تطهیر و غسل میت

۰
0
493

تطهیر و غسل میت

یکی از امور واجب بر میت تطهیر آن میباشد که حتما باید انجام گیرد این امر بدلیل واجب کفایی بودن انجام میگیرد که باید توسط افراد مجربانجام گیرد.
انجام امر تطهیر توسط افراد با تجربه ما در این امر بصورت کاملا شرعی و رعایت موازین واجب و مستحب با تجهیزات کامل

بعد از اینکه جان از تن انسان مفارغت می کند و بدن انسان سرد میشود از نشانه های اولیه مرگ میباشد بعد از اینکه فوت شخص توسط دکتر تایید گردید در قدم اول بدت میت را تطهیر کرد زیرا بدن میت از نظر بهداشتی دارای آلودگی میباشد فلسفه تطهیر بدین صورت است که انسان وقتی از این دنیا به دنیایی دیگر میرود به محضر خداوند و فرشتگان می رود و باید در محضرشان پاکیزه رفت به همین خاطر در اسلام به این امر واجب کفایی گفته میشود.

انجام فرآیند تطهیر (غسل)میت دارای واجبات و مستحبات می باشد که حتما باید رعایت گردد و بصورت کاملا شرعی باید انجام گیردو توسط افراد مجرب انجام گیرد

موسسه به سوی دوست با در اختیارداشتن افراد با تجربه در این امر در منزل شما با دارابودن کلیه امکانات تطهیر (غسل)میت آماده خدمت رسانی میباشد.

تماس : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴

 

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =