خانه تاج گل تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه موسسه خیریه نیکسا (تاج گل و استند خیریه)

موسسه خیریه نیکسا (تاج گل و استند خیریه)

1 خواندن دوم
۰
0
1,838

سفارش و رزرو تاج گل مصنوعی خیریه از موسسه خیریه نیکسا

تاج گل مصنوعی خیریه موسسه نیکسا به شماره ثبت ۲۵۹۹۹ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور با هدف فقرزدائی و حفظ سرمایه های انسانی وکاهش آسیب های اجتمائی تاسیس واز سال ۱۳۸۹ مشغول به فعالیت می باشد .

اهداف موسسه خیریه نیکسا

این موسسه در راستای دستیابی به اهداف خود ، حمایت خانواده بی سرپرست و نیازمند و همچنین حفظ سرمایه های انسانی و کاهش آسیب های اجتماعی را در کارراهه خود قرار داده و در حال حاضر تعداد ۸۳۲ خانواده ایتام و نیازمند را تحت پوشش دائم خود داشته وبا تاسیس مرکز شبانه روزی نگهداری وپرورش کودکان بی سرپرست در رجایی شهر کرج تعداد ۲۰ کودک پسر ۷ الی ۱۲ سال را نگهداری و با بهره گیری از فنون علوم اجتماعی و مدیریت به پرورش وتوانمند سازی این کودکان مشغول می باشد.در این راستا جهت تامین هزینه های زندگی این کودکان و همراهی سازمان ها در مباحث مسئولیت های اجتماعی با صرف برخی ازهزینه های سازمان ها در امور خیر وانساندوستانه اقدام به راه اندازی پروژه “گل های رحمت” نموده است.

 اطلاعات تماس با تاج گل خیریه نیکسا

تلفن پشتیبانی : ۰۲۱۴۸۹۵۳۵۵۵

آدرس : تهران کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج خیابان ۵۵ – درب ۳ شرکت سایپا -موسسه خیریه احسان و نیکوکاری نیکسا

نمونه تصاویر تاج گل مصنوعی خیریه نیکسا

تاج گل خیریه نیکسا
تاج گل خیریه نیکسا
تاج گل خیریه نیکسا
تاج گل خیریه نیکسا
تاج گل خیریه نیکسا
تاج گل خیریه نیکسا

استند تسلیت موسسه خیریه نیکسا

استند تسلیت خیریه نیکسا
استند تسلیت خیریه نیکسا
استند تسلیت خیریه نیکسا
استند تسلیت خیریه نیکسا

در این پروژه موسسه خیریه نیکسا با توکل به خداوند رحمان و امید به حضورو مشارکت شما بزرگ مردان عرصه نوع دوستی و خدمت و بهره مندی از توان تخصصی و فنی خود ارسال انواع تاج گل های مصنوعی را با پکیج هایی طبق جدول ذیل ، با کیفیت عالی و شایسته برای مراسم ترحیم ویادبودبا نام سازمان ها یا اشخاص ، در سطح استان البرز و تهران شروع نموده است .

عوائدحاصل از این طرح ضمن ترویج فرهنگ زیبای نیکوکاری وکاهش اسراف ، صرف امورایتام ونیازمندان جامعه تحت پوشش نیکسا خواهد شد.

این دسته گل ها در دو سایز بزرگ و متوسط آماده شده است که عکس ها تاج گل های موجود در موسسه با کد مشخص در همین صفحه جهت ملاحظه و انتخاب و سفارش بصورت غیرحضوری و از طریق تماس با یکی از شماره های اعلامیدرج گردیده است و در حال حاضر با توجه به ظرفیت موجود در موسسه ارسال تاج گل در سطح شهر تهران و کرج می باشد . جهت سفارش و درخواست ارسال تاج گل خواهشمند است ۲۴ ساعت قبل از شروع مراسم مورد نظر با شماره های ۰۹۱۰۲۶۲۷۱۱۰ و ۴۸۹۵۲۷۶۹ تماس حاصل نمائید .

مطالب مرتبط
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل مصنوعی-تاج گل خیریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + دو =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…