خانه تاج گل آشیانه گل: تهیه و ارسال تاج گل ترحیم

آشیانه گل: تهیه و ارسال تاج گل ترحیم

7 خواندن دوم
۰
0
2,027

ارسال تاج گل و پایه گل

به نشانه همدردی با آنها که دوستشان دارید.

آشیانه گل مجموعه ای است جدید با سبکی نو در گل آرایی، محصولاتی متنوع و خدماتی  متمایز، خرید آسان ،صرفه جویی در وقت و ارائه هدیه ای زیبا و متفاوت برخی ازمزایای خرید شما از این مجموعه اینترنتی می باشد.

تلفن مستقیم سفارشات تاج گل ترحیم

: ۰۹۱۹۳۰۲۲۰۲۴ _ ۸۸۷۲۷۲۰۸

جهت مشاهده تصاویر انواع تاج گل، قیمت ها، و سفارش تاج گل می توانید از وب سایت ما استفاده نمایید. ثبت سفارش اینترنتی از خدمات ماست و شما می توانید پرداخت خود را نیز از طریق سایت انجام دهید. لازم به ذکر است که در سایت انواع تصاوی سایر تاج گل، سبد گل، گلدان های خانگی و … نیز جهت انتخاب ارائه شده است.

ارسال تاج گل ترحیم با هماهنگی انجام می شود.

آدرس سایت آشیانه گل جهت مشاهده تصاویر تاج گل

سایت: www.ashianehgol.com

درباره ما

آشیانه گل مجموعه ای است جدید با سبکی نو در گل آرایی، محصولاتی متنوع و خدماتی متمایز.

این مجموعه با دارا بودن گلخانه های مدرن اسپانیایی و هلندی در منطقه پاکدشت و ارائه گلهایی تازه با کیفیتی بی نظیر با بهره گیری از تزئینات خاص گل آرایی و دارا بودن سرویس ارسال رایگان در شهر تهران همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است.  لازم به ذکر است این مجموعه همواره از گلهای روز و با کیفیت در محصولات خود استفاده می نماید ولی متاسفانه در فصول خاصی برخی از گلها موجود نمی باشند که در چنین مواردی همکاران ما از گلهای جایگزین استفاده می نمایند.

کسب مقام تولید کننده گل نمونه کشور ، کار آفرین نمونه در بخش کشاورزی، گلخانه ساز نمونه استان اصفهان، دریافت گواهیهای مدیریت گلخانه از سازمان فائو ، تولید کننده برتر آلسترمریا در جشنواره گل و گیاه پاکدشت، واحد نمونه ملی تولیدات گلخانه ای، برخی از افتخارات ما در سالهای اخیر بشمار می آیند.

همکاری با تالار وحدت، گروه صنعتی ماهان و تعدادی از مجموعه های بانکی تهران، فروشگاه هایلند، برخی از شرکتهای خارجی و خصوصی، هتلها و موسسات صاحب نام برگزاری مجالس از دیگر افتخارات ما محسوب می شوند.

آشیانه گل همچنین بعنوان یکی از اصلی ترین برگزارکنندگان کلاسهای هنری گل آرایی بطور خصوصی و گروهی، ارائه دهنده آموزش تکنیکهای مقدماتی و پایه ای این هنر می باشد.

خرید آسان، صرفه جویی در وقت و ارائه هدیه ای زیبا و متفاوت، برخی از مزایای خرید شما از این مجموعه اینترنتی می باشد. ما مفتخریم که سهم و حضوری هرچند اندک در شادیهای شما داشته باشیم.

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + دوازده =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…