تیر ۱۴, ۱۴۰۱
خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه استند خیریه محک ( کمک به کودکان مبتلا به سرطان )

استند خیریه محک ( کمک به کودکان مبتلا به سرطان )

2 خواندن دوم
۰
6
21,518

موسسه خیریه محک

استند خیریه محک : مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ”  از سال  ۱۳۷۰ و با شماره ثبت ۶۵۶۷  در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی – غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر ۱۴ سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول دو دهه فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت های چشمگیری در حوزه های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته ا و به یکی از قطب های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

شماره تلفن تماس با خیریه محک و کمک به کودکان مبتلا به سرطان

شماره تماس تهران : ۲۳۵۴۰

 

استند

موسسه خیریه محک فقط نماد همدردی برای عرض تسلیت دارد با انتخاب استند خیریه محک تسلی بخش عزیزانمان شویم  و سعی کنیم با ارسال استند خیریه محک به کودکان سرطانی کمک کنیم .
هزینه استند محک برای تامین دارو و درمان کودکان معصوم مبتلا به سرطان می شود در ادامه مطلب فعالیت های این موسسه را ذکر کردیم .
استند خیریه محک با نام سازمان شما یا شخص شما برای خانواده مورد نظر ارسال خواهد شد .
 

قیمت

هزینه استند محک برای تامین دارو و درمان کودکان معصوم مبتلا به سرطان می شود در ادامه مطلب فعالیت های این موسسه را ذکر کردیم .
 

متن استند

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک
با مشارکت در تامین هزینه دارو و درمان کودکان محک ، همراه آنان شدیم به امید آنکه گوشه ای از غم شما را بزداییم .
 
 
 

فعالیت های موسسه خیریه محک

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ”  از سال  ۱۳۷۰ و با شماره ثبت۶۵۶۷  در قـالب یک سـازمان مردم نهاد با انگیزه والای کمک به همنوع به حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر ۱۶ سال و خانواده‌های آنـان می پردازد و در سه حوزه خیریه ، درمان و تحقیقات فعال است
 
  • خیریه 

موسسه خیریه محک با کمک‌های مردمی اداره می‌شود و تنها با اتکا به این نوع مشارکت‌ها، موفق به حمایت همه جانبه از ۲۷۰۰۰ کودک مبتلا به سرطان تا پایان سال ۹۵ از سراسر ایران زمین و تاسیس تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودک در خاورمیانه شده است. این بیمارستان که در شمال شرق تهران بنا نهاده شده، حاصل فعالیت موسسه خیریه محک برای گسترش ارایه خدمات حمایتی و درمانی با بالاترین سطح کیفی به کودکان مبتلا به سرطان می‌باشد. بخش خیریه محک در دو حوزه  خدمات حمایتی و جلب کمک های مردمی فعالیت می‌کند. بخش خدمات حمایتی محک به توزیع خدمات حمایتی در بیمارستان‌های دیگر توسط مددکاران داوطلب مستقر در سایر بیمارستان‌ها می‌پردازد. بخش جلب کمک‌های مردمی به کسب عواید می‌پردازد. در بخش خیریه عواید حاصل از مشارکت‌های مردمی تبدیل به خدمات حمایتی و درمانی برای کودکان مبتلا به سرطان می‌شود .
 
  • درمان

بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نموده است، امروز عهده دار تشخیص و درمان سرطان کودکان برای گروه بزرگی از کودکان مبتلا به سرطان است. این بیمارستان که یک مرکز فوق تخصصی سرطان کودکان در منطقه خاورمیانه است علاوه بر کودکان ایرانی، پذیرای کودکان کشورهای منطقه مانند آذربایجان، عراق، افغانستان و… می‌باشد که هزینه درمان کودکان عراقی و افغانی توسط کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان ( UNHCR ) تامین می شود، این بیمارستان مجهز به آخرین تکنولوژی و دانش روز دنیا جهت تشخیص و درمان بیماری سرطان و همچنین مجهز به یک بخش پیوند مغز استخوان با ظرفیت ۱۵ تخت می باشد.
 
  • تحقیقات

فعالیت های تحقیقاتی محک هم به صورت مستقل و هم به صورت همکاری با سایر سازمان‌های مرتبط داخلی و بین المللی و موسسات و سازمان‌های مشابه، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در داخل و خارج ایران انجام می‌شود. هدف از فعالیت در حوزه تحقیقات به منظور پیشرفت تشخیص و دانش مقابله با سرطان و نیز استفاده از آخرین دستاوردها در این زمینه می باشد. با آغاز فعالیت یک بیمارستان فوق تخصصی، داده‌های علمی تولید می‌شوند که می‌توانند زیر بنای تحقیقات علمی برای ارتقای اثربخشی درمان باشند.  محک نیز با داده‌های علمی حاصل از فعالیت بیمارستان، پروژه‌های تحقیقاتی مشترکی را با مراکز تحقیقاتی معتبر داخلی و بین المللی در دست انجام دارد. انستیتو گوستاوروسی در پاریس، پژوهشگاه ابن سینا در دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه رویان عمده‌ترین همکاران تحقیقاتی موسسه محک در تحقیقات سرطان اطفال هستند.

برای کمک به محک میتوانید کارهای دیگری هم انجام دهید که درون سایت خود موسسه محک ذکر شده است ولی برای مراسم های ترحیم بخصوص ختم ها فقط از روش استند خیریه محک می توانید به این مجموعه کمک برسانید، سایت رسمی موسسه خیریه محک بروید و تمامی فعالیت های که این مجموعه برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان انجام می دهد آگاه شوید .  

 

گالری تصاویر نمونه کارهای موسسه محک

استند محک

لوح تسلیت

لوح و پیام قدردانی اهدای هزینه مراسم

نامه های سربرگ دار محک

تصاویر دیجیتال محک

کارت تسلیت محک

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − پنج =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…