خانه ارائه دهندگان خدمات بنر و آگهی و کارت دعوت چاپ بنر تسلیت، حجاج و سایر بنرها به صورت اینترنتی

چاپ بنر تسلیت، حجاج و سایر بنرها به صورت اینترنتی

چاپ بنر تسلیت و حجاج با پذیرش سفارشات اینترنتی

سفارش غیر حضوری بنر حجاج، عتبات، تسلیت و کلیه طرح های مورد نظر شما نیز امکان پذیر شد.

چاپ آگهی ترحیم  صدرا به صورت تلفنی نیز آماده ثبت سفارش بنرهای حجاج،عتبات و تسلیت شما مشتریان عزیز می باشد .

جهت رفاه حال مشتریان گرامی امکان سفارش بنرهای حجاج ، عتبات و ترحیم به صورت غیر حضوری فراهم شده است.

سفارش بنر تسلیت

شما مشتریان گرامی کافیست از طرح های آماده ما در سایت دیدن فرمایید و پس از انتخاب طرح مورد نظر خودتان کد طرح و مشخصات مورد نیاز را به همراه شماره تماس برای ما از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید و یا با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
چاپ این سفارشات به صورت فوری انجام می گیرد و با توجه به تعداد سفارشات ثبت شده زمان تحویل اعلام می گردد. تحویل بنر ها در زمان مقرر از طریق ارسال با پیک و یا به صورت دریافت حضوری امکان پذیر می باشد که می بایست در زمان سفارش بنر ها نحوه دریافت را مشخص نمایید.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد تا از تماس های شباهنگام و دیر وقت به تلفن منزلتان سراسیمه شوید و یا دیدن شماره دوست و آشنایی که رابطه خیلی نزدیک و دیدار پیوسته ای با هم ندارید ، روی گوشی تلفن همراهتان در زمانی غیر معمول شما را شوکه کند ! برای افرادی که این تجربه تلخ را داشته اند ، تنها یکبار کافیست که تا آخر عمر خود از وقوع چنین حوادثی بر خود بلرزند ؛ تماس هایی که حاکی از خبر فوت یکی از اقوام ، دوستان ، آشنایان و افرادیست که به نحوی با شما در ارتباطند می باشد .

همانطور که گفته شد ، برخی از هزاران تماسی که در این هنگام گرفته می شود به دلیل وقوع حادثه ای ناگوار است و اینچنین نیست که هر زنگی رخداد شومی را در پی داشته باشد ، اما با این حال اگر حتی همان درصد اندک را نیز محاسبه کنیم ، فرد پاسخ دهنده علاوه بر شوکه شدن در اثر خبری ناگوار ، ملزم به تصمیم گیری سریع ، اطلاع رسانی به دیگران در پی شیوع زنجیره ای این خبر و در مواردی آمادگی برای سفر به شهرستان می باشد .

چاپ بنر تسلیت آنلاین با یک تماس

در همین اثنا ، یکی از تصمیماتی که خانواده متوفی و یا بستگانی که در پی تسلیت گویی به آن ها هستند  می گیرند ؛ چاپ بنر تسلیت شبانه روزی می باشد . چاپ بنر فوری و آنلاین در این چنین شرایطی از این رو حائز اهمیت است که از یک سو سبب اطلاع رسانی به همسایگان یا رهگذرانی می شود که فرد مذکور را می شناخته اند و از یک سو در بحبوحه ای که خانواده داغدیده در اوج ناراحتی و غم فقدان عزیز از دست رفته خود هستند ، به آن ها تسلی می دهد ؛ به همین دلیل سرعت عمل در انجام این کار از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و چنانچه تعللی در انجام آن به وقوع بپیوندد ارزش لحظه های اولیه را نخواهد داشت .

عوامل فوق الذکر سبب شده اند تا چاپ بنر تسلیت شبانه روزی به یکی از حوزه های پر طرفدار این حرفه تبدیل شده و چنانچه مجموعه ای فعّال در این زمینه خدمت مذبور را ارائه دهد ، در مواقعی حساس و تنگناهایی ناخوشایند به کمک مشتریان خود خواهد شتافت . در همین رابطه مجموعه چاپ ما به عنوان سامانه چاپ بنر تسلیت شبانه روزی مفتخر است تا در هر زمانی نیاز مراجعین خود را مرتفع سازد .

چاپ بنر تسلیت شبانه روزی فوری

حال سوال دیگری که در خصوص چاپ بنر تسلیت شبانه روزی مطرح می شود ، لزوم این تماس های شبانه و عجله خانواده متوفی برای این سفارش است ؟ می دانیم که طبق اصول و موازین شرع و دین اسلام ، خاکسپاری از ساعت خاصی از شبانه روز به بعد جایز نبوده و بدن میت باید پیش از آن (غروب آفتاب) به خاک سپرده شود ، لذا عموم خاکسپاری های انجام شده در کشورمان از ساعات اولیه روز آغاز شده تا با انجام مراحل ، مراسم و مناسک خاص خود تا نیمه های روز به اتمام برسد . همین شروع بامدادی مراسم از یک سو عاملی بر مکالمات تلفنیست که پیشتر گفتیم – هرچند در سال های اخیر و با امکان نگهداری جسد در سردخانه ممکن است میان لحظه فوت تا خاکسپاری فرد مورد نظر بیش از یک روز فاصله بیافتد – و از سویی دیگر علّت تعجیل در چاپ بنر تسلیت شبانه روزی (توسط نزدیکان برای تسلیت و توسط خانواده برای اطلاع رسانی) می باشد .

هزینه سفارش بنر حجاج ، عتبات و تسلیت به صورت زیر می باشد.

 در صورت سفارش بنر حجاج ،عتبات و تسلیت  می بایست کد طرح مورد نظر خود به همراه اطلاعات مورد نظر از طریق شماره های فوق به ثبت رسانید.

در ضمن شما مشتریان گرامی می توانید سفارش خود را از طریق پیک تحویل گیرید.

 هزینه سفارش بنر حجاج ، عتبات و تسلیت نیز به صورت زیر می باشد.

قیمت بنر ۲ متری  (200cm*70cm) برابر است با 45000 تومان

قیمت بنر ۲٫۵ متری (250cm*85cm) برابر است با 55000 تومان

قیمت بنر ۳ متری (300cm*100cm) برابر است با ۶۵۰۰۰ تومان

قیمت بنر ۴ متری (400cm*100cm) برابر است با 85000 تومان

 قیمت های فوق شامل هزینه طراحی،چاپ و پانچ بنرها می باشد.

هزینه ارسال از طریق پیک بر عهده مشتری می باشد.

 
نحوه پرداخت:

۱- پرداخت در محل (هزینه برگشت پیک به عهده مشتری می باشد)
۲-انتقال کارت به کارت

شماره کارت جهت واریز وجه

۵۸۹۲۱۰۱۰۳۳۵۰۶۹۹۵ سپه بنام محمد امین حاج فرج

طرح های بنر ترحیم طرح های بنر حجاج   طرح های بنر عتبات 

جهت مشاهده خدمات ما و دریافت اطلاعات بیشتر وارد سایت شوید.

نحوه ی سفارش :

سایتچاپ صدرا:  http://sadraonline.ir/

ایمیل چاپ صدرا:  sadrabaner@yahoo.com

تلگرام :    09109060480

تلفن تماس چاپ صدرا:    77081416 – 77081418         امکان پاسخگویی در ساعات ۹ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۰

>>>>طرحهای بنر حجاج به همراه کد طرح

>>>> طرحهای بنر عتبات عالیات(کربلا) به همراه کد طرح

>>>>طرح های بنر تسلیت به همراه کد طرح

جهت جلوگیری از اشتباهات تایپی و در صورت امکان مطلوب است اطلاعات مورد نظر خود را به سامانه پیام کوتاه به شماره 10009109060480و یا به آدرس ایمیل ما  sadrabaner@yahoo.com ارسال نمایید.در غیر این صورت یک تماس تلفنی نیز کفایت می کند

نمونه ارسال  اطلاعات به روش زیر می باشد.

نمونه ۱

H8

جناب آقای حاج جعفر محمدی

از طرف خانواده زهری

 

نمونه ۲

K4

کربلایی محمد حضرتی و همسر محترمه

از طرف مرکز طراحی و چاپ صدرا

 

نمونه ۳

T2

خانواده محترم محمدی

درگذشت پدر گرامیتان…

از طرف حسن منفرد

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =