خانه ارائه دهندگان خدمات وسایل حمل و نقل کرایه اتوبوس دربستی و قیمت اجاره اتوبوس و میدل باس 

taj gol

rajeoon

کرایه اتوبوس دربستی و قیمت اجاره اتوبوس و میدل باس 

کرایه اتوبوس دربستی و قیمت اجاره اتوبوس و میدل باس

یکی از موارد مهم که مورد توجه و اهمیت صاحبان عزا میباشد کرایه اتوبوس بهشت زهرا جهت رفت وآمد مهمانان به بهشت زهرا جهت برگزاری مراسمات آنها و بازگشت میباشد امروزه در شهر تهران اتوبوس های متفاوتی مشغول بکار هستند که به اتوبوسهای برون شهری معروفند این دسته از اتوبوس ها دارای تجهیزات مدرن هستند که به امر خدمات رسانی به همشهریان اقدام نموده اند از اماکنات مهم این اتوبوس ها دارای کولر گازی بودن آنهاست که بسیار حائز اهمیت می باشد اتوبوسهای برون شهری دارای دو مدل ۴۲ نفره معمولی و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد که قیمت اجاره اتوبوس متفاوت میباشد و هزینه اتوبوس دربستی بستگی به نوع اتوبوس دارد که سه ساعت اول از ۲۵۰۰۰۰ تومان تا ۴۵۰۰۰۰ تومان است و به ازای هر ساعت اضافه بین ۸۰۰۰۰ تا۱۲۰۰۰۰ تومان اضافه میگردد.

اطلاعات تماس  جهت اجاره اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳
خارج از تهران : ۰۹۱۹۶۰۶۲۸۲۲

کرایه اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران ( اتوبوس دربستی ارزان )

این نوع اتوبوس درون شهری است و بعضی از آنها کولر گازی ندارد وقیمت های آنها به نسبت اتوبوس های برون شهری کمتر است که سه ساعت اول ۲۰۰,۰۰۰ تومان و به ازای هر ساعت ۷۰,۰۰۰ تومان اضافه میگردد.
اجاره اتوبوس بهشت زهرا که زیر نظر اتوبوس شرکت واحد میباشد بسیار راحت در دسترس همه قرار دارد و این شرکت با در اختیار قرار دادن اتوبوس های مجهز و مدرن وکادر مجرب و رانندگان حرفه ای آماده ارائه سرویس دهی به مردم تهران می باشد.
نوع اتوبوس های بکارگرفته شده در اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران مدل وی ای پی که دارای کولر گازی و صندلیهای راحت میباشد که بسیار خوب و مدرن میباشد و نوع دیگر آن اتوبوس های معمولی نام برد که در سطح شهر مشغول سرویس دهی میباشند و قیمت آن نسبتا پایین ومقرون بصرفه میباشد.

کرایه اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران (اتوبوس دربستی ارزان)
کرایه اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران (اتوبوس دربستی ارزان)

جهت اجاره ون اینجا کلیک کنید

اجاره اتوبوس دربستی اسکانیا

اتوبوسهای برون شهری معمولا اسکانیا یا ولوو میباشند که بسیار راحت و با امنیت بالاست
نرخ اجاره اتوبوس اسکانیا بستگی به مدل و نوع آن دارد زیرا این نوع اتوبوس دارای نوع معمولی ۴۲ نفره و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد.

هزینه اتوبوس دربستی 25 نفره در شهر تهران از مبدا مورد نظر شما به مقصد بهشت زهرا به طوری که از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر در اختیار شما بوده ۷۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان میباشد. و هزینه اتوبوس ۴۴ نفره از ۶۵۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰۰  (8 ساعته )می باشد. لازم به ذکر است به ازای هر ساعت ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه می گردد.

این مدل اتوبوس از بهترین نوع می باشد که همگی مدل بالا بوده و بسیار مجهز و مدرن میباشد و از امنیت بالایی برخوردار میباشد و بیشتر آن در ترمینال بیهقی مشغول میباشند.

تعاونی های مختلفی آن را ارائه میدهند از شرکتهای مهم میتوان به رویال سفر ایرانیان و سیر وسفر اشاره کرد که دارای اتوبوس های نو و مجهز و همچنین وی آی پی ۲۵ نفره میباشد و دسترسی به تمام نقاط شهر بسیار آسان میباشد.

 

اتوبوس ۲۵ نفره VIP

اطلاعات تماس  جهت اجاره اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳
خارج از تهران : ۰۹۱۹۶۰۶۲۸۲۲

اتوبوس ۴۴ نفره VIP

اجاره اتوبوس دربستی درجه یک ولوو

مدل دیگر اتوبوس برون شهری که در حال فعالیت میباشد ولوو است که در ناوگان برون شهری و حتی خارج از کشور فعالیت دارند که از نظر سیستم فنی و ظاهری بسیار خوب و عالی میباشد و میتواند در خدمات شهری به همشهریان سرویس دهی و خدمات رسانی انجام دهد
رانندگان اتوبوس زیر نظر اداره پلیس راهنمایی و رانندگی دارای گواهینامه معتبر داخلی و حتی بین الملل میباشند وار نظر سلامت جسمی مورد تایید میباشند و رفت وآمد آنها بصورت آن لاین تحت کنترل پلیس راه میباشد.

اجاره اتوبوس برون شهری اسکانیا
اجاره اتوبوس برون شهری اسکانیا

 

اجاره و کرایه میدل باس ( مینی بوس )

در مواردی که تعداد مهمان ها کم باشد اجاره میدل باس با صرفه تر میباشد زیرا قیمت اجاره میدل باس کمتر از اجاره اتوبوس vip دربستی میباشد و همچنین اجاره ون تویوتا هایس می باشد که این مدل ون بسیار مجهز میباشد زیرا دارای کولر گازی بوده و امنیت بالایی دارد و حالت تشریفاتی و وی آی پی میباشد
امکان اجاره میدل باس به تمام نقاط میباشد حتی سفرهای خانوادگی برون شهری و فرودگاه امام خمینی و بالعکس میباشد.
از نکات مهم کرایه اتوبوس دربستی باید به انتخاب نوع اتوبوس و سالم بودن ظاهر و سیستم فنی آن میباشد و طرز برخورد راننده با افراد میباشد که بسیار حائز اهمیت میباشد
قیمت اجاره میدل باس متفاوت میباشد و بستگی به نوع و مدل آن است ظرفیت میدل باسهای معمولا ۱۶ نفره می باشد که دارای کولرگازی بوده و امنیت بالایی است اما اجاره ون تویوتا هایس بدلیل داشتن ظرفیت ۱۰نفره بودن آن برای مهمانان کم و برنامه های خانوادگی کم ظرفیت بسیار مناسب بوده و کم هزینه تر میباشد.

اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)

جهت اجاره ون اینجا کلیک کنید

اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)

اطلاعات تماس  جهت اجاره اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ – ۰۹۱۲۶۷۶۵۲۱۳
خارج از تهران : ۰۹۱۹۶۰۶۲۸۲۲
راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم
سایت آگهی راجعون ارائه خدمات ترحیم
سایت آگهی راجعون ارائه خدمات ترحیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =