خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس کرایه اتوبوس دربستی ارزان ، اجاره مینی بوس و سواری به تمامی نقاط کشور

کرایه اتوبوس دربستی ارزان ، اجاره مینی بوس و سواری به تمامی نقاط کشور

کرایه اتوبوس دربستی ارزان با بهترین کیفیت و قیمت

کرایه اتوبوس دربستی ارزان چگونه انجام می شود؟ ممکن است تصمیم بگیرید که دسته جمعی و گروهی به سفر بروید و البته تعدادتان هم زیاد باشد و بخواهید بین راهی هم هر جا که تمایل داشتید توقف کنید و از طبیعت لذت ببرید یا از جاهای دیدنی و تاریخی دیدن کنید در این جور مواقع می توانید اتوبوس دربستی اجاره کنید و اگر تعدادتان کمتر است مینی بوس یا ون کرایه کنید. پس بسته به اینکه چند نفر باشید نوع خودرو دربستی را انتخاب می کنید.

اگر تعدادتان کمتر از ۴ نفر باشد استفاده از سواری و اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران برای شما مناسب است و یا اگر تعداد شما کمتر از بیست نفر باشد میدل باس مناسب شرایط شماست ، البته مینی بوس های قدیمی تر تا بیست و سه نفر هم ظرفیت دارند.

کرایه اتوبوس وی آی پی vip دربستی

در نهایت اگر خودرو سواری یا مینی بوس برای شما مناسب نبود اتوبوس دربستی حتما گزینه مناسبی خواهد بود چون تنوع زیادی در اتوبوس های دربستی وجود دارد از اجاره اتوبوس های VIP و درسا که مانیتور اختصاصی دارند و صندلی های آنها تخت شو هستند تا اتوبوس های اسکانیا و ولوو که تا ۴۴ نفر ظرفیت دارند می توانید استفاده نمایید.

تبلیــغات :
اجاره اتوبوس بهشت زهرا به صورت روزانه
واحد گشت بهشت زهرا برای مراسم ترحیم
کرایه اتوبوس برای مراسم ختم جهت ایاب و ذهاب مهمان ها
اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا با یک تماس

 

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

 

روش های اجاره و کرایه اتوبوس دربستی

معمولاً برای سفرهای زیارتی ، تفریحی و تحقیقاتی کرایه اتوبوس دربستی یا مینی بوس دربستی کاربرد زیادی دارد روشهای مختلفی برای اجاره اتوبوس دربستی وجود دارد که بسته به نوع اجاره قیمت آن متفاوت می باشد مثلاً شما می توانید اتوبوس (مینی بوس) را بصورت دربستی-رفت اجاره بگیرید یا بصورت رفت و برگشت که در این حالت شما را به مقصد می رساند و در زمان خاصی که با هم برنامه ریزی می کنید برای سفر برگشت مراجعه می نماید و در نهایت شما می توانید سفر رفت یا برگشت را با اتوبوس در اختیار اجاره بگیرید.

هزینه کرایه اتوبوس دربستی :

قیمت کرایه اتوبوس و نحوه محاسبه هزینه آن به موارد زیادی بستگی دارد. عواملی که در نحوه هزینه گذاری موثر می باشد شامل موارد زیر می باشد :

  • ۱- نوع خودرو : سواری ، مینی بوس ، اتوبوس و ون
  • ۲- مدل خودرو : خودرو ایرانی ، خودرو خارجی ، معمولی ، درجه یک و VIP
  • 3- تعداد روز سفر : هر چقدر تعداد روز سفر بالا برود هزینه روزانه کمتر می شود
  • ۴- میزان مسافت : به تعداد روز سفر نسبت دارد و حتما باید به این نکته دقت نمود که برای سفرهای بالای ۳۰۰ کیلومتر حداقل روز بصورت رفت و برگشت سه روز می باشد
  • ۵- نوع سفر : رفت، رفت-برگشت، در اختیار
اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

برای هماهنگی برای رزرو اتوبوس دربستی ، مینی بوس دربستی و یا سواری دربستی و اتوبوس واحد گشت تهران با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس کرایه اتوبوس دربستی ارزان :

مدیر پایانه رزرو دربستی برای کل کشور: آقای عابدینی ۰۹۱۰۹۶۹۷۲۷۵ 

برای استانهای همدان، کرمانشاه، کردستان و ایلام با آقای احمدی تماس حاصل فرمایید.

مدیر منطقه ای: آقای احمدی ۰۹۱۸۹۷۲۰۶۰۴ 

تهیه اینترنتی بلیط اتوبوس تهران

با تغییراتی که در کیفیت اتوبوس ها بوجود آمده بیشتر مردم دوست دارند که بجای استفاده از ماشین شخصی و یا سواری از کرایه اتوبوس جهت حمل و نقل استفاده کنند. در سواری کرایه ای بطور معمول ۳ نفر در ردیف عقب خودرو می نشینند که برای مسافت های طولانی واقعا خسته کننده است و چون در حال حاضر بیشتر مسیرهای اصلی بین شهری یا دوبانده هستند یا آزادراه دارند در نتیجه اتوبوسها هم می توانند با سرعتهای مناسب حرکت کنند و زمان رانندگی تفاوت زیادی با خودرو سواری نداشته باشد. اتوبوس vip و اتوبوس درسا امکانات زیادی برای مسافر دارند این امکانات عبارتند از سرد کن، مانیتور اختصاصی، wifi و صندلی تخت شو و جدیدا بالشت با روکشهای یکبار مصرف به مسافران می دهند. از تمام شهر های ایران روزانه تعداد زیادی مسافر به تهران می روند که اکثر آنها از اتوبوس استفاده می کنند به این دلیل ما از اکثر شهرهای ایران برای تهران امکان تهیه بلیط اینترنتی را فراهم کرده ایم .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =