خانه ارائه دهندگان خدمات اطلاعات تماس با آرامستان باغ رضوان اصفهان

اطلاعات تماس با آرامستان باغ رضوان اصفهان

6 خواندن دوم
۰
4
14,830
آرامستان باغ رضوان اصفهان

باغ رضوان نام بزرگ ‌ترین گورستان شهر اصفهان است.

نقشه قطعات و بلوک‌های باغ رضوان اصفهان به‌طور رایگان در دفتر این آرامستان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌گیرد. باغ رضوان در ۱۲کیلومتری شرق شهراصفهان قراردارد. ۱۸۰هکتار فضای سبز در آرامستان باغ رضوان وجود دارد که سدی در برابر ریزگردها است و به پاکیزگی هوا کمک زیادی می‌کند.

آدرس آرامستان اصفهان (باغ رضوان)

اصفهان ، کیلومتر ۵جاده اصفهان – نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان

تلفن تماس آرامستان باغ رضوان اصفهان

۰۳۱-۳۵۷۲۳۰۳۰


اپلیکیشن آرامستان باغ رضوان

در راستای تکریم ارباب‌رجوع و ارائه خدمات شایسته و بهینه به همشهریان گرامی، نرم‌افزار خدمات عمومی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با قابلیت های ویژه از قبیل :

۱- جستجوی مزار متوفی

۲-  ثبت سفارش خدمات مجالس ترحیم

۳- خرید قبر

۴- درخواست مداحان و قاریان قرآن

۵- درخواست اعزام خودرو حمل متوفی

۶- ثبت سفارش‌های مرتبط با امور عروجیان


دانلود اپلیکیشن برای ios

اپلیکیشن باغ رضوان اصفهان
اپلیکیشن باغ رضوان اصفهان

دانلود اپلیکیشن برای android

اپلیکیشن آرامستان باغ رضوان اصفهان
اپلیکیشن آرامستان باغ رضوان اصفهان

درباره سازمان

شهرداری اصفهان درسال ۱۳۶۳ با این باور که حفظ ونگهداری تخت فولاد بعنوان سومین آرامستان جهان تشیع که گنجینه ای گرانبها از معاریف ، ابرار، ونوابغ روزگاران پیش درآن آرمیده اند یکی از وظایف اصلی شهرداریست اقدام به احداث آرامستان جدید شهر بنام باغ رضوان نمود .

 آرامستان شهرداری اصفهان( باغ رضوان) در۱۲ کیلومتری شرق شهر اصفهان قرار دارد وخدمات دفن اموات مسلمین در زمینی بامساحتی بالغ بر۱۳۰۵ هکتار درآن عرضه می شود.

سازمان آرامستانهای شهرداری اصفهان یکی ازسازمانهای تابعه شهرداری اصفهان بوده وخدمات آن مشتمل بر اموراجرائی وفرهنگی مردم درهنگام ازدست دادن وابستگان وپس ازآن می باشد. این سازمان ازبدو تاسیس تاکنون بارارائه خدمات ویژه خودتوانسته است دردگرگونی سیمای شهری نقش موثرایفا کند به گونه ای که امروز باغ رضوان درمقام یکی اززیباترین ومجهزترین آرامستانهای کشور شهرت وجایگاه برتری رابه خوداختصاص داده است .

سازمان آرامستانهای شهرداری اصفهان، متولی ارائه خدمات مربوط به حمل، کفن و دفن و ارائه خدمات پس از خاکسپاری اموات، در شهر اصفهان است که با عنایات الهی، زمینه ساز تسلی خاطر بازماندگان، ترحیم متوفیات و تذکر و تنبه زائران قبور مومنین و مومنات می باشد. سازمان در این مسیر با هدف کسب رضای الهی و رعایت اصول دین مبین اسلام و همگام با فرهنگ و آداب و رسوم شهروندان در صدد انجام دقیق امور شرعی متوفیات، افزایش سطح رفاه بازماندگان هنگام مراجعه به سازمان و ایجاد بستری مناسب و موثر به منظور عبرت پذیری زائران از محیط آرامستانها و تجلی یاد معاد در زندگی روزمره مراجعان می باشد.

آرامستان باغ رضوان در ۳ فاز که قطعات ۱ تا۴۵ در فاز۱ بمساحت ۱۶۰ هکتار و قطعات ۵۰ تا ۶۶ در فاز۲ بمساحت ۳۵ هکتار و قطعات ۷۰ تا ۹۰ بمساحت ۵۰ هکتار می باشد.

اطلاعات تماس با باغ رضوان اصفهان

آدرس :اصفهان ، کیلومتر ۵جاده اصفهان – نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان

تلفن : ۰۳۱۲۵۷۲۳۰۳۰

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در ارائه دهندگان خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…