خانه ارائه دهندگان خدمات مداحی با نی و دف

مداحی با نی و دف

گروه مداحی نی و دف عرفانی آوای هجران با سابقه ای طولانی و توانایی بالا با گردآوری برترین نوازندگان به خصوص سازهای عرفانی نی و دف ، خوانندگان موسیقی سنتی مذهبی ایران زمین اجرای مراسم ترحیم و یادبود را عهده دار میشود.

با توجه به سلایق متعدد جهت اجرای مراسم ترحیم،گروه موسیقی ترحیم آوای هجران در جهت اجرای برنامه عرفانی گام برمیدارد.لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را در  مراسم سوگواری و یادبود  اجرا مینماییم.

اجرای مراسم ترحیم با سازهای عرفانی نی و دف (و دیگر سازها):

اجرای مراسم ترحیم با سازهای عرفانی نی و دف از اصیل ترین اجراهای موسیقی سنتی میباشد.

اجرای مراسم با سازهای عرفانی نی و دف و دیگر سازها (تار،سنتور،عود و …) و خوانندگی اساتید محترم بنا به سلیقه شما اجرا میگردد.سازهای عرفانی نی و دف به عنوان سازهای پایه و انتخاب بقیه سازها بر عهده شما میباشد.لیکن پیشنهاد میشود برای بالا بردن سطح کیفی برنامه از یک ساز مکمل همچون سه تار ، تار ، دیوان و عود در اجرا استفاده شود.

شماره تماس : ۰۹۱۹۶۷۹۴۳۲۴

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

یک نظر

  1. مداحی با نی و دف - دیدچه

    سپتامبر 21, 2019 در 1:26 ق.ظ

    […] مداحی با نی و دف | ارائه دهندگان خدمات | راجعون […]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =