خانه تاج گل تاج گل خیریه مشهد و استند تسلیت خیریه موسسه خیریه فتـح المـبین مشهد

تاج گل خیریه مشهد و استند تسلیت خیریه موسسه خیریه فتـح المـبین مشهد

6 خواندن دوم
۰
0
4,091

تاج گل خیریه مشهد، برای شما که دوستتان داریم همیشه اتفاقات خوش آرزو می کنیم. هنر دست دختران این خانه روحی تازه به مجالس و محافل شما خواهد بخشید.

تاج گل مصنوعی خیریه دختران کارگاه گلسازی این مؤسسه، آماده شده تا در مجالس و محافل شما به صورت امانی در اختیارتان قرارگیرد و عطر محبت و عشق این دختران معصوم را در فضا بپراکند…

شماره تماس جهت سفارش تاج گل ترحیم و استند تسلیت در مشهد :

تلفن: ۳۱۷۳۲ (۰۵۱)

آدرس : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب ۵۸

تهیه – ارسال و اجاره تاج گل های شبه طبیعی با انتخاب متقاضیان یکی از موسسه خیریه فتح المبین است .

به منظور جلوگیری از اسراف و هزینه های غیر ضروری در مجالس ترحیم – سمینارها و غیره به تعداد کافی تاج گل شبه طبیعی با بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن سلایق مختلف تهیه نموده است .
تاج گل ها به صورت کرایه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد تا ضمن صرفه اقتصادی برای خانواده ها همواره از اسراف نیز جلوگیری گردد. حمل و ارسال و برگشت تاج گل به هر نقطه ایی از شهر رایگان است. یک لوح یادبود به منظور معرفی اهدا کننده گل به صاحبان مجالس به عنوان یک عمل پسندیده از طرف موسسه خیریه فتح المبین اهدا می گردد .   هر تاج گل می توانید آن را حضوری یا از طریق کد مربوطه سفارش دهید

تاج گل خیریه مشهد مناسب برای عرض تسلیت شماره ۰۱

تاج گل خیریه فتح المبین مشهد -تاج گل خیریه مشهد
تاج گل خیریه مشهد موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی

تاج گل خیریه مشهد مناسب برای عرض تسلیت شماره ۰۲

تاج گل خیریه فتح المبین مشهد -تاج گل خیریه مشهد
تاج گل ترحیم موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
هـمـــدم فتـح المـبین

تاج گل ترحیم مصنوعی خیریه مناسب برای عرض تسلیت شماره ۰۳

تاج گل خیریه فتح المبین مشهد
تاج گل ترحیم یک طبقه زیبا و شیک موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
هـمـــدم فتـح المـبین

تاج گل ختم مصنوعی شماره ۰۴

تاج گل خیریه فتح المبین مشهد-تاج گل خیریه مشهد
تاج گل ترحیم موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
همدم فتح المبین

تاج گل مصنوعی خیریه مناسب برای عرض تسلیت شماره ۰۵

تاج گل خیریه فتح المبین مشهد-تاج گل خیریه مشهد
تاج گل ترحیم موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی

درباره موسسه خیریه فتح المبین اجاره تاج گل خیریه مشهد

همدم ما و همدمی شما

۴۰۰ ذهن پاک و بی‌فریب، گوشه ای از شهر مشهد، زندگی می‌کنند که نامش خیریه‌ی همدم فتح‌المبین است. اولین قدم سال ۱۳۶۱  برداشته شد؛ زمانی که با پذیرش ۶۰ دختر، تکه‌ای زمین سهم دختران کم‌توان ذهنی شد تا در آنجا زندگی و خدمات توانبخشی دریافت کنند و از روزهای عمر، لذت بیشتری برند.

موسسه ابتدا تحت پوشش سازمان بهزیستی بود اما سال ۱۳۸۱ نوع مدیریتش، به شیوه‌ی هیئت امنایی تغییر کرد. هیئت امنای موسسه که از خیرین نیک اندیشان اند، با تمام همت و نیرو، در جهت بهتر شدن شرایط دختران موسسه، گام بر می‌دارند.

فعالیت‌های مختلف ورزشی برای دستیابی به حداکثر  توانمندی جسمی و شرکت در کارگاه‌های هنری از قبیل گلیم بافی، سوزن‌دوزی و سرمه‌دوزی  و فراهم کردن فضایی شبیه به خانه برای دختران این مرکز، هزینه‌های سنگینی در بر دارد. برای هر مددجو ، ماهانه قریب ۱۵۰۰۰۰۰۰  ریال  هزینه می‌شود که یارانه ی دریافتی از سازمان بهزیستی، تنها پاسخگوی حدود یک‌سوم این هزینه هاست و الباقی را کمک های نقدی و غیرنقدی مردم و خیرین تامین می‌کند.

۴۰۰ مددجوی تحت حمایت موسسه‌ی همدم، همگی دختر بی‌سرپرست یا بد سرپرست‌اند و در حال حاضر  قریب ۱۵۰نیروی قراردادی، در خدمت توانبخشی و مراقبت آنان اند.

کمک‌های مردمی، علاوه بر توانبخشی دختران، صرف اتفاقات مبارک دیگر هم می‌شود؛ از جمله اتفاقات خوب ساخت و راه اندازی سالن نگارخانه(مکان نمایشگاههای مؤسسه) با مساحت ۴۰۰ متر مربع و همچنین تالار همایش‌های مؤسسه با ظرفیت ۴۵۰صندلی در فضای حدود ۶۵۰ متر مربع مجهز به سیستم های صوتی ونوری پیشرفته، سکوی گردان برای اجرای نمایش‌‌های حرفه‌ای و همچنین پخش فیلم های سینمایی و دیجیتال و نیز سالن های جنبی شامل: تشریفات، کافه، گالری است. این امکانات، علاوه بر نیازهای فرهنگی و هنری موسسه، برای پذیرایی از میهمانان و برگزاری مراسم و جشن‌ها و برنامه‌های دیگر ادارات و موسسات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مواقع استقبال نیک‌اندیشان، خود منبعی برای تامین نیازهای مالی موسسه‌ی همدم است.

هیئت مدیره‌ی موسسه، در حال حاضر هفت عضو اصلی و دو عضو علی البدل دارد:

حاج اکبر صابری فر (رئیس هیئت مدیره)، مهندس حمید طیبی (نائب رئیس)، دکتر زهرا حجت (مدیرعامل موسسه) و آقایان حسین محمودی، علی اکبر علیزاده، مهندس علی کافی و جعفر شیرازی نیا،  دیگر اعضای هئیت مدیره‌ی همدم هستند.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…