خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه سفارش تاج گل مصنوعی خیریه برای مراسمات شاد

سفارش تاج گل مصنوعی خیریه برای مراسمات شاد

سفارش تاج گل مصنوعی خیریه گل علاوه بر سمبل زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده ی احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا” نشانه ی علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود، مخصوصا در مراسم ترحیم با ارسال یک تاج گل ترحیم و یا استند تسلیت می توان نشان علاقه و صمیمیت خود را ابراز داشت.

اطلاعات تماس با خیریه گلستان علی جهت اجاره تاج گل مصنوعی خیریه

ادرس : خیابان دانشگاه – نبش دانشگاه ۲۹

تلفن های تماس :۸۴۸۰۸۳۰-۰۵۱۳ |  09156142099 – ۰۹۱۵۴۴۵۲۰۹۹

بهترین استفاده ای که می توان از این هدیه ی شادی بخش نمود آن است که گل های مختلف را در معانی متفاوت به عزیزان مان و آن هایی که دوست شان داریم هدیه بدهیم. این کار موجب می شود تا موجی از شادمانی و احساس صمیمیت و رضایت در وجود آن ها به حرکت درآید و غم و اندوه و مشکلات را مورد هجوم قرار دهد، علاقه افزایش می یابد و محبت ها پایدارتر می شود.

با اهدای گل عواطف و احساسات خود را بیان کنیم و دیگران را شگفت زده نماییم. دست کم با این کار طراوت، شادابی، خنده و صمیمیت جای سلام و احوال پرسی روزمره و تکراری مارا خواهد گرفت و در وجود طرف مقابل غوغایی شگفت انگیز به پا خواهد شد.

سفارش تاج گل مصنوعی خیریه تسلیت بدین صورت است که با مراجعه به سایت موسسه خیریه گلستان امام علی درخواست خود را برای سفارش تاج گل ترحیم ثبت نمایید و تنها با پرداخت ۱۵۰ هزار تومان تاج گل مصنوعی تسلیت به ارزش واقعی ۷۰۰ هزارتومانی دریافت نمایید . باشد که با اهدای تاج گل خیریه و نمادی از همدردی در این امر خیر سهیم باشید.

نمونه عکس ۱ تاج گل ختم مصنوعی

سفارش تاج گل مصنوعی
سفارش تاج گل مصنوعی

نمونه عکس ۲ تاج گل ختم مصنوعی برای ارسال به مراسم

نمونه عکس ۳اجاره تاج گل ختم مصنوعی خیریه

سفارش تاج گل خیریه مصنوعی
سفارش تاج گل مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − یک =