خانه ارائه دهندگان خدمات آمبولانس و پزشک آمبولانس حمل متوفی و تشییع جنازه

آمبولانس حمل متوفی و تشییع جنازه

9 خواندن دوم
۱
12
14,635

آمبولانس خصوصی حمل متوفی و تشییع جنازه

آمبولانس حمل متوفی و تشییع جنازه، جهت حمل اموات از تهران به سراسر کشور و با مجوز رسمی از سازمان های مربوطه، توسط گروه مجرب و حرفه ای ما، آماده خدمات رسانی می باشد. توجه داشته باشید این خدمات تنها در صورتی قابل ارائه می باشد که متوفی در منزل فوت شده و گواهی فوت توسط پزشک معتمد صادر شده باشد.

تلفن آمبولانس خصوصی حمل جنازه

☎ ۰۹۳۰۴۵۹۱۸۱۲ – ۰۹۱۲۴۵۹۱۸۱۲ – ۳۳۴۰۸۵۲۳

شماره تماس اعزام پزشک جهت صدور گواهی فوت

☎ ۰۹۳۳۸۸۰۰۲۸۱ – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

اطلاعات جهت هماهنگی با آمبولانس حمل جنازه

جهت حمل جنازه از تهران به شهرستانها شیوه های مختلفی وجود دارد.
۱- هوایی
۲- ریلی
۳- زمینی

در تمامی این شیوه های شما حمل زمینی جنازه را خواهید داشت. (از منزل تا فرودگاه یا راه آهن) لیکن ارسال جناره از تهران به شهرستانها با حمل هوایی و ریلی پیچیدگی های بسیار زیادی دارد و در این موارد می بایست جنازه ابتدا به بهشت زهرا ارسال و پس از شستشو و کفن پیچ شدن در داخل تابوت قرار گرفته و برای ارسال به فرودگاه و راه آهن ارسال گردد. البته ترجیح بهشت زهرا به ارسال زمینی است. در راستای ارائه خدمات ترحیم ما می توانیم در هماهنگی با آمبولانسهای خصوصی و یا آمبولانسهای بهشت زهرا با شما همکاری نموده و یاری رسانیم

حمل متوفی به سایر شهرها توسط شرکت های خصوصی

آمبولانس حمل متوفی از منزل به تمام نقاط ایران امکان پذیر است و بدون هیچ مشکل و وقفه ای به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی می باشد . توجه داشته باشید که حمل متوفی توسط سازمان خصوصی، از بیمارستان امکان پذیر نمی باشد و می بایست با سازمان بهشت زهرا تماس حاصل فرمایید و آمبولانس بهشت زهرا را رزرو کنید.

هزینه حمل جنازه با آمبولانس خصوصی به دیگر شهرها

هزینه حمل جنازه به دیگر شهرها و شهرستان ها، به صورت کیلومتری محاسبه می شود. برای مشاوره بیشتر در این خصوص با شماره های ۰۹۳۰۴۵۹۱۸۱۲ – ۰۹۱۲۴۵۹۱۸۱۲ – ۳۳۴۰۸۵۲۳ تماس بگیرید.

چه کارهایی قبل از اعزام آمبولانس خصوصی برای حمل متوفی به محل دفن انجام دهیم؟

 • صدور گواهی فوت توسط پزشک
 • اعزام آمبولانس برای حمل متوفی
 • انتقال به سردخانه جهت تغسیل (در صورت تمایل خانواده متوفی)
 • حمل متوفی توسط آمبولانس بخش خصوصی به محل دفن

اعزام پزشک جهت صدور گواهی فوت

چرا آمبولانس را از شرکت های معتبر “آمبولانس حمل متوفی و تشییع جنازه” رزرو کنیم؟

آمبولانس مطمئن و ایمن مهم ترین دغدغه در بین خانواده های عزادار می باشد، تا بتوانند جنازه را به موقع و سالم به محل مدنظر برسانند.

گاهی پیش آمده که راننده آمبولانس به دلیل حمل چند جنازه با هم برای درآمد بیشتر نتوانسته طبق تعهد زمانی به محل تعیین شده برسد و نه تنها زحمات و تدارکات خانواده عزادار را بی ثمر کرده بلکه باعث رنجش میهمانان نیز شده است.

در مواردی حتی راننده با مبلغی بسیار پایین تر از استاندارد اقدام به بردن جنازه می کند، اما در مقصد حرف خود را تغییر داده و مبلغی بیشتر تقاضا می کند، خانواده عزادار هم که در حالت دگرگون و عزاداری به سر می برند مجبور به پرداخت مبالغ اضافی می شود.

پس انتخاب یک شرکت معتبر برای حمل متوفی ، امری ضروریست. شما میتوانید در این بخش از سایت راجعون با شماره تماس های زیر ، در خصوص اعزام آمبولانس برای حمل متوفی ، ارتباط برقرار کنید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

حمل متوفی توسط آمبولانس های سازمان بهشت زهرا

همانطور که بالاتر گفته شد، در صورت فوت بیمار در بیمارستان باید برای اعزام آمبولانس با سازمان بهشت زهرا هماهنگ شود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل انتقال متوفی به محل دفن توسط آمبولانس های بهشت زهرا، مطلب زیر را مطالعه نمایید.

جهت انتقال متوفی از بیمارستان به شهرستان بایستی با شماره آمبولانس های بهشت زهرا تماس حاصل فرمائید. ☎ ۵۵۲۰۱۰۳۱-۹داخلی ۲۳۴ و ۲۲۷

چه کارهایی قبل از اعزام آمبولانس سازمان بهشت زهرا انجام دهیم؟

 • دریافت گواهی فوت از پزشک معالج یا بیمارستان و یا سازمان پزشکی قانونی توسط خانواده متوفی
 • تماس اولیاء متوفی یامسولین بیمارستان و . . . با سازمان آرامستانها جهت اعزام آمبولانس و حمل متوفی به سردخانه
 • تحویل اصل مدارک متوفی از جمله جواز دفن وشناسنامه و کارت ملی و . . . به راننده آمبولانس قبل از انتقال متوفی
 • هماهنگی با امور متوفیات جهت چاپ اطلاعیه تشیع جهت جلوگیری از تداخل در تشییع جنازه ها بصورت همزمان و قرائت نماز و حضور مامورین دفن .بدیهی است درغیر اینصورت مسئولیت تاخیر های احتمالی متوجه سازمان آرامستانها نخواهد بود .
 • صدور برگه شستشو و انجام تغسیل و تکفین . بازماندگان میتوانند کفن هایی که خودشان از قبل تهیه کرده اند را جهت تکفین میت به واحد متوفیات تحویل دهند ( این مرحله در شرایط عادی و بدون محاسبه شرایط ویژه حداقل ۲۵ دقیقه به طول خواهد انجامید)
 • شستشوی میت در سالن تطهیر
 • واریز مبالغ خرید قبر و خدمات مربوطه به حساب سازمان آرامستانها در باجه بانکی در محل ساختمان معراج
 • هماهنگی با متصدی دفتر خدماتی جهت اعزام مداح ، قاری قرآن ، روحانی و . . . جهت تسریع در امور و استفاده از وسایلی از قبیل چادر آفتابگیر و صندلی و. . . . جهت رفاه حال میهمانان
 • دریافت مدارک باطل شده متوفی از واحد امور متوفیات
 • انتخاب محل دفن
 • اعزام مجدد آمبولانس جهت تشییع جنازه و مشایعت متوفی به محل دفن
تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در آمبولانس و پزشک

یک نظر

 1. رحیمی

  ژانویه 2, 2021 در 5:07 ق.ظ

  قطعه ۱۹
  سه طبقه نو
  سند دست اول قابل انتقال در دفتر خانه اسناد رسمی
  کنار شهدا و موزه شهدا و قبر پدر طالقانی و شهید چمران و…
  ۰۹۳۵۱۱۳۵۲۸۲

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 14 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…