خانه آگهی درگذشت میثم محبی ملی پوش وزرنه برداری درگذشت

میثم محبی ملی پوش وزرنه برداری درگذشت

میثم محبی، وزنه بردار تیم شرکت ملی حفاری ایران روز دوشنبه (۲۴ آذر) به دلیل گازگرفتگی در شیراز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش ایسنا، این وزنه بردار ۲۵ ساله که یکی از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وزنه برداری قبل از اعزام به بازیهای آسیایی اینچئون بود، جمعه هفته گذشته و در جریان هفته سوم لیگ وزنه برداری بزرگسالان با دوبنده تیم ملی حفاری در اهواز به روی تخته رفت، اما یک روز پس از بازگشت به زادگاهش، شیراز، در منزل خود دچار گازگرفتی شد و جان خود را از دست داد.

میثم محبی سال ۱۳۸۸ همراه با تیم مناطق نفت خیز جنوب مدال طلای رقابتهای وزنه برداری جام باشگاه های آسیا را به دست آورد. او همچنین در سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ با کسب عنوان قهرمانی دسته ۹۴ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری بزرگسالان کشور، مدال طلای جام نامجو را از آن خود کرد.

این وزنه بردار شیرازی که همواره درخششی خیره کننده در رقابتهای داخلی داشت طی سالهای گذشته در سه مقطع به اردوی تیم ملی دعوت شد؛ دو بار توسط کوروش باقری و یک بار هم توسط بهمن زارع. محبی همچنین طی سه فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین نفرات تیم ملی حفاری بود و در دو قهرمانی این تیم در رقابتهای لیگ وزنه برداری کشور در سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ سهیم بود. محبی که سال گذشته عنوان بهترین وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم رقابتهای لیگ را به دست آورد، امسال هم با دوبنده ملی حفاری در رقابتهای لیگ وزنه برداری شرکت کرد و جمعه گذشته با حدنصاب مجموع ۳۶۹ کیلوگرم، در رقابتهای دسته ۹۴ کیلوگرم عنوان دوم را به دست آورد.

به گزارش فدراسیون وزنه برداری، محبی بهترین رکوردهای شخصی خود را سال گذشته و در جریان هفته چهارم لیگ وزنه برداری به ثبت رساند؛ جایی که در حرکت یکضرب ۱۷۶ و در دوضرب ۲۱۶ کیلوگرم را مهار کرد و با حدنصاب مجموع ۳۹۲ کیلوگرم در وزن خود صدرنشین شد. پیکر مرحوم محبی صبح چهارشنبه در شیراز تشییع خواهد شد.

فدراسیون وزنه برداری ضایعه تاسف بار درگذشت میثم محبی، وزنه بردار جوان کشور را به جامعه ورزش و خانواده محترم وی تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم غفران الهی مسئلت می نماید.

ایسنا نیز درگذشت این ورزشکار را به خانواده محترم وی و جامعه ورزش تسلیت می‌گوید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =