترین میزوصندلی و ظروف کرایه  در سراسر کرج

اطلاعات تماس

☎ ۰۲۱-۶۶۵۰۵۴۶۶ – ۰۹۱۰۸۱۵۲۰۰۶

صندلیها یکی از مهم ترین وسایلی هستند که همگان در طول یک روز با آن سرکار دارند و همگی بیشترین زمان روز را در حال استفاده از آنها هستند.

بیشترین میزان زمان زندگی این روز‌های یک فرد چه در زندگی شهری و چه در زندگی روستایی صرف نشستن می شود. به همین خاطر  حفظ ارگونومی بدن باید در حالتی مناسب و درست صورت بگیرد تا فرد بتواند در سلامت جسمی قرار بگیرد.

شکل نشستن در صندلیها در مراسم باید به گونه ای باشد که فرد تسلط کافی به میز پذیرایی داشته باشد. هم چنین در زمان حرکت آزادی عمل داشته باشد تا بتواند به راحتی و با تسلط پشت میز قرار بگیرد.

در طراحی برخی از آنها از دسته استفاده می شود تا نحوه قرار گیری بدن به شکل درست تر و راحت باشد. روکش دسته آنها از جنس ابر با پوششی از جنس روکش پارچه ای است. معمولا دارای پوشش هایی متفاوت هستند که می توانید بسته به دکوراسیون محیط و یا مراسم ختم و جشن ها از آن ها استفاده می شود.

قیمت اجاره برای مجالس کرج 

اجاره مدل شیواری: 

مدل شیواری نوعی خاص هستند که می توانند زینت بخش مجالس شما باشند

قیمت اجاره:

 یک روزه ۱۵,۰۰۰تومان

۴ روزه ۶۰,۰۰۰تومان

هفتگی ۱۰۵,۰۰۰تومان تومان

ماهیانه ۴۵۰,۰۰۰تومان

 

اجاره صندلی شیواری کرج
اجاره مدل شیواری کرج

اجاره مدل چرمی پشت بلند

مدل چرمی پشت بلند، یک محصول زیبا و رسمی و همچنین راحت برای مراسم مختلف مانند نمایشگاه و رویداد های مشابه می باشد. با داشتن چنین محصولی می توانید به شکلی بهتر از میهمانان خود در نمایشگاه ها و فضاهای مشابه پذیرایی نمایید.

قیمت اجاره:

 یک روزه ۱۵,۰۰۰تومان

۴ روزه ۶۰,۰۰۰تومان

هفتگی ۱۰۵,۰۰۰تومان تومان

ماهیانه ۴۵۰,۰۰۰تومان

 

صندلی چرمی پشت بلند
مدل چرمی پشت بلند

اجاره مدل تاشو

مدل تاشو یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای آن است که بتوان در کمترین زمان و با کمترین صرف وقت و انرژی به تعداد مهمانان صندلی تاشو را در محل برگزاری جشن قرار داد و از آنها استفاده نمود. مطمئنا خرید صندلی تاشو آن هم به تعداد کلیه مهمانانی که در جشن حضور دارند امری اقتصادی نخواهد بود و شما در صورت اقدام به این کار هزینه زیادی را به مجموع هزینه های عروسی خود اضافه خواهید نمود. با استفاده از خدمات اجاره صندلی تاشو شما قادر خواهید بود تا با هزینه بسیار کم برای مدت زمان مورد نیاز خود به تعداد کلیه مهمانان دعوت شده به مراسم خود از مدل تاشو سفارش داده و محل برگزاری مراسم را به کمک آنها پر نمایید.

قیمت اجاره مدل تاشو:

یک روزه ۴,۰۰۰تومان

هفتگی ۲۸,۰۰۰تومان تومان

ماهیانه ۱۲۰,۰۰۰تومان
اجاره صندلی تاشو کرج
اجاره مدل تاشو کرج

اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی

یک نیم ست شیک برای نمایشگاه ها و سایر مراسمات در کنار اجاره میز و صندلی نمایشگاهی می تواند محیطی با مناسب و پرستیژ برای پذیرایی از میهمانان و ارائه محصولات و خدمات شما فراهم آورد. مبملمان نیم ست شامل یک مبل دونفره و دو عدد مبل تک نفره است.

قیمت اجاره:

روزانه: ۱۵۰,۰۰۰ تومان
4 روزه ۳۳۳,۰۰۰تومان
 
 
اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی
اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی در کرج

پوشش روی آنها می‌توانند از جنس پارچه های رنگی و یا  چرم طبیعی و در برخی موارد از جنس چرم مصنوعی هستند و کاربرد های مختلفی دارند  البته هرچه این جنس مرغوبتر باشد طبعا هزینه تولید آن بالاتر است و در نتیجه قیمت اجاره محصول نیز بالاتر است. از آنها می توانید در همایشات حتی در نمایشگاه ها نیز استفاده می کنید.

ابر به کار رفته در کفی آن همراه با چوب یا یک صفحه پلاستیکی مقاوم نسبت به وزن باید طراحی شوند تا  باعث حفظ وزن بدن می شود. پخش شدن وزن بدن  بر روی این ناحیه ایجاد فشار می نماید و در صورتی که جنس ابر و کفه آن در این ناحیه مطلوب نباشد  صندلی زودتر از حد ازبین می رود. پس در واقع عمر آن بسته به میزان کیفیت لوازم اولیه است که در آن به کار رفته است.

باید از بهترین جنس ها استفاده شود و نسبت تمام اجزا باید به درستی محاسبه شود. برای بخش پشتی یا تکیه گاه باید به گونه ای طراحی شود تا حداقل ۸۰ درصد از فضای کمر فرد را در برگیرد تا احساس راحتی در وی به وجود آورد بعد از طراحی این قسمت نوبت به تزئینات ظاهری مانند درست کردن جاهای دوخت و … می رسد. نمایان شدن هر قسمت باعث می شود که صندلی از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و افراد از آن استفاده نکند یا در زمان استفاده از آن احساس راحتی نداشته باشد. 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
 • اجاره حجله مراسم ختم

  اجاره حجله عزا در کرج و حومه

  کرایه حجله عزاداری در کرج و حومه کرج اجاره حجله عزا برای ترحیم همراه با باند فلش خورارایه …
 • اجاره میز عسلی و صندلی شیواری در اصفهان

  ظروف کرایه در اصفهان

  اجاره انواع میز و صندلی و ظروف کرایه در شهر اصفهان ارایه شیک ترین میز وصندلی برای مراسم تر…
 • اجاره ظروف شاخص

  ظروف کرایه در مشهد

  ظروف کرایه و کترینگ آل رضا در مشهد مقدس برپایی مجالس مهمانی در خوشی ها و ناخوشی ها مرسوم ا…
بارگذاری بیشتر در ظروف کرایه و تجهیزات مراسمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 17 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…