خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اتوبوس گشت واحد برای بهشت زهرا

اتوبوس گشت واحد برای بهشت زهرا

42 خواندن دوم
۱
0
4,508

اتوبوس گشت واحد برای بهشت زهرا – ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

اتوبوس گشت واحد بهشت زهرا : در گذشته زیرمجموعه‌ای از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اجاره اتوبوس‌ های این شرکت به صورت دربستی نیاز شهروندان تهرانی را برای اجاره اتوبوس دربستی ارزان قیمت برطرف می‌کرد.


تمامی اتوبوس ها بطور کامل ضد عفونی میشوند ،

برای جابجایی میهمانان شما در کنارتان هستیم


واحد گشت بهشت زهرا چیست؟

واحد گشت بهشت زهرا در واقع همان سرویس اتوبوس بهشت زهرا می باشد. شهروندان تهرانی در طول زمان عادت کردند که برای اجاره اتوبوس شرکت واحد در جستجوی عبارت واحد گشت باشند. بیشترین استفاده از واحد گشت برای ایاب ذهاب بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری است. به گونه‌ای که بیشترین استفاده از اتوبوس‌های دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای حمل و نقل اقوام تازه متوفی و ایاب و ذهاب بهشت زهرا استفاده می‌شود.

واحد گشت تهران یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین ها در زمینه اجاره اتوبوس

ما در بین کسانی که این خدمات را ارائه می‌دهند یکی از قدیمی‌ترین، خوشنام‌ترین و به روزترین ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس بهشت زهرا هستیم. برای اجاره اتوبوس دربستی کافی است با شماره تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید تا اتوبوس درخواستی شما در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظرتان ارسال شده و خدمات کامل به شما ارائه داده شود.

اطلاعات تماس جهت اجاره اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی بهشت زهرا – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

سرویس ایاب و ذهاب بهشت زهرا


اتوبوس بهشت زهرا : بیشترین مورد استفاده از این نوع اتوبوس برای سرویس بهشت زهرا و ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه‌ای که خانواده‌های عزادار دارند، ما تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف میکنیم.

اتوبوس‌های ما همچون سرویس واحد گشت اتوبوسرانی تهران و حومه آماده‌اند تا وسایل ایاب و ذهاب شما را برای اعزام به بهشت زهرا تهران جهت مراسم خاکسپاری فراهم آورند. مشاهده لیست خدمات بهشت زهرا و سرمزار سایت راجعون.

برای حمل و نقل افراد از هر نقطه شهر تهران به سمت بهشت زهرا و بالعکس به راحتی می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

خیلی وقت است که برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده های متوفی و خانواده هایی که عزیز خود را از دست داده اند جهت راحتی حال آنان و در فصل گرم و فصل سرد از اتوبوس ها واحد گشت استفاده میشود. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستران جهت پذیرایی از میهمامان انتقال میدهند.

مجموعه های زیادی وجود دارند که در زمینه اجاره اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا فعالیت می کنند اما این مجموعه ها از برخی لحاظ با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در ادامه به یکی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم نمود.

اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا

مهم ترین تفاوت ما در زمینه اجاره اتوبوس

مهم ترین تفاوت این مجموعه به کیفیت اتوبوس ها و سر وقت حاضر شدن در زمان مقرر می باشد. خیلی از مجموعه ها بدون توجه به ساعت حضور در محل موجب نارضایتی همراهان مرحوم می شوند. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا در برندها و با امکانات متنوع در مجموعه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. برخی شرکت ها از اتوبوس هایی به مراتب جدیدتر و با امکانات بیشتر و برخی دیگر همچنان از اتوبوس هایی برای ارائه خدمات استفاده می کنند که از لحاظ کیفی در سطح پایینی قرار دارند و همین موضوع منجر به نارضایتی خانواده و همراهان مرحوم می شود. واحد گشت تهران یکی از مجموعه های فعال در تهران می باشد که سالیان زیادی است در زمینه اجاره اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا مشغول به فعالیت است و تا به امروز توانسته رضایت مشتری را جلب نماید.

مراحل درخواست و رزرو واحد گشت بهشت زهرا

مرحله ۱ : تماس با تلفن های ما و مشاوره گرفتن از ما (09121782217)

مرحله ۲ : انتخاب نوع اتوبوس از نظر مدل و تعداد صندلی ( اتوبوس معمولی یا تشریفاتی )

مرحله ۳ : دادن اطلاعاتی نظیر آدرس مبدا و مقصد و شماره تماس

مرحله ۴ : پرداخت بیعانه

مرحله ۵: ارسال اتوبوس ، روز و ساعت مقرر و پرداخت الباقی هزینه

نکات لازم برای کرایه اتوبوس واحد گشت

زمان رزرو اتوبوس vip

برای کرایه اتوبوس بهتر است از یک روز قبل و صبح زود اتوبوس خود را به صورت تلفنی رزرو کنید.

پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس

اکثر مشتریان ما جهت اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا با ما تماس میگیرند.

برای پذیرایی داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز تدارک ببینید. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند. (احتمال افت فشار میهمانان وجود دارد)

یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس

شماره راننده اتوبوس را حتما داشته باشید تا در هنگام برپایی مراسم اگر نیاز شد با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک نمایید. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس  با تلفن زدن راحت تر باشد. حتی ممکن است وسیله ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریعتر می توانید هماهنگی نمایید.

هماهنگ کردن برنامه با راننده اتوبوس

از قبل برنامه مراسم خود را با راننده اتوبوس هماهنگ نمایید و ایشان بدانند که بعد از مراسم می بایست به رستوران یا جای دیگری بروند. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد. در این موارد هماهنگی از قبل می تواند بسیار راه گشا باشد.

هزینه ساعات اضافی و کنسلی اتوبوس را سوال نمایید 

هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال نمایید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت اتوبوس تاثیر دارد

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس تاثیر گذار است اگر می خواهید اتوبوس تمیزتری را اجاره نمایید از قبل این موارد را در کرایه اتوبوس سوال نمایید.

اتوبوس نیم ساعت قبل از مراسم باید حضور داشته باشد

در کرایه اتوبوس توجه داشته باشید اتوبوس حداقل نیم ساعت قبل از مراسم در نزد شما حضور داشته باشد تا استرس عدم حضور اتوبوس و تاخیر ان را نداشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه 

قابل شمارا ندارد , یک سوم از کل هزینه اجاره اتوبوس را هنگام رزرو اتوبوس کارت به کارت کرده و به صورتی اینترنتی پرداخت خواهی کرد. و مابقی را بعد از اتمام مراسم.

اجاره اتوبوس واحد گشت با رانندگانی مجرب
اجاره اتوبوس واحد گشت با رانندگانی مجرب و کار بلد

سوالات پیش آمده

۱-آیا رانندگان واحد گشت بهشت زهرا به نقشه بهشت زهرا مسلط هستند ؟ 

تمامی مراسمات بهشت زهرا و خاکسپاری با تسلط کامل رانندگان به نقشه بهشت زهرا و تمامی مراحل خاکسپاری

۲-آیا اتوبوس های واحد گشت سیستم خنک کننده دارند؟

بله تمامی اتوبوس ها سیستم خنک کننده در فصل گرما و سیستم گرامایشی در فصل سرما را دارا هستند.

۳-هزینه کرایه اتوبوس برای رفت و برگشت به بهشت زهرا چقدر هست ؟

قیمت گذاری سرویس‌های رفت و برگشت بهشت زهرا به دلیل داشتن شرایط ویژه و دخیل بودن پارامترهای زیاد به سهولت انجام نمی‌پذیرد اما برای رفاه حال شما تنها با یک تماس و گرفتن مشاوره رایگان سرویس خود را رزرو کنید.

نحوه اجاره

تنها با یک تماس تلفنی اتوبوس‌های درون شهری ما آماده ارائه خدمت به شما شهروندان تهرانی هستیم. ما سرویس‌های درون شهری خود را مشابه سرویس واحد گشت شرکت واحد اتوبوسرانی قرار داده‌ایم تا بتوانیم با بهترین قیمت خدمات مناسبی را به شهروندان تهرانی ارائه دهیم.

اطلاعات تماس جهت اجاره اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی بهشت زهرا -۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

واحد گشت یا اجاره اتوبوس دربستی

اصطلاح واحد گشت در میان مردم بیشتر برای اشاره به سرویس اجاره اتوبوس دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی و اجاره اتوبوس شرکت واحد مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل این ترادف معنایی به خاطر سرویسی بود که زیر مجموعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تحت نام « واحد گشت » ارائه می‌داد و اغلب شهروندان با این نام آشنایی داشتند.

ما با سال‌ها تجربه در عرصه ارائه خدمات اتوبوس دربستی به شهروندان تهرانی توانسته است خدماتی مشابه شرکت واحد گشت تهران را ارائه و موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

مشتریانی که سابقه استفاده از خدمات ما را دارند مزیت‌های زیادی را نسبت به سرویس‌های مشابه تجربه کرده‌اند. استفاده از اتوبوس‌های جدید، به روز و تمیز در کنار کادر مجرب رانندگان که از لحاظ اخلاقی و حرفه‌ای مورد بررسی قرار گرفته‌اند همگی باعث می‌شود. خاطره خوشی ازما و خدمات ما در ذهن مشتریان ما به یادگار بماند.

واحد گشت بهشت زهرا

قیمت

در تمامی دورانی که افتخار خدمت به مشتریان و مردم عزیز را داشته‌ایم؛ تمام تلاش خود را کرده‌ایم که با حفظ کیفیت قیمت مناسبی برای قیمت اتوبوس واحد گشت ارائه خدمات خود در نظر بگیریم.

قیمت برای همشهریان تهران به صرفه است. این قیمت گذاری به صورت دربستی روزانه است. با توجه به تعریف مشخصی که از این سرویس می‌شود قیمت آن، به صورت ثابت و روزانه است.

قیمت گذاری اتوبوس به دلیل دخیل بود پارامترهای زیادی مثل مبدأ، مقصد، طول مدت انتظار، ساعات ترافیکی و … ثابت نیست. برای گرفتن مشاوره رایگان و قیمت دقیق با ما در هر ساعتی از شبانه روز حتی ایام تعطیل تماس بگیرید.

دربستی کاران پایتخت همه روزه حتی ایام تعطیل برای ارائه خدمات اتوبوس دربستی برای سفرهای برون شهری، درون شهری، اتوبوس دربستی مراسم خاک سپاری، ترانسفر فرودگاهی و اتوبوس دربستی تشریفات آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

ناوگان اتوبوس‌های ما متشکل از انواع اتوبوس‌های درون شهری، اتوبوس‌های ۴۴ نفره برون شهری، اتوبوس‌های ‌VIP و حتی وسایل حمل و نقل تشریفاتی است.

 سرویس‌های پر مخاطب ما سرویس ایاب و ذهاب رفت و برگشت دربستی به سمت بهشت زهرا و بالعکس از بهشت زهرا به سمت تمام نقاط تهران است. این سرویس اغلب در جامعه با نام واحد گشت شناخته می‌شود که سبب این ترادف معنایی به خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برمی‌گردد.

این سرویس عموما برای ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری و تدفین به صورت اجاره اتوبوس دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چند سرویس‌های درون شهری ما علاوه بر حمل و نقل افراد به بهشت زهرا شامل سرویس‌های متنوع دیگری نیز می‌شود. از جمله سرویس‌های درون شهری ما به سرویس اجاره اتوبوس درون شهری می‌توان اشاره کرد که اغلب برای اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و پرسنلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

واحد گشت بهشت زهرا

اطمینان از سلامت تمامی اتوبوس ها و سرویس ها ی ایاب ذهاب

یکی از اصول کار ما برای حفظ کیفیت خدمات خود بررسی و کنترل دائمی سلامت ظاهری، فنی و امکانات موجود در اتوبوس‌ها است. به این منظور سرویس‌های دوره‌ای به صورت منظم برای بررسی اتوبوس‌ها انجام می‌شود.

در این سرویس‌ها کلیه‌ی امکانات رفاهی موجود در اتوبوس‌ها بررسی شده و در صورت نیاز به تعمیر یا ارتقا به آن‌ها رسیدگی خواهد شد. حاصل همه این تلاش‌ها تمیزی و مطبوع بودن فضای داخل اتوبوس‌های دربستی ما است. علاوه بر تمیزی داخل اتوبوس و سلامت فنی وسایل نقلیه که باعث افزایش ضریب ایمنی سفرهای ما خواهد شد ما حساسیت ویژه‌ای در انتخاب رانندگان و کمک رانندگان داریم. از آنجا که تسلط راننده بر وظایف خود تأثیر مستقیمی بر امنیت مسافرین، تجربه آنان در سفر و احساس امنیت آنان دارد. با گرفتن مشاوره از دربستی کاران پیدا کنید و رزرو کنید. ما بصورت ۲۴ ساعته و حتی روزهای تعطیل پاسخگوی تماس شما هستیم.

افتخارات ما در زمینه اجاره اتوبوس

ما در ارائه سرویس ایاب و ذهاب و امور دربستی با بهره گیری از اتوبوس های مدرن نسل جدید و مینی بوس‌ها، میدل‌باس‌ها، ون و اتومبیل‌های سواری‌ و تشریفات با بهترین کیفیت و استانداردهای بین المللی افتخار داریم تا به صورت ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان گرامی در تهران باشیم.

ما پس از سال ها خدمت رسانی در امر حمل و نقل و ایاب و ذهاب میهمانان در داخل تهران و بهشت زهرا توانسته ایم  با تاکید بر رضایت‌مندی مشتری و ضرورت ارائه خدمات مناسب و با اعمال مدیریت کار آمد، در جهت حفظ حقوق مسافران  گرامی، گامی بس سترگ در صنعت حمل و نقل مسافربری کشور بردارد.

اهم  خدمات ما عبارتست از:

 • ارائه طرح و مشاوره و انواع خدمات بصورت سرویس ایاب و ذهاب به کارخانجات، مدارس، سازمانها، ادارات و وزارتخانه‌ها، نهادها و شرکتهای دولتی و خصوصی و واحدهای تابعه آنان، نیروهای مسلح و بانکها و موسسات و…
 • انجام سرویسهای دربستی (داخلی/ بین المللی)
 • بزرگترین و مطمئن‌ترین مرکز کرایه اتوبوس (معمولی ، ویژه ، تشریفات) و مینی بوس، میدل‌باس، ون و خودروهای سواری در ایران به صورت شبانه‌روزی
 • ترانسفر، تشـریفات، V.I.P
 • ترانسفر فرودگاه امام؛ توسط خودروهای تشریفات
 • سرویس مراسم ترحیم؛ سرویس جهت خاکسپاری
 • سرویس سمینارها، جشن‌ها و مراسم آئینی و مذهبی به اقصی نقاط کشور
 • استفاده از مزایای بیمه‌ای در طول سفر
 • پذیرایی از مسافرین محترم این شرکت با پکیج‌های مخصوص پذیرایی به صورت پک های میوه و دارای کیترینگ پذیرایی برایسفربخصوص تورها
 • رعایت اصول بهداشتی و نظافت وسیله نقلیه در طول سفر توسط رانندگان این شرکت.

انواع اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

اتوبوس های ۴۴ نفره vip تشریفاتی 

 اتوبوس‌های وی‌آی‌پی نیمه تخت‌شو این مدل اتوبوس دارای تعداد صندلی های ۴۴ صندلی است. وجود صندلی‌های بیشتر در مدل نیمه تخت‌شو، فضای کمتر و به طبع آن راحتی کمتری را برای مسافران در هنگام خواب فراهم می‌کند.

اتوبوس های ۲۵ نفره vip تشریفاتی

یکی از محبوب‌ترین مدل‌هاست، در هر ردیف ۳ صندلی وجود دارد. به این صورت که در سمت ورودی‌ اتوبوس دو صندلی در کنار هم و در سمت دیگر تنها یک صندلی وجود دارد. این صندلی‌ها می‌توانند همزمان به تخت نیز تبدیل شوند. چرا که تنها ۲۵ صندلی در داخل اتوبوس وجود دارد و این تعداد کم صندلی باعث شده است که فاصله زیادی بین صندلی‌ها وجود داشته باشد.

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

در تمامی مدت مراسم خاکسپاری در خدمت شما هستیم

مدیریت مراسم خاکسپاری قطعا برای خانواده متوفی آسان نخواهد بود . اما مرگ و برگزاری مراسم تشییع برای عزیزانمان واقعیت تلخ زندگی است. 

و مانند هر بخش ناخوشایند دیگری از زندگی برای کمتر کردن فشار و استرس این دوران بهتر است از قبل آمادگی لازم را داشته باشیم.

و حالا زمان آن رسیده که برای کمک به شما و حمل و نقل راحت مهمانانتان قدمی برداریم.

تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم

خدمات ترحیم به سوی دوست
www.besooyedoost.com

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در اجاره اتوبوس

یک نظر

 1. rezvan

  آگوست 11, 2019 در 10:08 ق.ظ

  واحد گشت تهران یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین ها در زمینه اجاره اتوبوس
  ما در بین کسانی که این خدمات را ارائه می‌دهند یکی از قدیمی‌ترین، خوشنام‌ترین و به روزترین ارائه دهندگان این سرویس هستیم. برای اجاره اتوبوس دربستی کافی است با شماره تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید تا اتوبوس درخواستی شما در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما ارسال و خدمات کامل به شما ارائه دهد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 20 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…