خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه اجاره تاج گل مصنوعی در اصفهان

اجاره تاج گل مصنوعی در اصفهان

تاج گل تبریک ، تسلیت (ترحیم ، ختم) برای اصفهان


اجاره تاج گل مصنوعی در اصفهان : برای سفارش تاج گل ترحیم در شهر اصفهان ، بیش از ۵۰۰ نمونه تاج گل وجود دارد که روز به روز بر تعداد نمونه کارها افزوده می شود. قیمت تاج گل برای اصفهان از ۲۵۰ هزار تومان شروع شده و بسته به تعداد گل و نوع آنها قیمت ها متغییر است.
شایان ذکر است، قبل ارسال تاج گل مصنوعی از اصفهان برای مجلس ختم عکس تاج گل برای شما ارسال می شود و در صورت رضایت شما ارسال می شود.

سفارش تاج گل ارزان با قیمت مناسب در شهر اصفهان

شروع قیمت تاج گل در اصفهان با توجه به سایز و نوع گل ها متفاوت میباشد که شروع قیمت ها برای تاج گل یک طبقه از ۲۵۰ هزار تومان میباشد و تاج گل دو سه طبقه از ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

اطلاعات تماس جهت اجاره تاج گل در اصفهان

☎ 

کیفیت تاج گل مراسم ختم برای شهر اصفهان

گل هایی که در تاج گل ها استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین استند هایی که برای زدن گل استفاده می شود بسیار مقاوم هستند. این استند ها به صورت شبکه ای و از چوب های مرغوب ساخته شده اند. روبان هایی که برای تزئین تاج گل های اصفهان استفاده می شود متناسب با نوع گل و رنگ بندی آنها انتخاب می شود و با مهارت پاپیون زده می شود. پیامی که روی تاج گل های نصب می شود نیز تایپ می شوند و چاپ می شوند. این پیام ها روی تاج گل محکم می شوند تا در صورت وزش باد شدید تکان نخورند و در معرض دید باشند.

تاج گل پرگل و آبرومند در شهر اصفهان

تعداد گل هایی که در تاج گل ها استفاده می شود بسیار اهمیت دارد. چرا که طرح تاج گل، تنها با داشتن گل های زیبا و سالم و پر تراکم خود را نشان می دهد. لذا تاج گل هایی که توسط  ما آماده می شوند بسیار پرگل و آبرومند هستند. در میان گل ها فضای خالی دیده نمی شود و گل ها به خوبی بر روی استند سوار می شوند و مرتب و منظم هستند.

نمونه تاج گل مصنوعی یک طبقه اصفهان کد ۷

نمونه تاج گل مصنوعی یک طبقه اصفهان کد ۸

سفارش تاج گل یک طبقه مصنوعی ترحیم دراصفهان
سفارش تاج گل مصنوعی ترحیم دراصفهان

نمونه تاج گل مصنوعی سه طبقه اصفهان کد ۹

سفارش تاج گل مصنوعی سه طبقه ترحیم دراصفهان
سفارش تاج گل مصنوعی ترحیم دراصفهان

نمونه تاج گل مصنوعی طرح طبیعی دو طبقه اصفهان کد ۷

ارتفاع : ۲/۷۰cm

اجاره تاج گل دوطبقه خیریه در اصفهان
اجاره تاج گل دوطبقه خیریه در اصفهان

سفارش استند تسلیت ۲ متری

استند تسلیت خیریه در اصفهان

راهنمای خرید تاج گل مصنوعی از اصفهان

برای خرید تاج گل در شهر اصفهان لطفا به ترتیب مراحل زیر عمل کنید:

۱. تماشای نمونه تاج گل و استند های موجود، و انتخاب تاج گل مورد پسند

اگر از تاج گل های موجود در سایت پسند نکردید، می توانید نمونه تاج گل های کانال تلگرام انگور و نمونه تاج گل های صفحه اینستاگرام انگور را نیز بررسی فرمائید. برای نمونه کارهای بیشتر به آی دی ادمین تلگرام پیام دهید تا عکس تاج گل های بیشتر برایتان ارسال کنند. برای سفارش تلفنی و دریافت راهنمایی بیشتر لطفا با شماره  تماس بگیرید.

۲. دریافت آدرس و سایر مشخصات

پس از انتخاب تاج گل، مشخصات مربوط به آدرس و ساعتی که تاج گل باید تحویل داده شود از شما دریافت می شود. البته در صورتی که سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید، فیلد های مربوط به آدرس و ساعت تحویل را با دقت پر کنید. هزینه ارسال گل ها و تاج گل ها رایگان می باشد وهیچ گونه هزینه ای بابت ارسال و حمل و نقل از مشتری دریافت نمی شود. در صورتی که تاج گل برای برگزاری مراسم ترحیم ارسال می شود بهتر است یک عکس از اعلامیه برای ما بفرستید.

۳. پیام تبریک و یا تسلیت

در صورتی که پیامی برای تبریک و یا ابراز همدردی برای گیرنده تاج گل دارید، ما پیام شما را تایپ کرده و چاپ می کنیم. سپس پیام چاپ شده در محل مناسب و در معرض دید بر روی تاج گل نصب می شود.

۴. کد سفارش و پیگیری

پس از ثبت سفارش نهایی کد سفارش را نزد خود نگه دارید. روز تحویل سفارش، قبل از ارسال، یک عکس از تاج گل آماده شده برای شما ارسال می شود و در صورت رضایت و تائید نهایی به مقصد فرستاده می شود.

تفاوت تاج گل تبریک و تاج گل تسلیت

معمولا در تاج گل هایی که برای ابراز همدردی و تسلیت به بازماندگان آماده می شوند از گل هایی که رنگ های سفید، شیری و سبز دارند استفاده می شود، روبان مورد استفاده نیز اغلب مشکی است که بسته به سلیقه مشتری می تواند فرق داشته باشد.

در حالی که در تاج گل هایی که برای تبریک و شادباش آماده می شوند معمولا از گل های رنگارنگ استفاده می شود و محدودیتی وجود ندارد. رنگ روبان نیز مطابق با رنگ انتخابی سفارش دهنده می تواند تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =