خانه خیریه استند تسلیت: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

استند تسلیت: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

درباره موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

مؤسسه نیکوکاری رعدالغدیر با هدف ارتقاء سطح توانایی‌های افراد توان‌یاب (معلولین جسمی- حرکتی) از طریق فرآیند«آموزش فنی و حرفه‌ای» و «توانبخشی» از آبانماه سال ۱۳۸۰ رسماً  آغاز بکار نمود و از ابتدای آغاز به فعالیت این موسسه تاکنون بیش از  ۱۲۰۰ نفر از توان‌یابان مظلوم و محروم جنوب و جنوبغرب تهران از مجموعه خدمات”صددرصد رایگان” این موسسه بهره‌مند گشته‌اند.

نظر به اینکه هدف بانیان ، خدمتگزاران و حامیان این مؤسسه و توان‌یابان عزیز، ضمن مقابله با تفکر ناتوانی؛ تن‌پروری وصدقه‌گیری؛ ترویج و تحقق اندیشه توانائی و تلاش موثر به‌منظور تأمین معاش عزتمند می‌باشد، لذا این مؤسسه تصمیم به حمایت از بحث اشتغال و خود اشتغالی عزیزان معلول را نمود و حال با یاری خداوند متعال و مساعدت انسانهای نوعدوست و نیک‌اندیش، این عزیزان در مدتی کوتاه به افرادی حرفه‌ای و توانمند برای زندگی و معیشت آبرومندانه از طریق اشتغال در کارگاه های حمایتی “خیاطی”و همچنین کارگاه های حمایتی خود اشتغالی در زمینه” قابسازی – گرافیک رایانه و صنایع چوب و پیکر تراشی ” مبدل می‌گردند.

ضمناً خدمتگزاران این مجموعه با عنایات خداوندی، در راستای رسالت خود و اهداف مدنظر، با حمایت تنی چند ازدندانپزشکان نیکوکار و خیرین شهر تهران در یک اقدام بی مانند برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی” کلینیک دندانپزشکی” ویژه معلولین جسمی و حرکتی با هدف ارائه” خدمات ارزان قیمت” به این عزیزان را نمود و در گسترش و توسعه اقدامات خیر خواهانه خود ؛در حوزه پیشگیری از معلولیت ، بهبود و درمان افراد معلول؛ اقدام به راه اندازی “کلینیک توانبخشی ویژه اطفال از بدو تولد تا ۱۴ سالگی” را نموده است.

شماره های تماس موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

۳۳۱۷۹۶۹۶-۰۹۱۲۰۲۱۹۶۲۶

 

وب سایت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

  www.raad-alghadir.org

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

 

انواع استندهای موسسه رعد الغدیر جهت ارسال برای مجالس ترحیم

 

استند تسلیت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر
استند تسلیت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

IMG_20160305_105248 IMG_20160305_105250 IMG_20160305_105252 IMG_20160305_105254 IMG_20160305_105256

 

استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه
استند تسلیت موسسه خیریه


 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 5 =