خانه اطلاعات علمی احکام بعد از مرگ انتقاد آیت الله سبحانی از نحوه برگزاری مجالس ختم

انتقاد آیت الله سبحانی از نحوه برگزاری مجالس ختم

0 خواندن دوم
۰
0
1,387
قیمت قبر اماکن متبرکه

آیت الله سبحانی با انتقاد از نحوه برگزاری مجالس ختم گفت: دراین مجالس از یک سو مداح می خواند، از سویی پذیرایی می شود و در جای دیگر قرآن تلاوت می شود، همه این موارد اهانت به قرآن است.

به گزارش ایسنا، این مرجع تقلید در پایان درس خارج اصول خود، با اشاره به برگزاری مجلس ختم برای اموات در کشور اظهار کرد: مجالس ترحیم که برای بزرگداشت افراد برگزار می شود دارای نقص فراوانی است. این مرجع تقلید تصریح کرد: در جایی که قرآن خوانده می شود، نباید برنامه های دیگری از جمله توزیع چای و خرما و یا مداحی باشد.

این استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم با اشاره به سبک و سیره آیت ا… العظمی بروجردی در گرامیداشت قرآن گفت: آیت ا… العظمی بروجردی، نقل می کردند، در اتاقی که قرآن و یا کتاب های دعا وجود دارد، هرگز پای خود را دراز نکرده است.

رزرو اکو و مداح برای بهشت زهرا

مداحی مراسم ترحیم با نی و دف

رزرو مداح برای مساجد و مراسم مذهبی

منبع

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در احکام بعد از مرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − شش =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…