خانه تالارهای تخصصی تالار مسیر بهشت زهرا رستوران ارکیده بهشت زهرا

رستوران ارکیده بهشت زهرا

تالار و رستوران ارکیده باقرشهر مناسب برگزاری مراسم ترحیم

یکی از خدمات اصلی تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران برگزاری مجالس ترحیم ، تشریفات ختم و عزاداری به شکل کاملاً حرفه ای و عالی می باشد. ارکیده با دارا بودن سال ها تجربه در حوزه تشریفات برگزاری مجالس گوناگون و با ارائه انواع خدمات حرفه ای، در خدمت شما عزیزان است.

تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران با داشتن امکانات و خدمات حرفه ای و قیمت مناسب و با ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر، آماده خدمت رسانی عالی و دلسوزانه به شما عزیزان در اجرای حرفه ای انواع تشریفات مراسم و مجالس شما، به خصوص برگزاری مجالس ترحیم ، تشربفات برگزاری مجالس ختم و عزاداری را دارد.

یکی از ویژگی های ارکیده دسترسی مناسب و راحت به دلیل نزدیکی به بهشت زهرا تهران است که باعث می شود که مهمانان شما به راحتی تالار را پیدا کنند.. همچنین از آنجا که بسیاری از عزیزان نگران جای پارکینگ هستند و به عنوان یک دغدغه برای آن ها است، لازم است خدمت شما عزیزان عرض کنیم که تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا با دارا بودن پارکینگ بزرگ و اختصاصی، نگرانی و اضطراب شما عزیزان را در این زمینه کاملاً رفع نموده است و شما نگرانی ای بابت این موضوع نخواهید

اطلاعات تماس جهت رزرو تالار ارکیده بهشت زهرا

آدرس: تهران، باقرشهر، روبروی شهرداری باقرشهر، نبش خیابان شهر سنگ

☎ ۰۹۱۲۶۸۶۴۵۷۶

تالار و رستوران ارکیده باقر شهر مناسب برگزاری مراسم ترحیم
تالار و رستوران ارکیده باقر شهر مناسب برگزاری مراسم ترحیم

معنای لغوی کلمه ترحیم یعنی آمرزش طلبیدن، مهربانی و محبت کردن به شخص یا فرد است. در کشورهای گوناگون دنیا آداب برگزاری مجالس ختم متفاوت بوده و هر کشوری مطابق با آداب و رسوم خود برای عزیزانشان مراسم ختم برگزار می کنند. برگزاری مجالس ختم نیز در کشور عزیزمان به صورت سوم، هفتم، چلم و سالگرد برگزار می شود. هدف از برگزاری مجلس ختم آمرزش طلبیدن برای عزیز فوت شده و طلب صبر و افزایش طول عمر برای بازماندگان و آشنایان است. تشریفات مراسم ختم معمولاً به همراه مداحی، قرائت آیات کلام الله مجید و سخنرانی به همراه پذیرایی از مهمانان مراسم است. چاپ آگهی فوت یا آگهی ترحیم از مهمترین اقداماتی است که به منظور دعوت از آشنایان و بستگان برای مراسم صورت می گیرد که این امر از طرق گوناگون انجام میگیرد.

اگر شما به دنبال یک تالار پذیرایی حرفه ای به منظور برگزاری تشریفات مجالس ترحیم و ختم هستید. برنامه ریزی زمان برگزاری مراسم و سپس انتخاب یک مکان عالی و فوق العاده به منظور برگزاری مراسم، اصلی مهم و اساسی است که می بایست بدان توجه جدی شود. زیرا این امر باعث به یا ماندنی تر شدن مجالس شما می شود.

بسیاری از کارشناسان با بررسی عوامل گوناگون و دخیل در انتخاب مکان مناسب برای اجرا و برگزاری انواع مجالس و مراسم ها به خصوص مراسم ترحیم و ختم ، به چند نکته و توصیه مهم اشاره می نمایند که در ادامه برای شما این نکات و توصیه ها آورده شده است:

۱) ظرفیت تالار برای برگزاری مجالس ترحیم و تشریفات عزاداری

ظرفیت و گنجایش یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مراسم و مجالس، یکی از نکات بسیار مهم است که دغدغه بسیاری از مشتریان عزیز می باشد. شما بهتر از هر شخص دیگری درباره نوع برگزاری مراسمتان اطلاع دارید. برگزاری مجالس ترحیم یا تشریفات ختم با مراسم های دیگر کاملاً تفاوت دارد. در اینجا یک سوال مهم برایتان پیش می آید که چه تعداد مهمان در مراسم و مجلس شما شرکت خواهند نمود. بی شک سوال استرس زایی برای شما است. حتماً انتخاب یک فضای بزرگ و با مساحت متراژ بالا تاثیر فوق العاده ای در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسمتان دارد. اگر شما یک فضای بزرگ انتخاب نمایید و مهمانان شما کم هستند، شما مجبور هستید فضایی که موردنیازتان نیست را به زور پر نمایید. بالعکس اگر یک مکانی با ظرفیت پایین را انتخاب نمایید و شما مهمانان زیادی داشته باشید، بنابراین افراد احساس راحتی نخواهند کرد.

سعی کنید مکانی برای مراسم ترحیم و ختم انتخاب کنید که از نظر ظرفیت با مراسم شما همخوانی داشته باشد. شما افراد حاضر در مراسم را لیست نمایید و از تعداد آن ها اطلاعات کسب نمایید. برای احتیاط بهتر است یک تالار پذیرایی با ظرفیت متوسط رو به بالا انتخاب نمایید تا دچار مشکل نشوید.

۲) دسترسی مناسب تالار پذیرایی برای برگزاری مراسم ختم

مکان، مکان، مکان و مکان! مکان تالار و دسترسی راحت برای افراد عامل مهم بعدی می باشد. پس از اینکه از نظر ظرفیت و گنجایش مراسم خیالتان آسوده شد، نیاز است مکانی را انتخاب نماید که از لحاظ دسترسی برای افراد مشکل نباشد. از آنجا که بیشتر تشریفات مجالس ترحیم و عزاداری در نزدیک بهشت زهرا تهران برگزار می شوند، بنابراین تالارهای نزدیک بهشت زهراتهران بدون شک برایتان بهترین است. معمولاً پس از برگزاری تشریفات ترحیم در بهشت زهرا ، بسیاری از افراد برای پذیرایی از مهمان ها و حاضران در مراسم بلافاصله دنبال های تالارهایی که در اطراف بهشت زهرا تهران وجود دارند رفته و متناسب با شرایط خود مکان را برای پذیرایی از مهمان ها برای مراسم ختم آماده می کنند.

۳) فضای داخلی تالار برای مراسم ختم و برگزاری تشریفات مجالس ختم

فضای داخلی می بایست تمیز، دارای چیدمان حرفه ای، به روز و از نظر زیبایی فوق العاده باشد. بنابراین هنگام مراجعه برای رزرو، به فضای داخلی و چدمان برای اجرای مراسم ترحیم توجه ویژه ای داشته باشید. با مسئول مرتبط صحبت نمایید که امکان تغییر چیدمان مطابق با سلیقه و میل شما وجود دارد یا خیر.

۴) پرسنل و کارکنان تالار برای اجرای مراسم ترحیم

پرسنل حرفه ای، با تجربه و خوش اخلاق خیال شما را از بابت برگزاری مراسم ترحیم و خدمت رسانی به مهمانان عزیزتان راحت می نمایند. اگر پرسنل تالار نتوانند در طول برگزاری مراسم، وظایف خود را به درستی انجام دهند، شما بسیار نگران شده و احساس می کنید که مراسم آن طور که باید باشکوه برگزار نشده است. از این رو ممکن است مجلس زیر سوال رود. حتما در هنگام تحقیق درباره انتخاب مکان مناسب برای برگزاری تشریفات مراسم ختم به رفتار مدیریت و پرسنل تالار پذیرایی توجه ویژه فرمایید.

۵) امکانات تالار برای برگزاری تشریفات مجالس ختم

آیا تالار پذیرایی دارای امکانات حرفه ای برای برگزاری مراسم و مجالس ختم است؟ امکانتی از قبیل داشتن پارکینگ اختصاصی یا VIP، فیلم برداری و عکس برداری حرفه ای از برگزاری مراسم، منوی غذایی عالی، با بهترین مواد اولیه و متنوع و … نمونه هایی از این امکانات است. پس لازم است به این عامل هم توجه جدی ای داشته باشید.

۶) قیمت مناسب برای تشریفات برگزاری مجالس ترحیم

مهم ترین عامل برای افراد قیمت برگزاری مراسم ختم است. حتماً توجه داشته باشید قبل از هرچیز بودجه موردنیاز خود را بررسی کرده و امکانات و لیست مهمان های خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

تشریفات مجالس ترحیم در تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران

تالار پذیرایی ارکیده بهشت زهرا تهران افتخار دارد که با ارائه طیف وسیعی از خدمات و امکانات در اجرای انواع و اقسام مراسم ها علی الخصوص تشریفات برگزاری مجالس ترحیم ، لحظاتی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد. ارکیده جزو تالارهای نزدیک به بهشت زهرا است و از لحاظ دسترسی برای شما عزیزان بسیار مناسب است و دغدغه ای برای پیدا کردن مکان نخواهید داشت.

منوی غذایی حرفه ای تالار ارکیده برای تشریفات برگزاری مجالس ترحیم و ختم بسیار متنوع بوده و مطابق با سلیقه و ذائقه شما و مهمانان گرامیتان است. کیفیت غذاها فوق العاده و لذیذ بوده و از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ارگانیک تهیه شده است.

پرسنل و کارکنان تالار ارکیده در طول برگزاری مراسم سوگواری همیشه همراه و کنار شما خواهند بود تا خواسته های شما و مهمانات گرامیتان را در کمترین زمان و بدون نقص به انجام برسانند. از خصوصیات رفتاری پرسنل تالار ارکیده بهشت زهرا می توان به خوش اخلاق بودن، صبور، با تجربه و کاری بودن اشاره نمود.

رزرو تالار برترمسیر بهشت زهرا:
تالار قصر مجلل
تالار شمس العماره
تالار فردوس طلایی
راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =