خانه ارائه دهندگان خدمات نوحه خوانی و مدیحه سرایی اجرای مداحی ترحیم عرفانی علی روشن

اجرای مداحی ترحیم عرفانی علی روشن

اجرای مراسم ترحیم عرفانی

اجرای مداحی ترحیم عرفانی : مراسم ترحیم که همراه با خواننده عرفانی و تصنیف های عرفانی است و  . در مراسمات ترحیم عرفانی از اشعار مولانا و سعدی استفاده شده و روضعه خانی ندارد ولی بسیار حزن انگیز است .

مداحی با نی و دف

در مراسمات ترحیم مداح نقش بسیارمهمی در اجرای مراسم دارد.مراسمات ترحیم که مداحی با نی و دف اجرا میشود میتوان گفت کامل ترین اجرای گروه هنریست .

موسیقی مراسم ترحیم

موسیقی مراسمات ترحیم معمولا از تصنیف های سنتی و حزن انگیز است که در وصف مرحوم خوانده شده و به همراه سازهای عرفانی اجرا میشود. که معمولا تصنیف ها به انتخاب خود صاحب مراسم انتخاب و اجرا میشود .

اجرای مراسم ترحیم دربهشت زهرا

برگزاری مراسم ترحیم در بهشت زهرا قطعات جدید و قدیم به همراه مداح عرفانی ,مداح روضه و دشتستانی , نوازنده نی ,و سیستم صوت و برق ,چادر و صندلی و اعزام گروه سنتی

اجرای مراسم ترحیم عرفانی در تهران و شهرستان تلفن تماس ۰۹۱۲۷۲۲۰۴۰۱ ۰۹۳۸۴۰۷۸۶۹۰

نمونه کار ویدیویی اجرای مداحی ترحیم عرفانی

 

 

مطالب مرتبط
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =