خانه ارائه دهندگان خدمات پک پذیرایی مراسم نوبرانه

پک پذیرایی مراسم نوبرانه

پک پذیرایی نوبرانه وابسته به مؤسسه به سوی دوست

پک پذیرایی: موسسه به سوی دوست با سابقه ای طولانی در برگزاری مراسم ترحیم جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم ترحیم اقدام به ارائه پک های پذیرایی با بالاترین کیفیت نموده است.

شماره تماس جهت سفارش پک میوه و پک پذیرایی:

تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

آماده سازی پک پذیرایی در دوران کرونا

پک پذیرایی مراسم ختم

نمونه پک میوه و پذیرایی نقره کوب و زیپدار

نمونه پک میوه و پذیرایی جعبه ای

نمونه پک میوه و پذیرایی نقره کوب و زیپدار

انواع پک پذیرایی میوه جهت مجالس و همایش

پک میوه نوبرانه بسته های پذیرایی و میوه مراسم، بسته های ویژه ای برای پذیرایی مراسم ختم شما عزیزان تدارک دیده است.

 • شرایط خاص مراسم ترحیم و دغدغه های آن به صاحبان مجالس فرصت کافی برای تدارک پذیرایی اعم از سفارش اقلام با کیفیت، حمل و نقل، شست شو و آماده سازی و بسته بندی و پک کردن اقلام نمی دهد.
  پک میوه نوبرانه، با تهیه بسته های پذیرایی ترحیم با تنوع محصول فراوان و برخوردار از کیفیت بالا، شما عزیزان را از این دغدغه رهایی می بخشد.
 • شما با سفارش پک میوه ترحیم شامل تمامی اقلام پذیرایی مراسم ترحیم، براحتی می توانید پذیرایی آبرومند، درخور و ویژه ای از مهمانان خود داشته باشید.
 • این بسته های پذیرایی، از ظاهر و طراحی ویژه ای برخوردار بوده و براحتی می توانند در انواع سالن های مجلس ترحیم، مسجد و سایر اماکنی که برای مراسم ترحیم و عزا انتخاب می کنید استفاده شوند.

در مراسمات مختلف به خصوص در همایش ها پذیرایی نقش بسزایی دارد. زیرا افراد حاضر در همایش را بیشتر محققان و بزرگان تشکیل میدهند و پذیرایی از آنان بسیار حائز اهمیت میباشد. اما یکی از برنامه هایی که میتوان در همایش ها جهت پذیرایی انجام داد تهیه پک میوه مناسب جهت پذیرایی است تهیه پک پذیرایی همایش مناسب را میتوان با سلایق مختلف تهیه کرد باکس میوه همایش را در جعبه های مختلف تهیه کرد که در کارتون های چاپ شده قرارداد که بسیار شیک وشکیل میباشداما نوع دیگر آن طلقهای دردار میباشد که بسیار سبک و راحت است.
در مراسمات مختلف به خصوص در همایش ها پذیرایی نقش بسزایی دارد. زیرا افراد حاضر در همایش را بیشتر محققان و بزرگان تشکیل میدهند و پذیرایی از آنان بسیار حائز اهمیت میباشد. اما یکی از برنامه هایی که میتوان در همایش ها جهت پذیرایی انجام داد تهیه پک میوه مناسب جهت پذیرایی است تهیه پک پذیرایی همایش مناسب را میتوان با سلایق مختلف تهیه کرد باکس میوه همایش را در جعبه های مختلف تهیه کرد که در کارتون های چاپ شده قرارداد که بسیار شیک وشکیل میباشداما نوع دیگر آن طلقهای دردار میباشد که بسیار سبک و راحت است.

پک پذیرایی مراسم ختم :

یکی از ارکان مهم مجالس ختم بحث پذیرایی از مهمانهایی است که به مجلس می آیند معمولا در این پک از چند نوع میوه استفاده میشود

پک میوه مراسم ختم را میتوان با میوه های متفاوت مثل موز ،سیب ، خیار ونارنگی استفاده نمود و همچنین کنارش میتوان از آبمیوه و کیک و شیرینی استفاده می شود.

میوه مجالس پذیرایی حتما باید بصورت روزانه از میادین و بازار روز تهیه گرد تا از نظر شکل و تمیزی و ظاهر آنها بسیار شکیل باشد.

اما در مورد پک پذیرایی مجلس ترحیم باید گفت که مراسم ترحیم بدلیل اینکه شاید کثرت جمعیت زیاد باشد به همین خاطر معمولا بسته پذیرایی را کمی سبک تر تهیه میکنند که از نظر قیمت پک میوه دیگر ارزانتر می باشد و تزیین پک میوه زیاد ضرورتی به نظر نمیاید
در پک میوه ترحیم معمولا حلوا و خرما گذاشته نمیشود اما در مواقعی بصورت جداگانه در ظروفی کوچک تر قرار داده میشود
درپک پذیرایی مراسم ختم معمولا پذیرایی در آخر مجلس مقابل درب خروجی انجام میگیرد که بسته بندی میوه برای مراسم در ظروف طلقی سبک انجام میگردد.

پک صبحانه :

در بعضی از مهمانیها و همایشها که در صبح برگزار میگردد معمولا مدعوین نیاز به صبحانه دارند که این فرایند مستلزم یه فرآیند مخصوص خود را دارد در این نوع پک حتما باید از اقلام مصرفی جهت صبحانه استفاده نمود.
اقلامی که میتوان در پک صبحانه استفاده نمود شامل:

نان ،پنیر،کره،مربا، عسل ،چای ، نسکافه و نسکافه میباشد که میتوان نوع اقلام را با سلیقه خود انتخاب کرد و داخل پک قرار داد و از مدعوین پذیرایی کرد.

 • نکته ای که در این پک پذیرایی اهمیت دارد قیمت پک پذیرایی صبحانه است که بستگی به تعداد و کیفیت استفاده شده در پک میباشد.

هدف ما جلب رضایت شما همشهری های عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

هدف ما جلب رضایت شما همشهری های عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

کلیه اقلام و میوه ها با کیفیت مناسب و درجه یک و به تاریخ روز تهیه میگردد. و در بهترین مکان و بصورت کاملا بهداشتی شسته شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

شماره تماس جهت سفارش پک میوه و پک پذیرایی:

تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

 

جهت دیدن پکیج های بیشتر کلیک کنید.

پک عصرانه :

عصرانه در واقع میان وعده بین ناهار و شام است معمولا در پک های عصرانه از میان وعده های سبک استفاده میشود تا از افت قند خون و بروز حس گرسنگی جلوگیری کند.

میان وعده درواقع به ذائقه افراد بستگی دارد و آنچه فرد هوس می کند، می خورد. ممکن است میان وعده بستنی، نان و پنیر یا بیسکویت و چای باشد. که البته بهترین عصرانه میوه ها هستند، البته به شرطی که به اندازه مصرف شوند.

پک عصرانه بهتر است که از میوه هایی استفاده شود که قند کمتری دارند مانند آلبالو، گیلاس و سیب. (طالبی ، خربزه و هندوانه خرد شده در بسته های پذیرایی مخصوص)

پک پذیرایی همایش :

معمولا در سمینار و همایش افراد رده بالای مدیریتی حضور دارند که باید پک پذیرایی بصورت خاص انجام گیرد

معمولا پک پذیرایی همایش در کارتن های شیک و شکیل و با نظمی خاص چیده میشود که در شان برنامه همایش یا سمینار باشد.

 

سوالات پیش آمده جهت سفارش پک پذیرایی

 •  قیمت پک میوه به چه صورت است ؟

قیمت پک پذیرایی بستگی به کیفیت میوه و اقلام استفاده شده در پک پذیرایی دارد. که هرچه تعداد میوه جات و شیرینی و اقلام داخل پک بیشتر باشد به طبع قیمت هم بیشتر میشود. ارزان ترین پک میوه با سه قلم میوه درجه یک ۳/۳۰۰ تومان میباشد.(قیمت هر پک)

قیمت پک پذیرایی متفاوت مبیاشد زیرا در هر بسته پذیرایی میتوان موارد دلخواه را استفاده نمود در بسته بندی میوه برای مراسم میتوان از تزیین پک میوه استفاده نمودکه در قیمت پک  موثر است.

 • تزیین پک میوه به چه شکلی است؟

در تزیین باکس میوه نوع ظرف انتخاب شده برای بسته بندی بسیار با اهمیت است در بیشتر موارد از ظروف طلقی (لانچ باکس) استفاده می گردد که بسیار ارزان و باصرفه میباشد این نوع بسته بندی بصورت شفاف است که محتویات پک کاملا به وضوح دیده میشود و میتوان برروی آن از روبان مشکی جهت تزیین پک میوه استفاده کردکه جلوه خاصی به بسته بندی میبخشد و ارزان قیمت هم می باشد.

 • در پک میوه معمولا از چه میوه هایی استفاده میشود؟

در انتخاب نوع میوه دقت کنید زیرا باید طوری باشد که براحتی برای مهمانان قابل دسترس باشد بعنوان مثال داخل پک پذیرایی میوه نمیتوان از میوه انار استفاده کرد چراکه استفاده از آن برای مدعوین سخت است اگر هم قصد استفاده از اناررا در پک دارید باید بصورت دون شده در ظرف مخصوص ریخته و همراه با پاشیدن کمی نمک مورد استفاده قرارداددرتمامی فصول ازمیوه های موز وسیب میتوان به عنوان بخش اصلی پک میوه استفاده کرد چون از این میوه ها به خوبی استقبال میشود اما درکنار این دومیوه استفاده از میوه فصل که دارای تنوع خاص است بستگی به سلایق مختلف دارد.

 • میوه های فصلی کدامند ؟ 

برای تهیه محتویات پک میتوان راه های زیادی پیش بینی کرد یکی از چیزهایی که در پک میوه همایش میتوان قرارداد میوه مجالس پذیرایی میباشد که به نوع فصل میتواند تغییر کند.

 • میوه های موجود در تمامی فصل سال : موز و خیار و سیب میباشد
 • میوه های موجود در فصل بهار و تابستان : گیلاس و زرد آلو و حتی هلو و شلیل
 • میوه های موجود در فصل پاییز و زمستان : نارنگی و پرتغال
 • آب میوه های استفاده شد در پک میوه خنک است ؟

تمامی نوشیدنی ها رانی و آب معدنی سرو شده خنک بوده و تا قبل از رسیدن به دست شما جهت پذیرایی از میهمانانتان ، در یخچال مجموعه نگهداری میشود.

 • نحوه آماده کردن پک میوه به چه صورت است ؟

نیرو های خدماتی موسسه به سوی دوست کلیه اقلام و میوه ها را با کیفیت مناسب و درجه یک و به تاریخ روز تهیه می کنند. و در بهترین مکان و بصورت کاملا بهداشتی شسته میشود. داخل پک ها قرار میگیرد و بسته بندی میشود .

شماره تماس جهت سفارش پک میوه و پک پذیرایی:

تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

مشتریان ما :
سازمان انرژی اتمی – مرکز ملی فرش ایران – اتحادیه ساعت فروشان – روابط عمومی شرکت راه آهن – بنیاد شهید و امورجانبازان – ایثارگران – تهران بزرگ – تالار ایوان شمس – شرکت سیمرغ طبخ ماهک – چای باغ نارنج – سازمان صدا و سیما – بانک ملت – شرکت همراه اول – سازمان زیبا سازی شهر تهران – برج میلاد – شهرداری تهران – اداره برق تهران – هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 9 =