خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه معرفی ۱۰ موسسه خیریه جهت اجاره تاج‌گل مصنوعی

معرفی ۱۰ موسسه خیریه جهت اجاره تاج‌گل مصنوعی

31 خواندن دوم
۰
2
2,024

تاج‌گل خیریه مصنوعی موسسات خیریه تهران

معرفی موسسه خیریه تاج‌گل : یکی از آداب خوب ونیکو در برگزاری مراسم ترحیم اهدای تاج گل طبیعی می باشد به گفته روانشناسان گل سفید باعث آرامش خاطر صاحبان عزا وتسلای دل آنها میگردد اما اگر از بعد دیگری نگاه کنیم گل طبیعی بعد از مدتی پژمرده شده ودیگر به کار نمی آید امروزه یکی از ایده هایی که ایجاد گردیده و کارپسندیده ای هم میباشد تاج گل خیریه مصنوعی میباشد که توسط موسسات خیریه ارائه میگردد این تاج گلهای مصنوعی که توسط این مراکز ارائه میگردد از قبل توسط گل فروشی های منتخب آماده گردیده و توسط آنها به مراکز خیریه فروخته میشود و آنها به دلخواه مشتری به ارائه میپردازند معمولا قیمت تاج گل های مصنوعی در دواندازه یک طبقه ودوطبقه میباشد که قیمت آنها متفاوت میباشد و بستگی به نوع و مقدار گل های آن دارد اما موسسات خیریه آن را برای مراسم ختم اجاره داده و هزینه آن جهت امور خیریه مثل انجمن کمک به کودکان مبتلا به سرطان و مراکز کودکان معلول میگردد که پرداخت این هزینه جهت تاج گل هدیه ایست به این موسسات تا بتوانند در انجام فرایند کمک به این عزیزان بهتر عمل بنمایند بهتراست ماهم در این امر خداپسندانه با اهدای تاج گل مصنوعی کمکی به این موسسات کرده باشیم و قدمی در راه امری خیر برداشته باشیم.

۱۰- موسسه خیریه نیکوکاران وحدت

موسسه خیریه نیکوکاران وحدت در حال حاضر ۵۳۸ خانوار را تحت پوشش دارد که متشکل اند از خانواده های ایتام , معلولین , نیازمندان , خانواده های بد سرپرست و بی سرپرست و دانش آموزان و دانشجویانی که برای ادامه ی تحصیل خود به کمک مالی موسسه نیاز دارند . موسسه خیریه نیکوکاران وحدت علاوه بر امور ذکر شده از سال ۱۳۸۶ به طور مستقیم مسئولیت مدیریت مجتمع بهزیستی وحدت را نیز به عهده گرفت. برای کرایه تاج گل خیریه موسسه خیریه نیکوکاران وحدت با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

 ۰۹۱۰۴۵۶۷۰۱۸ – ۰۲۱۷۷۴۹۰۴۵۴ – ۷۷۴۹۲۴۲۹

موسسه خیریه نیکوکاران وحدت

۹- موسسه خیریه مهرگستر

خیریه مهر گستربا شماره ثبت ۲۸۰۳۹ درسال ۱۳۸۹ تاسیس و فعالیت این خیریه در راستای درمان، تحصیل، جهیزیه، معیشت خانواده های بی سرپرست می باشد لذا این خیریه جهت کمکهای بیشتر خود به این عزیزان اقدام به اجاره گل و استند نموده است که تمامی سود حاصل از این کار صرف این هدف مقدس خواهد شد و انشاالله سودمعنوی آن به روح متوفی رسیده و موجب رضایت ایشان گردد. برای اجاره تاج گل خیریه مصنوعی موسسه خیریه مهرگستر با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

 ۶۶۹۰۸۶۲۱ – ۶۶۹۰۶۸۰۷ – ۰۹۱۲۲۵۰۸۸۹۱

موسسه خیریه مهرگستر

۸- موسسه کلید بهشت رحمت

مؤسسه خیریه کلید بهشت رحمت، در سال ۱۳۹۵ با شماره ثبت ۴۳۰۴۵ و شماره جواز ۵۱۶۱۱۹۷ با همت جمعی از خیرین و با هدف حمایت مستمر کودکان و خانواده های بد سرپرست و بی سرپرست، ایتام و کمک های محدود به معلولین تاسیس؛ و برای بیش از ۲۰ نفر سرپرست خانوار، ایجاد شغل نموده است. این موسسه با همیاری مردم خیراندیش بیش از ۲۰۰ نفر مددجو با حقوق مستمری ماهیانه را تحت پوشش قرار داده؛ و همچنین کمک های غیر مستمر در شرایط اضطراری (کمک به زلزله زدگان، مناطق محروم، آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه و …) صورت پذیرفته است. برای کرایه تاج گل خیریه مصنوعی موسسه کلید بهشت رحمت با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

۶۶۰۹۷۰۲۲ (تمامی ساعات شبانه روز)

موسسه خیریه کلید بهشت رحمت

۷- موسسه خیریه رعد الغدیر

مؤسسه نیکوکاری رعدالغدیر با هدف ارتقاء سطح توانایی‌های افراد توان‌یاب (معلولین جسمی- حرکتی) از طریق فرآیند«آموزش فنی و حرفه‌ای» و «توانبخشی» از آبانماه سال ۱۳۸۰ رسماً  آغاز بکار نمود و از ابتدای آغاز به فعالیت این موسسه تاکنون بیش از  ۱۲۰۰ نفر از توان‌یابان مظلوم و محروم جنوب و جنوب غرب تهران از مجموعه خدمات”صددرصد رایگان” این موسسه بهره‌مند گشته‌اند. برای سفارش تاج گل خیریه موسسه خیریه رعد الغدیر با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

☎ ۳۳۱۷۹۶۹۶ – ۰۹۱۲۰۲۱۹۶۲۶

موسسه خیریه رعد الغدیر

۶- بنیاد وفاق سبز علوی

با سفارش تاج گل مصنوعی نه تنها در هزینه های شما صرفه جویی می شود بلکه هزینه پرداختی شما صرف امور خیریه در قالب کمک به ایتام، محرومین و نیازمندان خواهد شد و شادی روح متوفی و بهره مندی نیازمندان، ثمره آن خواهد بود. برای خرید تاج گل خیریه بنیاد وفاق سبز علوی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

۸۸۴۹۵۱۱۰ -۸۸۳۲۴۸۹۴

موسسه خیریه وفاق سبز

۵- موسسه ارمغان شکوفه ها

ارائه خدمات درمانی و حمایتی، در سطح استانداردهای بین المللی به بیماران مبتلا به اوتیسم و خانواده آنان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری اوتیسم و کمک به تجهیز مراکز گفتار و رفتار درمانی . حیات سازمانی است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به بیماری اوتیسم کودکان در سطح ملی و بین‌المللی در حوزه‌های امور حمایتی، تشخیص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقیقات نموده است. این سازمان؛ خیریه، مردم‌نهاد، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و با تکیه بر جلب مشارکت‌های اشخاص حقیقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملی و بین‌المللی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود. برای کرایه تاج گل خیریه موسسه ارمغان شکوفه ها با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

☎ ۸۶۱۲۵۱۹۳ – ۰۹۱۰۲۷۰۹۴۸۱

موسسه خیریه ارمغان شکوفه ها

۴- موسسه خیریه نیکان

داغ دیدن اتفاقی ناگهانی است که روزی برای همه ما پیش می آید. هیچ کس بیشتر از فرد داغدیده ارزش گوهری که از دست رفت است را نمی داند و هیچ کس به اندازه او نمی تواند درک کند که این غم چقدر عمیق است.

موسسه خیریه نیکان ضمن ابراز همدردی با عزیزان داغدیده، به اطرافیان ایشان پیشنهاد می دهد از بنرهای تسلیت خیریه نیکان برای ابراز همدردی خود استفاده کنند. هزینه ای که شما برای این بنرها
پرداخت می کنید صرف خانواده هایی می شود که مشکلی ریز یا درشت زندگیشان را مختل کرده است. مشکلاتی که شاید برای ما کوچک باشند ولی برای آن خانواده، ده ها بار سنگین تر از سرطان است. برای اجاره تاج گل خیریه مصنوعی خیریه نیکان با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

۰۲۱۲۲۱۷۶۰۰۱

موسسه خیریه نیکان

۳- موسسه خیریه معلولین بچه های آسمان

این روزها افراد بسیاری به‌ جای ارسال تاج گل ترحیم به مراسمات ختم ، با سفارش تابلو تسلیت هزینه‌ آن را به موسسات خیریه اهدا می کنند . تا از طرف موسسه خیریه، تابلو تسلیت برای همدردی به مراسم مورد نظر شما فرستاده شود.
شما خیرین میتوانید با سفارش تابلو تسلیت بخشی از هزینه های موسسه را تامین نمایید و همچنین با انتخاب تابلو تسلیت بچه های آسمان تسلی بخش عزیزانمان باشیم. برای تاج گل موسسه خیریه معلولین بچه های آسمان با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

۴۳۶۱۳ -۰۲۱

موسسه خیریه بچه های آسمان

۲- موسسه خیریه ولیعصر

سفارش تاج گل و تابلو تسلیت یکی از درآمدهای روزمره خیریه ولیعصر(عج)را تشکیل میدهد که با یک تلفن به مجالس ترحیم ارسال میگردد . تاج گل خیریه مراسمات ترحیم خیریه بسیار زیبا و متنوع طراحی شده و در اغلب مساجد و تالارهای تهران و حومه مورد استقبال نیکوکاران دلسوز و دردآشنا قرار گرفته است. مبالغ اهدائی بابت آن در ساماندهی زندگی و تعلیم و تربیت نونهالان یتیم هزینه میگردد و حرکتی است که اسراف کاری های متداول را به سمت و سوی سازندگی و تعالی هدایت میکند . برای کرایه تاج گل خیریه موسسه ولیعصر با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

٠٩١٢٠٣٧٣۵٠۶ – ٢٢٢٨۴۶٠۵

موسسه خیریه ولیعصر

۱- موسسه خیریه سگال

سفارش تاج گل خیریه سگال : موسسه خیریه سگال جهت توسعه فعالیتهای خیرخواهانه خود اقدام به اجرا این تاج گل ها نموده و اماده ارائه خدمات مرتبط برای شما عزیزان است. کلیه درآمدهای این حوزه در موسسه بابت توسعه خدمات استفاده می شود. برای کرایه تاج گل موسسه خیریه سگال با شماره های زیر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

☎  ۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳ – ۰۲۱-۷۷۸۷۹۶۸۳

موسسه خیریه سگال

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…