گروه موسیقی عرفانی آوای هجران

16 خواندن دوم
۱
0
1,666

گروه موسیقی عرفانی آوای هجران

گروه موسیقی آوای هجران در سال ۱۳۸۲ پس از سالها تجربه در اجرای مراسم ترحیم و یادبود،جشن های ارگانی و شرکت های خصوصی،برنامه های مذهبی و مناسبتی با بهره گیری از نوازندگان جوان و با تجربه کشور ،خوانندگان برتر و چهره های به نام موسیقی کشور با رویکردی اخلاق محور تاسیس و با نگاهی نوین در عرصه موسیقی ملی تشکیل گردید و سعی در اشاعه و حفظ موسیقی اصیل ایرانی دارد.

لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را ، در مراسم ترحیم و یادبود ، جشنها و برنامه های ارگانی و گردهمایی های شما ، در روی صحنه اجرا نماید..

اجرای مراسم ترحیم و یادبود مداحی با نی و دف و دیگر ساز های عرفانی اجرا میگردد. سازهای نی و دف سازهای پایه و انتخاب بقیه سازها بر عهده شما میباشد.لیکن پیشنهاد میشود برای بالا بردن سطح کیفی برنامه از یک ساز مکمل همچون سه تار ، تار ،سنتور، دیوان و عود در اجرا
استفاده شود.

شماره تماس با گروه موسیقی مداحی آوای هجران

گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران
گروه موسیقی آوای هجران

گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران در کلیه نقاط تهران اعم از تالارها ، هتل ها ، منازل ، مساجد و سالن های اجتماعات به اجرای برنامه ترحیم با برترین نوازنندگان و خوانندگان کشور نموده است.

 • مدیریت تیم و گروه موسیقی عرفانی آوای هجران

مدیریت اجرای مراسم های مختلف (مراسم ترحیم و یادبود/ارگانی و شرکتی/ملی و مذهبی/گردهمایی) نیازمند یک کار اجرایی قوی همراه با تخصص میباشد.

هماهنگی کارهای قبل از اجرای مراسم و در طول مراسم مطابق با سلیقه و خواست میزبان از عوامل مهم اجرای مراسم میباشد.

هماهنگی کامل و مدیریت تیم اجرایی نیازمند تجربه و تخصص فراوان در مدیریت اجرای مراسم های مختلف میباشد.

تیم مدیریت گروه موسیقی عرفانی آوای هجران با تجربه ای بالغ بر ۲۰ سال مدیریت برگزاری مراسم توانایی بالایی در برگزاری و اجراهای مراسم با بالاترین کیفیت را دارا میباشد.

مداحی عرفانی با عود و تنبور

 • خوانندگان گروه موسیقی آوای هجران

با توجه به اهمیت اجرای مراسم های مختلف توسط خواننده و هماهنگی با نوازنده های سازهای مختلف ، تیم مدیریت آوای هجران با گردآوری خوانندگان برتر و چهره های به نام موسیقی کشور با رویکردی اخلاق محور تاسیس و با نگاهی نوین در عرصه موسیقی ملی تشکیل گردید و سعی در اشاعه و حفظ موسیقی اصیل ایرانی دارد.تحصیلات مرتبط با موسیقی و اجراهای متعدد در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، اجرا با گروه های موسیقی بین المللی کشور توسط خوانندگان گروه موسیقی عرفانی آوای هجران انجام شده است.

 • نوازندگان مجرب گروه موسیقی آوای هجران

گروه موسیقی عرفانی آوای هجران با گردآوری نوازندگان چیره دست و اساتید مسلم سازهای موسیقی اصیل ایرانی گام بلندی در اجرای موسیقی سنتی و عرفانی برداشته است.نوازندگان سازهای : نی و دف ، تار و سه تار ، سنتور ،تمبک و دیگر سازهای موسیقی سنتی از اساتید مسلم و برندگان جشنواره های موسیقی ایران میباشند.

 • تیم فنی گروه موسیقی آوای هجران

گردآوری و مدیریت اجرای مراسم های مختلف بدون داشتن تیم فنی اجرای متخصص و با تجربه امکان پذیر نمیباشد.

تیم فنی شامل بهترین صدابرداران و تصویربرداران متخصص به همراه به روزترین تجهیزات فنی صدا و تصویر در جهت برگزاری با کیفیت مراسم های مختلف میباشد.

شماره تماس با گروه موسیقی مداحی آوای هجران

نمونه مداحی عرفانی آوای هجران

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در نوحه خوانی و مدیحه سرایی

یک نظر

 1. داریوش عطایی

  فوریه 28, 2020 در 5:35 ب.ظ

  گروه موسیقی عرفانی آوای هجران . بسیار مراسم پدر بنده را در تالار آمیتیس زیبا و دلنشین اجرا کردند . از سایت راجعون بسیار. سپاسگزارم بابت معرفی این گروه حرفه ای . اطلاعات کاملتر است گروه داخل وب سایت خودشون نیز هست .دوست داشتم نظر خودم را ارسال کنم و تشکر کنم از سایت راجعون
  http://www.avayehejran.ir

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 15 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…