خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس کرایه اتوبوس دربستی – اجاره اتوبوس و میدل باس تمیز

کرایه اتوبوس دربستی – اجاره اتوبوس و میدل باس تمیز

کرایه اتوبوس دربستی ، قیمت اجاره اتوبوس و میدل باس تمیز

کرایه اتوبوس : یکی از موارد مهم که مورد توجه  صاحبان عزا میباشد کرایه اتوبوس بهشت زهرا جهت رفت وآمد مهمانان به بهشت زهرا جهت برگزاری مراسمات آنها و بازگشت میباشد امروزه در شهر تهران اتوبوس های متفاوتی مشغول بکار هستند که به اتوبوسهای برون شهری معروفند این دسته از اتوبوس ها دارای تجهیزات مدرن هستند که به امر خدمات رسانی به همشهریان اقدام نموده اند از اماکنات مهم این اتوبوس ها دارای کولر گازی بودن آنهاست که بسیار حائز اهمیت می باشد اتوبوسهای برون شهری دارای دو مدل ۴۲ نفره معمولی و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد که قیمت اجاره اتوبوس متفاوت میباشد و هزینه اتوبوس دربستی بستگی به نوع اتوبوس دارد که سه ساعت اول از ۲۵۰۰۰۰ تومان تا ۴۵۰۰۰۰ تومان است و به ازای هر ساعت اضافه بین ۸۰۰۰۰ تا۱۲۰۰۰۰ تومان اضافه میگردد.

کرایه اتوبوس برای تمامی نقاط کشور

☎  09121782217 شبانه روزی

تمامی اتوبوس ها بطور کامل ضد عفونی میشوند ،

برای جابجایی میهمانان شما در کنارتان هستیم

اجاره اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران

این نوع اتوبوس درون شهری است و بعضی از آنها کولر گازی ندارد.
این نوع اتوبوس که زیر نظر اتوبوس شرکت واحد میباشد بسیار راحت در دسترس همه قرار دارد و این شرکت با در اختیار قرار دادن اتوبوس های مجهز وکادر مجرب و رانندگان حرفه ای آماده ارائه سرویس دهی به مردم تهران می باشد.
نوع اتوبوس های بکارگرفته شده در اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران مدل وی ای پی که دارای کولر گازی و صندلیهای راحت میباشد که بسیار خوب و مدرن میباشد و نوع دیگر آن اتوبوس های معمولی نام برد که در سطح شهر مشغول سرویس دهی میباشند و قیمت آن نسبتا پایین ومقرون بصرفه میباشد.

واحد گشت بهشت زهرا

قیمت اجاره اتوبوس شرکت واحد تهران

قیمت های آنها به نسبت اتوبوس های برون شهری کمتر است که سه ساعت اول ۲۵۰,۰۰۰ تومان و به ازای هر ساعت ۸۰,۰۰۰ تومان اضافه میگردد.

اجاره اتوبوس دربستی اسکانیا

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا : اتوبوسهای برون شهری معمولا اسکانیا یا ولوو میباشند که بسیار راحت و با امنیت بالاست
نرخ اجاره اتوبوس اسکانیا بستگی به مدل و نوع آن دارد زیرا این نوع اتوبوس دارای نوع معمولی ۴۲ نفره و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد.

این مدل اتوبوس از بهترین نوع می باشد که همگی مدل بالا بوده و بسیار مجهز و مدرن میباشد و از امنیت بالایی برخوردار میباشد و بیشتر آن در ترمینال بیهقی مشغول میباشند.

تعاونی های مختلفی آن را ارائه میدهند از شرکتهای مهم میتوان به رویال سفر ایرانیان و سیر وسفر اشاره کرد که دارای اتوبوس های نو و مجهز و همچنین وی آی پی ۲۵ نفره میباشد و دسترسی به تمام نقاط شهر بسیار آسان میباشد.

اجاره اتوبوس ۲۵ نفره VIP

اتوبوس وی آی پی ۲۵ نفره یکی از محبوب‌ترین مدل‌هاست، در هر ردیف ۳ صندلی وجود دارد. به این صورت که در سمت ورودی‌ اتوبوس دو صندلی در کنار هم و در سمت دیگر تنها یک صندلی وجود دارد. این صندلی‌ها می‌توانند همزمان به تخت نیز تبدیل شوند. چرا که تنها ۲۵ صندلی در داخل اتوبوس وجود دارد و این تعداد کم صندلی باعث شده است که فاصله زیادی بین صندلی‌ها وجود داشته باشد.

نرخ هزینه اجاره اتوبوس ۲۵ نفره VIP

هزینه اتوبوس دربستی ۲۵ نفره در شهر تهران از مبدا مورد نظر شما به طوری که از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر در اختیار شما بوده ۷۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان میباشد.

نمونه تصاویر محیط بیرون و داخل اتوبوس ۲۵ نفره VIP

☎  09121782217 شبانه روزی واحد گشت بهشت زهرا- ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

کرایه اتوبوس ۴۴ نفره VIP ,اتوبوس درجه یک ولوو

مدل دیگر اتوبوس برون شهری که در حال فعالیت میباشد ولوو است که در ناوگان برون شهری و حتی خارج از کشور فعالیت دارند که از نظر سیستم فنی و ظاهری بسیار خوب و عالی میباشد و میتواند در خدمات شهری به همشهریان سرویس دهی و خدمات رسانی انجام دهد
رانندگان اتوبوس زیر نظر اداره پلیس راهنمایی و رانندگی دارای گواهینامه معتبر داخلی و حتی بین الملل میباشند وار نظر سلامت جسمی مورد تایید میباشند و رفت وآمد آنها بصورت آن لاین تحت کنترل پلیس راه میباشد.

نرخ هزینه کرایه اتوبوس ۴۴ نفره VIP

هزینه اتوبوس ۴۴ نفره از ۶۵۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰۰  (8 ساعته )می باشد. لازم به ذکر است به ازای هر ساعت ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه می گردد.

نمونه تصاویر محیط بیرون و داخل اتوبوس ۴۴ نفره VIP

اجاره اتوبوس تشریفاتی 44 نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی ۴۴ نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی 44 نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی ۴۴ نفره

اجاره و کرایه میدل باس ( مینی بوس )

در مواردی که تعداد مهمان ها کم باشد اجاره میدل باس با صرفه تر میباشد زیرا قیمت اجاره میدل باس کمتر از اجاره اتوبوس vip دربستی میباشد و همچنین اجاره ون تویوتا هایس می باشد که این مدل ون بسیار مجهز میباشد زیرا دارای کولر گازی بوده و امنیت بالایی دارد و حالت تشریفاتی و وی آی پی میباشد
امکان اجاره میدل باس به تمام نقاط میباشد حتی سفرهای خانوادگی برون شهری و فرودگاه امام خمینی و بالعکس می باشد.
از نکات مهم کرایه اتوبوس دربستی باید به انتخاب نوع اتوبوس و سالم بودن ظاهر و سیستم فنی آن میباشد و طرز برخورد راننده با افراد میباشد که بسیار حائز اهمیت میباشد
قیمت اجاره میدل باس متفاوت میباشد و بستگی به نوع و مدل آن است ظرفیت میدل باسهای معمولا ۱۶ نفره می باشد که دارای کولرگازی بوده و امنیت بالایی است اما اجاره ون تویوتا هایس بدلیل داشتن ظرفیت ۱۰نفره بودن آن برای مهمانان کم و برنامه های خانوادگی کم ظرفیت بسیار مناسب بوده و کم هزینه تر میباشد.

اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)

جهت اجاره ون اینجا کلیک کنید (اجاره ون بهشت زهرا)

اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)

☎  09121782217 شبانه روزی بهشت زهرا – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

مراحل درخواست و رزرو اتوبوس

مرحله ۱ : تماس با ما و مشاوره گرفتن از ما 

مرحله ۲ : انتخاب نوع اتوبوس از نظر مدل و تعداد صندلی

مرحله ۳ : دادن آدرس مبدا و مقصد و شماره تماس خود

مرحله ۴ : پرداخت بیعانه از طریق کارت

مرحله ۵: ارسال اتوبوس روز و موعد مقرر و پرداخت الباقی هزینه

نکات دانستنی برای کرایه اتوبوس

ساعت و زمان مناسب رزرو اتوبوس vip

برای کرایه اتوبوس بهتر است از یک روز قبل و صبح زود اتوبوس خود را به صورت تلفنی رزرو کنید.

پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس

اکثر مشتریان ما جهت اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا با ما تماس میگیرند.

برای پذیرایی داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز تدارک ببینید. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند. (احتمال افت فشار میهمانان وجود دارد)

یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس

شماره راننده اتوبوس را حتما داشته باشید تا در هنگام برپایی مراسم اگر نیاز شد با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک نمایید. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس  با تلفن زدن راحت تر باشد. حتی ممکن است وسیله ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریعتر می توانید هماهنگی نمایید.

هماهنگ کردن برنامه با راننده اتوبوس

از قبل برنامه مراسم خود را با راننده اتوبوس هماهنگ نمایید و ایشان بدانند که بعد از مراسم می بایست به رستوران یا جای دیگری بروند. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد. در این موارد هماهنگی از قبل می تواند بسیار راه گشا باشد.

هزینه ساعات اضافی و کنسلی اتوبوس  را سوال نمایید 

هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال نمایید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت اتوبوس تاثیر دارد

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس تاثیر گذار است اگر می خواهید اتوبوس تمیزتری را اجاره نمایید از قبل این موارد را در کرایه اتوبوس سوال نمایید.

اتوبوس نیم ساعت قبل از مراسم باید حضور داشته باشد

در کرایه اتوبوس توجه داشته باشید اتوبوس حداقل نیم ساعت قبل از مراسم در نزد شما حضور داشته باشد تا استرس عدم حضور اتوبوس و تاخیر ان را نداشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه 

قابل شمارا ندارد , یک سوم از کل هزینه اجاره اتوبوس را هنگام رزرو اتوبوس کارت به کارت کرده و به صورتی اینترنتی پرداخت خواهی کرد. و مابقی را بعد از اتمام مراسم.

سرویس ایاب و ذهاب بهشت زهرا

اتوبوس بهشت زهرا : بیشترین مورد استفاده از اتوبوس واحد گشت برای سرویس بهشت زهرا و ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه‌ای که خانواده‌های عزادار دارند، ما تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف میکنیم.

اتوبوس‌های ما همچون سرویس واحد گشت اتوبوسرانی تهران و حومه آماده‌اند تا وسایل ایاب و ذهاب شما را برای اعزام به بهشت زهرا تهران جهت مراسم خاکسپاری فراهم آورند. جهت مشاهده لیست خدمات ترحیم در بهشت زهرا ، کلیک کنید.

برای حمل و نقل افراد از هر نقطه شهر تهران به سمت بهشت زهرا و بالعکس به راحتی می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

خیلی وقت است که برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده های متوفی و خانواده هایی که عزیز خود را از دست داده اند جهت راحتی حال آنان و در فصل گرم و فصل سرد از اتوبوس ها واحد گشت استفاده میشود. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستران جهت پذیرایی از میهمامان انتقال میدهند.

مجموعه های زیادی وجود دارند که در زمینه اجاره اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا فعالیت می کنند اما این مجموعه ها از برخی لحاظ با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در ادامه به یکی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم نمود.

مهم ترین نکته ای که ما را متمایز کرده

مهم ترین تفاوت این مجموعه به کیفیت اتوبوس ها و سر وقت حاضر شدن در زمان مقرر می باشد. خیلی از مجموعه ها بدون توجه به ساعت حضور در محل موجب نارضایتی همراهان مرحوم می شوند. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا در برندها و با امکانات متنوع در مجموعه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. برخی شرکت ها از اتوبوس هایی به مراتب جدیدتر و با امکانات بیشتر و برخی دیگر همچنان از اتوبوس هایی برای ارائه خدمات استفاده می کنند که از لحاظ کیفی در سطح پایینی قرار دارند و همین موضوع منجر به نارضایتی خانواده و همراهان مرحوم می شود. واحد گشت تهران یکی از مجموعه های فعال در تهران می باشد که سالیان زیادی است در زمینه اجاره اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا مشغول به فعالیت است و تا به امروز توانسته رضایت مشتری را جلب نماید.

اجاره اتوبوس اسکانیا درون شهری ۲۵ صندلی

ظرفیت اتوبوس : ۲۵ نفره

دارای ۳ ردیف صندلی تخت خواب شو کاملا شیک و vip

قیمت حدودی : از ۷۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰

قیمت مازاد ساعتی ۱۰۰۰۰۰

این نوع اتوبوس بهشت زهرا مجهز به سیستم تهویه کولر ، بخاری آب سرد کن و آب گرم کن می باشد.

دارای صندلی جدید و بسیار راحت سه قسمتی، با درجه خواب بیشتر، مدل ۱۳۹۰ به بالا و آپشن‌های کامل

کرایه اتوبوس واحد گشت ( کرایه اتوبوس بهشت زهرا )

این نوع اتوبوس درون شهری است و بعضی از آنها کولر گازی ندارد وقیمت های آنها به نسبت اتوبوس های برون شهری کمتر است که سه ساعت اول ۱۸۰۰۰۰ تومان و به ازای هر ساعت ۶۰۰۰۰ تومان اضافه میگردد.

نوع اتوبوس های بکارگرفته شده در اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران مدل وی ای پی که دارای کولر گازی و صندلیهای راحت میباشد که بسیار خوب و مدرن میباشد .

ظرفیت اتوبوس : ۴۴ نفره

دارای ۴ ردیف صندلی ابری راحت و خیلی تمیز

قیمت حدودی : سه ساعت اولیه ۲۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت مازاد ساعتی : ۸۰,۰۰۰ تومان

این نوع اتوبوس بهشت زهرا مجهز به سیستم خنک کننده و گرم کننده می باشد.

یکی از سوالات متداول مسافران حین خرید بلیط این است که اتوبوس‌های VIP، نیمه VIP و معمولی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

اگر شما هم بلیط خود را به صورت آنلاین خریداری کرده باشید، احتمالا می‌دانید که پس از وارد کردن شهر مبدا، شهر مقصد، تاریخ مورد نظر و کلیک بر روی جستجوی سرویس‌ها لیستی از تمامی سرویس‌های موجود برای این مسیر نمایش داده می‌شود. در بخش اطلاعات مربوط به سرویس‌ها نیز نوع اتوبوس ارائه شده برای هر سرویس مشخص است. اما شما برای این‌که بتوانید انتخاب درستی انجام دهید، باید اطلاعاتی در خصوص اتوبوس‌های سرویس‌های ارائه شده داشته باشید. از این‌رو ما در تیم سفر۷۲۴ قصد داریم اطلاعاتی در این زمینه را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه بهتر است مطلب ریز و درشت اتوبوس‌های VIP و معمولی را مطالعه کنید. همچنین در مطالب مجزایی تک تک اتوبوس‌های اسکانیا، ولوو و مان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

اتوبوس وی ای پی یا معمولی
اجاره اتوبوس وی آی پی vip بهتر است یا معمولی

تفاوت اصلی اتوبوس‌های معمولی و VIP و نیمه VIP در چیست؟

تفاوت اصلی اتوبوس‌های معمولی، VIP و نیمه VIP در تعداد و نوع صندلی‌های آن‌ها و امکانات موجود است. به همین دلیل است که هر مسافری بسته به نوع مسیر و مسافتی که باید تا آن مسیر طی کند، باید بلیط اتوبوس مناسبی را برای خود خریداری کند.

اتوبوس‌های معمولی

اتوبوس‌های معمولی اغلب ۴۰ الی ۵۰ صندلی دارند. این صندلی‌ها به صورت دو ستونه چیده شده‌اند که هر ستون ۲ صندلی دارد. به این ترتیب هر ردیف ۴ صندلی را در خود جای داده است.

تراکم صندلی‌ها باعث می‌شود که فضای زیادی بین صندلی این اتوبوس‌ها وجود نداشته باشد. بنابراین فاصله بین صندلی‌های بیش‌تر اتوبوس‌های معمولی کم است. بنابراین این نوع از اتوبوس‌ها فضای اندکی برای استراحت مسافران دارند و از دید آن‌ها برای مسافت‌های طولانی مناسب نیستند.

اتوبوس‌های نیمه VIP

اتوبوس‌های نیمه VIP مانند حالت بینابینی را در بین اتوبوس‌های معمولی و اتوبوس‌های VIP  ایجاد کرده است. یعنی امکانات و نوع صندلی‌های آن‌ها نه مثل اتوبوس‌های VIP است و نه مثل اتوبوس‌های معمولی.

اتوبوس‌های نیمه VIP معمولا بین ۲۶ تا ۳۲ صندلی دارند. نحوه چیدمان صندلی‌های این نوع اتوبوس به صورت یک ستون دو ردیفه و یک ستون تک صندلی است. به این ترتیب هر ردیف ۳ صندلی را در خود جای می‌دهد. به جز ردیف آخر که در آن ۴ صندلی در کنار هم قرار دارند.

با توجه به این‌که اتوبوس‌های نیمه VIP نیز مانند اتوبوس‌های معمولی ۱۱ ردیف صندلی دارند، بنابراین فاصله بین صندلی‌ها به صورت ردیفی کم است. اما فضای موجود بین دو ستون از صندلی‌های این اتوبوس باعث می‌شود که صندلی‌های این نوع اتوبوس‌ها بزرگتر از اتوبوس‌های معمولی باشند. بنابراین صندلی اتوبوس‌های نیمه VIP راحت‌تر هستند.

اتوبوس‌های VIP

در حال حاضر دو نوع از اتوبوس‌های VIP در پایانه‌های مسافربری آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. برخی از این اتوبوس‌ها دارای ۲۵ صندلی هستند و برخی تنها ۲۲ صندلی دارند. نحوه چیدمان صندلی‌های اتوبوس‌های VIP به صورت دو ستونه است. به این ترتیب که یکی از ستون‌ها دو ردیفه هستند و ستون دیگر تنها یک صندلی در هر ردیف دارد.

صندلی اتوبوس‌های VIP معمولا بزرگتر از سایر انواع اتوبوس‌ها است. فاصله بین ردیف‌ها و صندلی‌های نیز بیش‌تر از سایر اتوبوس‌ها است. بنابراین از دید مسافران این نوع اتوبوس‌ها برای مسافرت‌های طولانی راحت‌تر هستند. زیرا این امکان را برای مسافران فراهم می‌کنند که صندلی خود را تا ۱۴۰ درجه به عقب بخوابانند و در طول سفر خود با آسودگی خیال استراحت کنند. زیرا صندلی برخی از این اتوبوس‌ها قابلیت تخت‌شو بودن دارند و بسیار راحت هستند.

لازم به ذکر است که بیش‌تر اتوبوس‌های VIP امکاناتی مانند مانیتور، جای شارژ و … نیز دارند. این امکانات باعث می‌شود که به راحتی بتوانید در طول مسیر خود یا کودکتان را سرگرم کنید. البته توجه داشته باشید که اطلاع از این امکانات حین خرید در سایت مشخص نیست. بنابراین برای کسب اطلاعاتی در این خصوص باید با شرکت مسافربری ارائه دهنده سرویس تماس بگیرید و امکانات اتوبوس ارائه‌دهنده هر سرویس را از شرکت‌های مسافربری مربوطه جویا شوید.

در اتوبوس‌های VIP که هر فرد مانیتور مجزایی برای خود دارد، شما می‌توانید در طول مسیر به کمک هدفون خودتان یا هدفونی که در طول مسیر در اختیار شما قرار می‌دهد به آهنگ‌های مورد علاقه خود گوش دهید، فیلم دلخواهتان را تماشا کنید و یا کتاب الکترونیکی بخوانید. اگر هم اهل بازی هستید، می‌توانید در طول مسیر از بازی‌های موجود در این مانیتورها استفاده کنید و سفرتان را لذت‌بخش‌تر کنید.

مانیتورهای اتوبوس‌های VIP برای هر ردیف در بخش پشتی صندلی‌های جلویی قرار دارند. مانیتورهای صندلی‌های ردیف اول نیز معمولا بر روی میزی که در قسمت جلویی این صندلی‌ها قرار دارد، نصب شده است. بنابراین حتی اگر بلیط شما در ردیف اول باشد هم می‌توانید از امکانات مانیتور استفاده کنید.

مانیتور ردیف وسط این اتوبوس‌ها نیز معمولا بر روی یخچالی که برای دسترسی همه مسافران در وسط اتوبوس تعبیه شده است، نصب می‌شود. بنابراین اگر بلیطی را خریداری کرده باشید که نوع اتوبوس آن از اتوبوس‌های VIP مانیتوردار است. فرقی ندارد که در کدام ردیف باشید، در هر حالت امکان استفاده از امکانات ویزه این اتوبوس‌ها را خواهید داشت.

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

با توجه به اطلاعاتی که در این مطلب به اشتراک گذاشته شد، مسافران عزیزی که قصد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس دارند، می‌توانند به سایت سفر۷۲۴ مراجعه کنند. سپس با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر خود به سمت اطلاعات سرویس‌های ارائه شده برای هر مسیر هدایت شوند. یکی از مهمترین اطلاعات موجود در این بخش، مربوط به نوع اتوبوس ارائه شده برای هر سرویس است. بنابراین از این پس می‌توانید بر اساس ویژگی‌های مورد نظر خود، نسبت به خرید بلیط از سرویس‌های ارائه شده اقدام کنید.

لازم به ذکر است که دسترسی به این اطلاعات تنها در خرید آنلاین بلیط اتوبوس وجود دارد. زیرا در خرید حضوری هر شرکت تنها می‌تواند یکی از سرویس‌های ارائه شده توسط همان شرکت را در اختیار شما قرار دهد. در حالی که هنگام خرید اینترنتی بلیط شما به اطلاعات تمامی شرکت‌های ارائه دهنده سرویس برای این مسیر دسترسی دارید. بنابراین می‌توایند به دلخواه خود نسبت به خرید بلیط مورد نظرتان اقدام کنید.

امیدوارم اطلاعات ارائه شده در این مطلب بتواند به شما کمک کند تا هنگام خرید بلیط اتوبوس سرویس مورد نظرتان را به درستی انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

۵ نظرات

 1. snowa

  سپتامبر 19, 2020 در 11:32 ق.ظ

  مرسی بابت اطلاعاتتون

  پاسخ

 2. […] از موارد مهم که مورد توجه و اهمیت صاحبان عزا میباشد اجاره اتوبوس بهشت زهرا جهت رفت وآمد مهمانان به بهشت زهرا جهت […]

  پاسخ

 3. علیرضا پورعابدین

  ژوئن 23, 2019 در 8:34 ب.ظ

  برای اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت به چه شماره‌ای باید زنگ زد؟

  پاسخ

  • kushki

   ژوئن 24, 2019 در 6:14 ق.ظ

   سلام و احترام.
   با شماره ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳ تماس بگیرید.

   پاسخ

 4. تشریفات مجالس ترحیم | ixport

  می 12, 2019 در 10:42 ق.ظ

  […] از موارد مهم که مورد توجه و اهمیت صاحبان عزا میباشد کرایه اتوبوس بهشت زهرا جهت رفت وآمد مهمانان به بهشت زهرا جهت […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =