خانه ارائه دهندگان خدمات نوحه خوانی و مدیحه سرایی مداحی با موسیقی عرفانی عادل عبدالله پور

مداحی با موسیقی عرفانی عادل عبدالله پور

اجرای مراسم ترحیم عرفانی

مداحی با موسیقی عرفانی : مراسم ترحیم که همراه با خواننده عرفانی و تصنیف های عرفانی است و  . در مراسمات ترحیم عرفانی از اشعار مولانا و سعدی استفاده شده و روضعه خانی ندارد ولی بسیار حزن انگیز است .

مداحی با نی و دف

در مراسمات ترحیم مداح نقش بسیارمهمی در اجرای مراسم دارد.مراسمات ترحیم که مداحی با نی و دف اجرا میشود میتوان گفت کامل ترین اجرای گروه هنریست .

اجرای مراسم ترحیم با گروه سنتی عرفانی

مراسم ترحیم عرفانی معمولا همراه با سازهای عرفانی ماننده: نی, دف, تار, دیوان, عود, سنتور و خواننده عرفانی به همراه تصنیف های سنتی عرفانی است.

اجرای مراسم ترحیم با گروه تواشیح

گروه تواشیح شامل افراد از ۲ نفر تا ۴ نفر که تعداد نفرات بستگی به صاحب مراسم دارد کار گروه تواشیح شامل همخوانی کردن در زمینه شعر مربوط به مرحوم یا مرحومه شامل شعرهای عجب رسمیه .گل پونه ها و شعر های از مولا علی رو که به صورت همخوانی اجرا می کنند.

موسیقی مراسم ترحیم

موسیقی مراسمات ترحیم معمولا از تصنیف های سنتی و حزن انگیز است که در وصف مرحوم خوانده شده و به همراه سازهای عرفانی اجرا میشود. که معمولا تصنیف ها به انتخاب خود صاحب مراسم انتخاب و اجرا میشود .

اجرای مراسم ترحیم دربهشت زهرا

برگزاری مراسم ترحیم در بهشت زهرا قطعات جدید و قدیم به همراه مداح عرفانی ,مداح روضه و دشتستانی , نوازنده نی ,و سیستم صوت و برق ,چادر و صندلی و اعزام گروه سنتی

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۹۰۱۹۳۳

نمونه کار ویدیویی مداحی خواننده سنتی با فلوت زن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =