تالار قصر مجلل

مجموعه تالارهای پذیرائی قصرمجلل واقع در باقرشهر جنب شهرداری

تالار پذیرایی ترحیم قصر مجلل : یکی از بهترین تالارهای پذیرایی در نزدیکی بهشت زهرا با غذای خوب و با کیفیت.

شماره تماس رزرو تالار :

۰۹۱۲۱۰۷۹۹۴۱ – ۰۹۱۲۳۱۷۲۷۶۱ – ۵۵۲۰۲۷۲۰

مجموعه قصر مجلل با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر در چهار سالن لوکس و مجزا با پارکینگ مستقل ،وایفای رایگان ، آشپزخانه صنعتی ، کادر مجرب، و ارائه برنج ۱۰۰% ایرانی (هاشمی) ،گوشت و مرغ گرم تحت نظارت سازمان بهداشت و رعایت تمام پروتکل های ستاد ملی کرونا و در محیطی درخور و شایسته همشهریان گرامی با افتخار آماده پذیرائی از تمام مجالس شادی و ترحیم شهروندان عزیز می باشد.

گالری تصاویر قصر مجلل در مسیر بهشت زهرا

قصر مجلل جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز آماده ارائه پکیج غذا با سرویس کامل شامل غذا با برنج هاشمی درجه یک در ظروف آلومینیومی ، نوشابه قوطی، ماست موسیر، پد الکلی، آبلیمو، کره، پک قاشق چنگال ادویه و نی و تحویل در قطعه مورد نظر بهشت زهرا یا هر نقطه ای از شهر می باشد.

هم چنین بنا بدستور مدیریت محترم مجموعه رزرو پک غذا بیشتر از ۱۵۰ پرس شامل ۵٪…بیشتر از ۲۵۰ پرس شامل ۱۰٪…و بیشتر از ۳۵۰ پرس شامل ۱۵٪ تخفیف میگردد.

به عنوان تالار نمونه منطقه در خدمت شما هستیم

ما ایمان داریم ، کیفیت عالی + قیمت مناسب = فروش بالا و سود متناسب را تضمین میکند.

نقشه کروکی قصر مجلل

تالار پذیرایی قصر مجلل

مجموعه قصر مجلل آماده ارائه پک میوه مراسم ترحیم شما می باشد

خرید میوه در ساعات اولیه صبح از تره بار، دستچین کردن و شستشوی آنها، خرید آبمیوه، کیک، شیرینی، خرما، حلوا، حمل و نقل، بسته بندی پک میوه ترحیم و آماده سازی آنها نیاز به برنامه ریزی دقیق، هزینه، زمان‌بندی و به کار گرفتن چندین نفر نیرو را دارد. با توجه به مشغولیت های فراوان، قصر مجلل آمادگی خود را جهت برطرف نمودن این نیاز شما اعلام می دارد.

شماره تماس رزرو : ۰۹۱۲۱۰۷۹۹۴۱ – ۰۹۱۲۳۱۷۲۷۶۱ – ۵۵۲۰۲۷۲۰
با مدیریت : سیامک طاری

بسته بندی بهداشتی غذا جهت ارسال سر مزار

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =