خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اتوبوس دربستی واحد گشت برای مراسم ختم

اتوبوس دربستی واحد گشت برای مراسم ختم

اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا برای اجاره و کرایه

اتوبوس دربستی واحد گشت : برای کرایه و اجاره اتوبوس واحد گشت تهران سازمان ها و موسسات گوناگونی در حوزه ی اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا و همچنین اجاره اتوبوس مراسم ترحیم مشغول به فعالیت بوده و در حال خدمت رسانی می‌باشند. شما می توانید به منظور کرایه سرویس ایاب ذهاب میهمانان خود در مراسم سوگواری خود به این مراکز و موسسات رجوع کنید. با مشخص شدن تعداد میهمانان و تاریخ و ساعت مراسم ترحیم و یا خاکسپاری می توانید از سرویس اجاره اتوبوس بهشت زهرا  که توسط موسسه ها و سازمان های مرتبط با اجاره اتوبوس ارائه شده اند با قیمت مناسب استفاده کنید.

اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا برای اجاره با قیمت مناسب
اتوبوس دربستی واحد گشت

در ادامه مقاله با امور مربوط به مراسم ختم و نحوه اجاره اتوبوس برای ایاب و ذهاب میهمانان و اطلاع از قیمت آن آشنا خواهید شد:

بطور کلی می‌توان خدمات ترحیم را در سه فرآیند زیر دسته بندی کرد:

۱- امور مربوط به قبل از مراسم تشییع

۲- مراسم تشییع و خاکسپاری

۳- برگزاری مراسمات یادبود ( شام غریبان، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد و …..)

امروزه در مراسم های ختم اجاره اتوبوس و واحد گشت بهشت زهرا از اقدامات ضروری می باشد. اگر قصد داشته باشید که جهت برگزاری تشریفات مراسم ترحیم از موسسات خدمات ترحیم استفاده نمائید، بی شک پیشنهاد کرایه اتوبوس را از مدیران این موسسات دریافت خواهید کرد، چرا که به تجربه ثابت شده که متمرکز نمودن تمامی مهمانان در یک  وسیله نقیله از انجام ناهماهنگی های بعدی در طول برگزاری مراسم تشییع جلوگیری خواهد نمود و از اتلاف وقت و دیرتر شده مراسم ( به دلیل نرسیدن برخی مهمانان، صرف وقت جهت دادن آدرس و…..) به طور چشمگیری خواهد کاست.

انواع اتوبوس ها با ظرفیت های حدود ۴۰ نفر ( اتوبوس وی آی پی ، بین شهری و شهری ) مینی بوس، میدل باس، ون و حتی تاکسی از وسایل نقلیه ای هستند که با توجه به تعداد مهمانان و هم چنین در نظر گرفتن میزان هزینه کرد هر یک می توان از آنها استفاده نمود.

اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت برای مراسم ختم

چندین سال است که هموطنان در داخل کشور برای جابجایی میهمانان در مراسم ختم و خاکسپاری از سرویس های ایاب ذهاب استفاده کرده و اتوبوس برای بهشت زهرا اجاره می کنند.برای جابجایی بازماندگان و خانواده داغدیده از شهر تهران به مکان مورد نظر در بهشت زهرا و بالعکس می توانید اتوبوس های بهشت زهرا و اتوبوس مراسم ترحیم واحد گشت استفاده کنید. کرایه اتوبوس برای مراسم ختم و بهشت زهرا صرفا به منظور رفت و آمد به مسیر بهشت زهرا در اختیار شما قرار می گیرد.

بنابراین برای ایاب ذهاب نگرانی و دغدغه ای نداشته باشید و زیرا که تمامی میهمانان و خانواده شخص مرحوم به سریعترین و مطمئن ترین شکل ممکن به بهشت زهرا و محل خاکسپاری انتقال داده می شوند. همچنین پس از اتمام مراسم خاکسپاری اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا مجددا میهمانان را به مبدا و یا رستوران مد نظر شما منتقل می‌کنند.

واحد گشت بهشت زهرا چیست؟

شرکت واحد سالهاست در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری فعالیت می کند. می توان گفت بیشترین استفاده از اجاره اتوبوس برای رفت و آمد میهمانان جهت ایاب ذهاب بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری می باشد.

آمارها نشان می دهد که بیشترین استفاده از اتوبوس‌های دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای حمل و نقل اقوام تازه متوفی و ایاب و ذهاب بهشت زهرا استفاده می‌شود. کرایه اتوبوس دربستی ارزان قیمت برای مراسم ترحیم با ارائه اتوبوس های تمیز و پیشرفته و با راننده های مجرب یکی دیگر از خدمات ما محسوب می شود.

بیشتر بخوانید : ۱۰ نکته مهم که لازم است برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا بدانید

اجاره اتوبوس شرکت واحد بهشت زهرا

برای اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس جهت اجاره اتوبوس شرکت واحد بهشت زهرا

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی -۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

به منظور ارائه خدمات سرویس دربستی بهشت زهرا و اتوبوس بهشت زهرا با استفاده از رانندگان با تجربه و با بهره گیری از اتوبوس هایی با امکانات مناسب و پیشرفته اقدام به اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا کنید. اتوبوس هایی که به منظور ارائه سرویس اتوبوس مراسم ترحیم اجاره داده می شوند شامل صندلی های شیک و تمیز و تجهیزات رفاهی و کاملا ایمن هستند و این امر موجب شده تا بازماندگان مرحوم رضایت کاملی را از نحوه جابجایی خود به محل خاکسپاری در بهشت زهرا و به علاوه مسیر بازگشت به مبدا را داشته باشند.

قیمت اتوبوس

قیمت اتوبوس واحد گشت برای همشهریان تهران کاملا به صرفه می باشد. این قیمت گذاری به صورت دربستی روزانه است.

قیمت گذاری اتوبوس به دلیل دخیل بود پارامترهای زیادی مثل مبدأ و مقصد، مدت زمان انتظار، ساعات ترافیکی و تعداد نفرات و … ثابت نیست. برای گرفتن مشاوره رایگان و قیمت دقیق با ما در هر ساعتی از شبانه روز حتی ایام تعطیل تماس بگیرید.

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

نحوه پرداخت هزینه اتوبوس

نحوه پرداخت هزینه به این صورت است که یک سوم از کل هزینه اجاره اتوبوس را هنگام رزرو اتوبوس کارت به کارت کرده و به صورتی اینترنتی پرداخت خواهید کرد و مابقی هزینه بعد از اتمام مراسم دریافت خواهد شد.

اجاره اتوبوس vip برای بهشت زهرا و مراسم ختم

کلمه ی vip برای همه ی ما آشنا بوده و ویژه و خاص بودن را در ذهن ما تداعی می کند. اتوبوس‌های وی آی پی از امکانات بیشتری نسبت به سایر اتوبوس ها برخوردار می باشد.برای مثال در اتوبوس‌های وی آی پی مانیتورها بر قسمت پشتی صندلی جلویی قرار دارد و در ردیف‌های اول نیز مانیتورها بر روی میزی که در قسمت جلویی صندلی‌ها واقع شده نصب شده اند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات و امکانات اتوبوس وی آی پی و نحوه اجاره اتوبوس vip آن مقاله زیر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: اجاره اتوبوس vip دربستی و امکانات آن

اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران برای کرایه

شرکت واحد گشت با سابقه بسیار زیادی در زمینه ارائه اتوبوس های بهشت زهرا و اتوبوس مراسم ترحیم در خدمت شما عزیزان خواهد بود. با استفاده از خدمات اتوبوس دربستی برای بهشت زهرا از مزایایی مانند قیمت ارزان اتوبوس واحد گشت و اجاره اتوبوس دربستی با امنیت بالا به شما ارمغان داده خواهد شد.

خدمات اجاره اتوبوس با سه مدل سرویس :

۱) اتوبوس ویژه

۲) اتوبوس تشریفات

۳) اتوبوس وی آی پی

برای استفاده در :

الف) تمامی مراسمات بهشت زهرا و خاکسپاری با تسلط کامل رانندگان به مسیرها و نقشه بهشت زهرا

ب) اردوهای سیاحتی زیارتی به تمامی نقاط تهران ؛ ایران و کشورهای همسایه با سیستم صوتی کامل و حرفه ای

ج) سرویس مدارس و ادارات دولتی و خصوصی

۲۴ ساعته در خدمت شما با نازلترین قیمت ها

جهانی : ۰۹۳۵۹۷۰۰۲۵۶

جهانی : ۰۹۳۵۹۶۶۰۶۳۱

آدرس : تهران _ پیروزی

✔شرکت اتوبوسرانی واحد گشت آبادگران ایرانیان✔

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =