خانه اطلاعات علمی مطالب گوناگون قیمتهای خدمات ظروف کرایه در تهران

قیمتهای خدمات ظروف کرایه در تهران

قیمتهای خدمات ظروف کرایه در تهران در تاریخ ۰۲ اسفند ۹۵

به نام خدا

 

هزینه هایی که خدمات ظروف کرایه (ظروفچی)درتهران ارائه میدهند متفاوت است البته بستگی به تعداد اقلام مصرفی و سفارش مشتری دارد زیرا هرچقدر تعداد بیشتر باشد ۵ تا ۱۰ درصد قیمت آن پایین تر می آید.

دراین مورد میتوان به قیمت صندلی تاشو به نام آنجلا نام برد که دردونوع درجه یک آن ۲۵۰۰۰ ریال و درجه دو آن ۲۰۰۰۰ ریال میباشد. یک مدل دیگر صندلی تاشومعروف به ایتالیایی میباشد که بسیار شیک و شکیل میباشد که هزینه آن۳۰۰۰۰ریال میباشدو درکرایه میز وصندلی نوع دیگر صندلی میتوان از نوع ثابت آن نام برد که به نام صنلی شیواری معروف است و قیمت آن ۴۰۰۰۰ ریال میباشد و نوع دیگر صندلی ثابت سلطنتی است که دردونوع پارچه ای و چرمی است که بین ۸۰۰۰۰ تا۱۰۰۰۰۰ ریال هزینه دارد.

البته برای اینکه صندلیها جلوه بهتری داشته باشد برروی آنها کاورهایی با رنگهای متنوع کشیده میشود که قیمت اجاره آن بین ۵۰۰۰ تا۱۰۰۰۰ ریال است

یکی از اقلام مهمی که مورد نیاز برای مهمانی از ظروف کرایه لازم است میز میباشد که درانواع مختلف است یه یک نمونه آن به عسلی معروف است که برای پذیرایی مهمان استفاده میشود این نوع میز در ابعاد مختلف قراردارد که دارای پایه هایی همچون معمولی و تلسکوپی یاست که شیشه های آن بصورت بیضی شکل و چهار گوش است  که هزینه آنها ۳۰۰۰۰ریال میباشد وهمچنین به میزهای دایره ای که شش نفره میباشد و هزینه آن ۱۰۰۰۰۰ریال است.

نوع دیگر میزها میتوان به میزهای غذاخوری اشاره کرد که جهت صرف غذا استفاده میشود و هزینه آن ۱۰۰۰۰۰ریال میباشد.

همچنین خاطر نشان شود که برای بهتر و زیبایی بیشتر میزها از انواع ساتن در رنگهای مختلف و طرحهای متنوع برای روی آنها استفاده میشود که هزینه آنها بین ۵۰۰۰ تا۸۰۰۰ ریال میباشد

ظروف کرایه مراسم و اجاره صندلی در تهران
ظروف کرایه مراسم و اجاره صندلی در تهران

 

بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

 

همراه با کرایه میز وصندلی میتوان ملزومات دیگری همچون فرش درابهاد مختلف اشاره کرد که مبلغ یک عدد فرش دورازده متری درجه یک ۲۵۰۰۰۰ریال و درجه دو ۲۰۰۰۰۰ریال میباشد.

ام دیگر اقلام مورد نیاز ظروف کرایه میتوان به انواع ظروف اشاره کرد که شامل ظروف مخصوص سلف سرویس میباشد که قیمت هرکدام ۱۰۰۰۰ ریال است و قیمت انواع بشقاب اعم از میوه خوری وغذاخوری ۵۰۰۰ریال است که نوع آن چینی سنتی وآرکوپال است که بسیار شیک می باشد.و دیس های مخصوص شیرینی و میوه را میتوان نام برد که ۱۰۰۰۰ریال قیمت داردو نوع دیگر سینی به سیلور(نقره ای ) معروف است که درابعاد بزرگ ۱۰۰۰۰۰ ریال و متوسط۸۰۰۰۰۰ریال و کوچک ۵۰۰۰۰ریال نام برد.

و انواع کارد وچنگا ل میوه خوری ۲۰۰۰ریال و قاشق وچنگال غذاخوری ۳۰۰۰ ریال است.

از دیگر اقلام مورد نیاز جهت اجاره میتوان به وسایل سرمایشی مانند پنکه های ایستاده و رومیزی اشاره کرد که ۲۰۰۰۰۰ریال وکولر ۳۰۰۰۰۰ ریال وهمچنین وسایل گرمایشی مانند بخاری که مبلغ آن ۳۰۰۰۰۰ریال است اشاره کرد.

از دیگر اقلامی که ظروف کرایه اجاره میدهند میتوان به مشعلهای پایه بلند وکوتاه و چراغهای چشمک زن و رنگین و جاشمعی های مختلف اشاره کرد که بستگی به سلیقه مشتری دارد و هزینه اجاره آنها بین ۳۰۰۰۰۰ریال تا ۷۰۰۰۰۰ریال است

ظروف کرایه و تشریفات مجالس و مراسمات

 

خدمات مورد نیاز در منزل
جهت برگزاری مراسم در منزل ممکن است شما به خدمات مختلف دیگری نیز احتیاج داشته باشید مانند نیروی خدماتی، گل و گل آرایی، گروه موسیقی و عرفانی خوانی، میوه مراسم، حلوا و خرما، تهیه غذا و … . ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با پذیرایی در منزل به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =