خانه ارائه دهندگان خدمات بنر و آگهی و کارت دعوت چاپ بنر تسلیت، حجاج و سایر بنرها به صورت اینترنتی

چاپ بنر تسلیت، حجاج و سایر بنرها به صورت اینترنتی

0 خواندن دوم
۰
3
13,850
چاپ بنر

چاپ بنر تسلیت و حجاج با پذیرش سفارشات اینترنتی

جهت رفاه حال مشتریان گرامی امکان سفارش بنرهای حجاج ، عتبات و ترحیم به صورت غیر حضوری فراهم شده است.

شما مشتریان گرامی کافیست ازطرح های آماده  ما دراین آگهی  دیدن فرمایید و پس از انتخاب طرح مورد نظر خودتان کد طرح و مشخصات مورد نیاز را مطابق نمونه های درج شده در انتهای صفحه  تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

چاپ این سفارشات به صورت فوری انجام می گیرد و با توجه به تعداد سفارشات ثبت شده زمان تحویل اعلام می گردد. تحویل بنر ها در زمان مقرر از طریق ارسال با پیک و یا به صورت دریافت حضوری امکان پذیر می باشد که می بایست در زمان سفارش بنر ها نحوه دریافت را مشخص نمایید.

تلفن تماس جهت ارسال و سفارش بنر تسلیت

☎ ۷۷۰۸۱۴۱۶ – ۷۷۰۸۱۴۱۸

  ۰۹۱۰۹۰۶۰۴۸۰ (تلگرام)


هزینه سفارش بنر حجاج ، عتبات و تسلیت به صورت زیر می باشد.

قیمت های زیر شامل تمامی هزینه های طراحی، چاپ و پانچ بنرها می باشد

هزینه ارسال از طریق پیک بر عهده مشتری می باشد.

بنر

متراژ

قیمت (تومان)

۲متری (۷۰*۲۰۰)

۲۸/۰۰۰

۲٫۵ متری (۸۵*۲۵۰)

۳۲/۰۰۰

۳ متری (۱۰۰*۳۰۰)

۳۶/۰۰۰

۴ متری (۱۰۰*۴۰۰)

۵۰/۰۰۰

سفارش غیر حضوری بنر حجاج، عتبات، تسلیت و کلیه طرح های مورد نظر شما نیز امکان پذیر شد.

نمونه بنر تسلیت

جهت دیدن از فروشگاه و نمونه بنر تسلیت اینجا کلیک کنید

سفارش بنر تسلیت

شما مشتریان گرامی کافیست از طرح های آماده ما در سایت دیدن فرمایید و پس از انتخاب طرح مورد نظر خودتان کد طرح و مشخصات مورد نیاز را به همراه شماره تماس برای ما از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید و یا با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
چاپ این سفارشات به صورت فوری انجام می گیرد و با توجه به تعداد سفارشات ثبت شده زمان تحویل اعلام می گردد. تحویل بنر ها در زمان مقرر از طریق ارسال با پیک و یا به صورت دریافت حضوری امکان پذیر می باشد که می بایست در زمان سفارش بنر ها نحوه دریافت را مشخص نمایید.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد تا از تماس های شباهنگام و دیر وقت به تلفن منزلتان سراسیمه شوید و یا دیدن شماره دوست و آشنایی که رابطه خیلی نزدیک و دیدار پیوسته ای با هم ندارید ، روی گوشی تلفن همراهتان در زمانی غیر معمول شما را شوکه کند ! برای افرادی که این تجربه تلخ را داشته اند ، تنها یکبار کافیست که تا آخر عمر خود از وقوع چنین حوادثی بر خود بلرزند ؛ تماس هایی که حاکی از خبر فوت یکی از اقوام ، دوستان ، آشنایان و افرادیست که به نحوی با شما در ارتباطند می باشد .

همانطور که گفته شد ، برخی از هزاران تماسی که در این هنگام گرفته می شود به دلیل وقوع حادثه ای ناگوار است و اینچنین نیست که هر زنگی رخداد شومی را در پی داشته باشد ، اما با این حال اگر حتی همان درصد اندک را نیز محاسبه کنیم ، فرد پاسخ دهنده علاوه بر شوکه شدن در اثر خبری ناگوار ، ملزم به تصمیم گیری سریع ، اطلاع رسانی به دیگران در پی شیوع زنجیره ای این خبر و در مواردی آمادگی برای سفر به شهرستان می باشد .

چاپ بنر تسلیت آنلاین با یک تماس

در همین اثنا ، یکی از تصمیماتی که خانواده متوفی و یا بستگانی که در پی تسلیت گویی به آن ها هستند  می گیرند ؛ چاپ بنر تسلیت شبانه روزی می باشد . چاپ بنر فوری و آنلاین در این چنین شرایطی از این رو حائز اهمیت است که از یک سو سبب اطلاع رسانی به همسایگان یا رهگذرانی می شود که فرد مذکور را می شناخته اند و از یک سو در بحبوحه ای که خانواده داغدیده در اوج ناراحتی و غم فقدان عزیز از دست رفته خود هستند ، به آن ها تسلی می دهد ؛ به همین دلیل سرعت عمل در انجام این کار از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و چنانچه تعللی در انجام آن به وقوع بپیوندد ارزش لحظه های اولیه را نخواهد داشت .

عوامل فوق الذکر سبب شده اند تا چاپ بنر تسلیت شبانه روزی به یکی از حوزه های پر طرفدار این حرفه تبدیل شده و چنانچه مجموعه ای فعّال در این زمینه خدمت مذبور را ارائه دهد ، در مواقعی حساس و تنگناهایی ناخوشایند به کمک مشتریان خود خواهد شتافت . در همین رابطه مجموعه چاپ ما به عنوان سامانه چاپ بنر تسلیت شبانه روزی مفتخر است تا در هر زمانی نیاز مراجعین خود را مرتفع سازد .

امکان چاپ بنر تسلیتبه صورت شبانه روزی و فوری

حال سوال دیگری که در خصوص چاپ بنر تسلیت شبانه روزی مطرح می شود ، لزوم این تماس های شبانه و عجله خانواده متوفی برای این سفارش است ؟ می دانیم که طبق اصول و موازین شرع و دین اسلام ، خاکسپاری از ساعت خاصی از شبانه روز به بعد جایز نبوده و بدن میت باید پیش از آن (غروب آفتاب) به خاک سپرده شود ، لذا عموم خاکسپاری های انجام شده در کشورمان از ساعات اولیه روز آغاز شده تا با انجام مراحل ، مراسم و مناسک خاص خود تا نیمه های روز به اتمام برسد . همین شروع بامدادی مراسم از یک سو عاملی بر مکالمات تلفنیست که پیشتر گفتیم – هرچند در سال های اخیر و با امکان نگهداری جسد در سردخانه ممکن است میان لحظه فوت تا خاکسپاری فرد مورد نظر بیش از یک روز فاصله بیافتد – و از سویی دیگر علّت تعجیل در چاپ بنر تسلیت شبانه روزی (توسط نزدیکان برای تسلیت و توسط خانواده برای اطلاع رسانی) می باشد .

 • سفارش اعلامیه ترحیم

  سفارش چاپ اعلامیه ترحیم

  سفارش اعلامیه ترحیم برای سفارش و چاپ آگهی ترحیم لطفاً متن مورد نظر خود را از طریق تلگرام ب…
 • بلوط

  مرکز شبانه روزی چاپ بنر بلوط

  چاپ بنر و استند تسلیت بلوط به صورت آنلاین آدرس: انتهای یادگار امام خ مالک اشتر بین کارون و…
 • بنر سنتر

  چاپ بنر تسلیت آنلاین بنر سنتر

  چاپ بنر تسلیت آنلاین ، چاپ بنر کربلا ، چاپ بنر حجاج ، چاپ بنر ترحیم ، استند تسلیت چاپ بنر …
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
 • استند تسلیت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

  استند تسلیت نیکوکاری رعد

  استند تسلیت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال ۱۳۶۳ باهدف ارائه خد…
 • چاپ اعلامیه شاخص

  چاپ اعلامیه ترحیم فوری در مشهد

  چاپ اعلامیه ترحیم فوری در مشهد با بالاترین کیفیت و به روز ترین دستگاه ها با سلام و تسلیت؛ …
 • سفارش اعلامیه ترحیم

  سفارش چاپ اعلامیه ترحیم

  سفارش اعلامیه ترحیم برای سفارش و چاپ آگهی ترحیم لطفاً متن مورد نظر خود را از طریق تلگرام ب…
بارگذاری بیشتر در بنر و آگهی و کارت دعوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − یک =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…