خانه تالارهای تخصصی تالار شمال تهران تالار پذیرایی ترحیم صاحبقرانیه

تالار پذیرایی ترحیم صاحبقرانیه

یکی از تالارهای زیبا در منطقه ی شمال تهران تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه می باشد.

تالاربرگزاری مراسم ختم صاحبقرانیه با حداکثر ۴۵۰ نفر ظرفیت و کیفیت مناسب مواد غذایی به بهترین شکل برگذاری مهمانی ها و جشن ها را به عهده میگیرد.

۳۰% تخفیف ویژه اسفند و فروردین به مناسبت افتتاحیه

این تالار زیبا با پذیرایی در ظروف زیبا,تجهیزات مدرن، زیباترین گل آرایی، پرسنل با تجربه و همچنین پارکینگ اختصاصی انتخاب خوبی برای شما میتواند باشد.

مدیریت تالار باشگاه صاحبقرانیه را آقای حمزه بر عهده دارند که از خوشنامان صنف تالارداران به شمار می روند و این موضوع می تواند آسودگی خیال را برای شما نسبت به برگزاری یک مراسم خوب و شایسته به همراه داشته باشد.

تلفن تماس و آدرس تالار ترحیم صاحبقرانیه شمال تهران

آدرس : تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف

تلفن : ۲۶۱۲۲۵۴۴ – ۲۶۱۲۲۵۴۲

برخی از ویژگی های بارز تالار پذیرایی باشگاه صابحقرانیه

  • طراحی و دیزاین جدید و منحصر به فرد
  • پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا
  • کیفیت خوب غذا و پذیرایی
  • باشگاه پذیرایی صاحبقرانیه با مدیریتی توانا در امور سرویس دهی به مجالس، با ظرفیت ۴۵۰ نفر این امکانات را برای مراجعین محترم فراهم نموده که کلیه خدمات مربوط به جشنها، ولیمه ها و مراسمها را با مرغوبترین مواد اولیه و بهترین کیفیت و شیکترین ظروف و تجهیزات مدرن و زیباترین گل آرایی به همراه محبوبترین کادر پذیرایی و پارکینگ اختصاصی به میهمانان گرامی ارائه دهد. تالار صاحبقرانیه جزو تالارهای ختم شمال تهران بشمار می آید.

     قسمت های شمالی تهران علی رقم جمعیت بالایی که دارد از نظر فضا برای برگزاری مراسم بسیار کم تراکم است. تالار پذیرایی صاحبقرانیه از نظر موقعیت مکانی در یکی از بهترین نقاط تهران واقع شده است که هم دسترسی به آن راحت است و هم مرکز چند منطقه عالی بشمار می آید. یکی از ویژگیهای این تالار تشریفاتی بهره گیری از مدیریتی با سابقه طولانی در امر تالار داری است که آسایش خیال صاحبان مجالس را بهمراه خواهد داشت. فضای پارک زیاد از دیگر ویژگیهای تالارترحیم صاحیقرانیه بشمار می آید. اگر قصد برگزاری مراسم ترحیم در شمال تهران را دارید حتما از تالار تشریفاتی صاحبقرانیه دیدن نمایید..

تصاویر تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه جهت برگزاری مراسم ترحیم

تالار پذیرایی ختم صاحبقرانیه شمال تهران
تالار پذیرایی ختم صاحبقرانیه شمال تهران

 

تالار پذیرایی ختم صاحبقرانیه شمال تهران
تالار پذیرایی ختم صاحبقرانیه شمال تهران

تالار ختم صاحبقرانیه شمال تهران روی نقشه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هجده =