خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه سفارش استند تسلیت در کرج موسسه مهر کوثر

سفارش استند تسلیت در کرج موسسه مهر کوثر

2 خواندن دوم
۰
0
2,670

اجاره استند تسلیت و تاج گل خیریه در کرج با قیمت مناسب

با سفارش بنر تسلیت و تاج گل خیریه مصنوعی به موسسه مهرکوثر، علاوه برعرض تسلیت و ابراز همدردی و همدلی با خانواده متوفی ، در امرخیرخواهانه حمایت از مادران سرپرست خانوار و کودکان ایشان ما را یاری می نمائید .

 موسسه مهر کوثر با دریافت سفارش شما ، بنر تسلیت را به محل برگزاری مجلس ختم ارسال نموده و پس از اتمام مجلس به موسسه باز می‌گرداند .

اطلاعات تماس با موسسه خیریه مهرکوثر کرج جهت سفارش استند تسلیت

☎ ۰۲۶۳۳۴۰۳۴۶۴

آدرس: کرج ، مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری، بلوار دانش، خیابان شقایق پلاک ۵۴/۱ ساختمان مهرکوثر

هزینه حمل و نقل بنر رایگان می باشد .


سفارش استند تسلیت با قیمت مناسب در کرج

سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج
سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج
سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج
سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج
سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج
سفارش استند تسلیت موسسه مهر کوثر در کرج

درباره موسسه مهر کوثر کرج

مؤسسه خیریه مهر کوثر کرج در بهار سال ۱۳۸۲ با شماره ۵۴۷ به ثبت رسید.
شایان ذکر است که این مؤسسه از سال ۱۳۷۴ تحت نام خیریه امام علی مشغول به فعالیت بوده است و پس از هشت سال تلاش بی وقفه و همکاری خالصانه با مؤسساتی چون آسایشگاه توانمهر و مهر مادر، رسماً به ثبت رسید.
زمینه فعالیت مؤسسه خیریه مهر کوثر کرج، حمایت از کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست، کمک به مراکز معلولین، اهداء کمک هزینه تهیه جهیزیه به خانواده های نیازمند، و پوشش مادی و معنوی دانش آموزان و دانشجویان است.

برخی از فعالیت های موسسه مهر کوثر

فرهنگی و آموزشی

پیگیری وضعیت تحصیلی دانش آموزان در جهت ارتقاء سطح تحصیلی تشکیل کلاسهای آموزشی و تقویتی تشویق دانش آموزن ممتاز از طریق برگزاری جشن در پایان سال تحصیلی در مقطع دبستان ، دبیرستان و دانشگاه .

مددکاری

ایجاد ارتباط نزدیک با مددجویان و آشنایی با شرایط فرهنگی، خانوادگی و اجتماعی ایشان. پیگیری مسائل و مشکلات مددجویان و ارجاع آنها به کمیته های مسئول. بازدیدهای برنامه ریزی شده از خانواده ها جهت ارائه کمک های مادی و معنوی.

درمانی

کمک به درمان مددجویان بیمار و پرداخت قسمتی از هزینه های درمانی و سایر هزینه های مرتبط تلاش در جهت شناسایی امکاناتِ درمان کم هزینه و معرفی مددجویان بیمار به مراکز مورد نظر برقراری ارتباط با مراکز درمانی تخصصی ، بیمارستانها ، کلینیک ها ، مراکز جراحی و دندان پزشکی با اعلام همکاری داوطلبانه کنترل صحت و سلامت وضعیت دهان ودندان ، همچنین تست سنجش بینایی کودکان تحت پوشش.

برگزاری جشن ها و همایشات

برگزاری جشنهایی به مناسبت جذب حامی و عضویت در موسسه برگزاری اردوهای تفریحی و فرهنگی برای ارتقاء سطح آگاهی و شادی و نشاط در مددجویان و ارتباط بیشتر آنان با یکدیگر هماهنگ سازی گروه همیاری ( ۸۰ نفر) در رابطه با ادارۀ غرفه ها ، انجام فعالیتهای هنری و برگزاری جشنهای پایان سال تحصیلی و اعیاد مذهبی.

بهداشتی

آموزش و ارتقاء سطح بهداشت فردی ، روانی و محیط زیست به منظور پیشگیری از بیماریها رسیدگی به وضعیت بهداشت مددجویان اعم از بهداشت فردی ، روانی و محیط زیست برگزاری کارگاهها و…

تحقیق و بررسی

بررسی و بازدید از شرایط مراجعین به موسسه و گزارش افراد واجد شرایط در هیئت مدیره تشکیل گروهی از همیاران جهت ایجاد ارتباط با مددجویان و بررسی مسائل و مشکلات آنها و ارجا به هیئت مدیره بازدید از خانواده های تحت پوشش و توجه به نیازهای عاطفی و معیشتی آنان و تهیه گزارش و ارائه به هیئت مدیره.

خدمات مورد نیاز : خدمات تشریفات مجالس ختم موسسه به سوی دوست
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − دو =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…