ارزیابی کیفی

معیارهای ارزیابی کیفی آگهی دهندگان (ارائه دهندگان خدمات)

این قسمت در حال بروز رسانی است

ارزیابی کیفی بمنظور افزایش اعتماد مخاطبان سایت به اطلاعات ارائه شده توسط آگهی دهندگان (ارائه دهندگان خدمات و تشریفات مجالس ترحیم) طراحی شده است.

در این بخش سعی شده از تا آگهی دهنده جهت احراز صلاحیت در سه حوزه مورد ارزیابی قرار گیرید.

مالی: در حوزه مالی جهت افزایش اعتماد به کسب و کار، وجود خارجی آگهی دهنده، سابقه کاری و شهرت وی، موقعیت فیزیکی و مکانی وی بررسی و مورد تایید قرار می گیرد.

کارکردی: در حوزه کارکردی توانایی اگهی دهنده در ارائه خدمت آگهی شده مورد ارزیابی قرار می گیرد، بعنوان مثال اینکه شرکتی ادعای انجام تشریفات مجالس ختم را داشته باشد مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

تحویل: در مورادی که کالا یا سفارشی توسط آگهی دهنده دریافت می شود می بایست مشتری از دریافت کالا یا خدمت خود اطمینان داشته باشد. در این موارد سعی شده است تا به آگهی دهندگانی اعتبار ارائه شود که ویژگی های وی و سابقه مثبت وی توسط سایت راجعون مورد تایید قرار گیرد.

این بخش در حال بروز رسانی و تکمیل است.

لازم به ذکر است که آگهی دهندگتانی که هنوز رتبه اعتباری ما را دریافت نکرده اند به معنای آگهی دهندگان نا مطمئن نیستند چه بسا ارائه دهندگان خدمات معتبری باشند در این موراد  سایت راجعون تا این زمان سطح اطمینان این آگهی دهندگان را ممکن است ارزیابی نکرده باشد.

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =