مداحی با نی و دف

گروه مداحی با نی و دف مهم ترین بخش یک مجلس ترحیم

مداحی با نی و دف مهم ترین بخش یک مراسم ترحیم و عرفانی مذهبی است . البته از گروه مداحی نی و دف میتوان سرمزار در بهشت زهرا نیز استفاده کرد.

از تیم مداحی نی و دف در مراسمات ختم ، مراسم چهلم و سالگرد مراسمات یادبود همایش ها میتوان استفاده کرد. اکثرا مشتریان ما گروه مداحی و نی و دف را برای مساجد سر مزار سالن های همایش مانند تالار کوثر رزرو میکنند.

تماس با تشریفات مجالس به سوی دوست جهت رزرو گروه مداحی

☎ ۸۸۸۲۰۷۶۵ – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

وب سایت به سوی دوست

در گروه مداحی عرفانی خواندن اشعار و انتخاب درست اشعار نقش مهمی دارد چون هم اجرای مداحی است و هم نوازندگی ساز نی و دف .باید اشعار با سازها و مراسم سنخیت و تناسب داشته باید. کما اینکه گروه مداحی به همراه  هنرمندانی وه وظیفه نی زدن و دف زدن را در سالن یا بهشت زهرا اجرا میکنند ، میتوانند با انتخاب سبک شعر سنتی و حزن دار برای حضار خاطره ای گرانقدر ایجاد کنند.

تمامی گروه های مداحی موجود در سایت راجعون دارای صدای بسیار دلنشین و حزن انگیزی هستند. و مسلط به تمامی اشعار سنتی و اجرای مراسم ترحیم هستند.

در سبک دیگر اجرای مراسم ختم به همراه مداحی عرفانی است که با تار و سه تار و اشعار دشتی

دشتستانی در سوگ پدر و مادر و غیر… اجرای مراسم انجام میدهند.

مهمتر از همه اعتبار و تجربه گروه مداحی نقش به سزایی در این اجراها دارد.

مطمئنا برای همه افراد برگزاری با شکوه مراسمات مذهبی و ترحیم اهمیت ویژه ای دارد

این نوع مراسم ها نیاز به مدیریت و برنامه صحیح دارد .

ویدیو مداحی با نی و دف گروه به سوی دوست

خبر خوب این است ، که گروه های مداحی موجود با در اختیار داشتن تیم هنری ، میتواند به شما این امر در جهت مداحی  کمک موثری کند.

هرآنچه باید در رابطه با گروه مداحی با نی و دف در مراسم ترحیم دانست ؟

از گذشته نوحه و ذکر مصیبت بر در گذشتگان رسم  بوده که با سوز و نوایی غمگین همراه بود است این امر تا به امروزادامه داشته و همرا مداحی ساز های دیگری مانند نی و دف ، عود و تنبور استفاده میکنند.

البته بیشترین سازی و که نسبت به ساز های عرفانی دیگر حزن انگیز تر است ساز نی است که جلوه زیبا و خاطره انگیزی به مراسم میبخشد.

در سایت راجعون گروه های مختلفی از مداحی عرفانی وجود دارد که توانسته رضایت مشتریان خود را به خود جلب کند و خیال صاحب مراسم را در امر آسوده کند.

مکان هایی که میتوان از ساز نی و دف همراه مداحی استفاده کرد ؟

گروه های موسیقی عرفانی در سایت راجعون بهترین مکان را برای اجراس زیبای عرفانی مداحی و برگزاری مراسم ختم را تالار میدانند.  زیرا مهمان ها در آرامش و سکوت کامل به نوای مداحی و عرفانی پخش شده در سالن گوش می دهند .

البته بسته به سلیقه صاحب مجلس و شرایطی که ایجاب میکند مجلس ختم در بهشت زهرا برگزار شود . مداحان ما به همرا سیستم صوتی فوق حرفه ای در بهشت زهرا و سر مزار حاضر میشوند .

مراسم ختم را میتوان در منزل . تالار .مزار . رستوران . هتل . سالن های کنفرانس و غیر …. در این سایت

در قسمت تالار مراسم ختم میتوانید بهترین گزینه تالار رو با توجه به بوجه و تعداد مهمان هایتان انتخاب کنید و همچنین میتوانید گروه مد نظر خود را باتوجه به سلیقه خود انتخاب کرد و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید.

۲ نظرات

 1. مداحی و نی بهشت زهرا09125033474 - دیدچه

  نوامبر 7, 2019 در 6:06 ب.ظ

  […] مداحی با نی و دف | نوحه خوانی و مدیحه سرایی | راجعون […]

  پاسخ

 2. سید مصطفی موسوی

  آگوست 31, 2019 در 11:16 ق.ظ

  سید مصطفی موسوی
  قاری ممتاز قرآن کریم
  جهت مراسم ختم ترحیم
  قرائت قرآن ابتدای همایش ها سمینارها و سایر مجالس
  آماده همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی
  ۰۹۳۶۸۸۶۲۳۷۵
  ۰۹۱۳۸۳۱۳۶۱۸

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =