خانه ارائه دهندگان خدمات نوحه خوانی و مدیحه سرایی مداحی با موسیقی عرفانی عادل عبدالله پور

مداحی با موسیقی عرفانی عادل عبدالله پور

اجرای مراسم ترحیم عرفانی

مداحی با موسیقی عرفانی : مراسم ترحیم که همراه با خواننده عرفانی و تصنیف های عرفانی است و  . در مراسمات ترحیم عرفانی از اشعار مولانا و سعدی استفاده شده و روضعه خانی ندارد ولی بسیار حزن انگیز است .

مداحی با نی و دف

در مراسمات ترحیم مداح نقش بسیارمهمی در اجرای مراسم دارد.مراسمات ترحیم که مداحی با نی و دف اجرا میشود میتوان گفت کامل ترین اجرای گروه هنریست .

اجرای مراسم ترحیم با گروه سنتی عرفانی

مراسم ترحیم عرفانی معمولا همراه با سازهای عرفانی ماننده: نی, دف, تار, دیوان, عود, سنتور و خواننده عرفانی به همراه تصنیف های سنتی عرفانی است.

اجرای مراسم ترحیم با گروه تواشیح

گروه تواشیح شامل افراد از ۲ نفر تا ۴ نفر که تعداد نفرات بستگی به صاحب مراسم دارد کار گروه تواشیح شامل همخوانی کردن در زمینه شعر مربوط به مرحوم یا مرحومه شامل شعرهای عجب رسمیه .گل پونه ها و شعر های از مولا علی رو که به صورت همخوانی اجرا می کنند.

موسیقی مراسم ترحیم

موسیقی مراسمات ترحیم معمولا از تصنیف های سنتی و حزن انگیز است که در وصف مرحوم خوانده شده و به همراه سازهای عرفانی اجرا میشود. که معمولا تصنیف ها به انتخاب خود صاحب مراسم انتخاب و اجرا میشود .

اجرای مراسم ترحیم دربهشت زهرا

برگزاری مراسم ترحیم در بهشت زهرا قطعات جدید و قدیم به همراه مداح عرفانی ,مداح روضه و دشتستانی , نوازنده نی ,و سیستم صوت و برق ,چادر و صندلی و اعزام گروه سنتی

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۹۰۱۹۳۳

نمونه کار ویدیویی مداحی خواننده سنتی با فلوت زن

مطالب مرتبط
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =