خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس اجاره اتوبوس وی آی پی بهشت زهرا

اجاره اتوبوس وی آی پی بهشت زهرا

1 به عنوان خوانده شده
۰
0
3,310

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا و اماکن متبرکه

میتوانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کم تر پرداخت کنی !

کرایه اتوبوس وی آی پی برای بهشت زهرا چگونه انجام می شود؟

تا همین چند سال گذشته برای هر سرویس و مسیری تنها یک نوع اتوبوس ارائه می‌شد. بنابراین مسافر برای خرید بلیط و یا اجاره اتوبوس حق انتخاب نداشت و در بیش‌تر موارد مجبور بود از اتوبوس‌های معمولی برای سفر استفاده کند.

اما در چند سال اخیر مدل جدیدی از اتوبوس به نام اتوبوس‌های VIP وارد بازار شد. با ورود اتوبوس‌های وی‌ آی‌ پی  به عرصه شرکت‌های مسافربری ، تغییر و تحولی در نوع و طراحی اتوبوس‌ها ایجاد شد. این امر باعث شد که این اتوبوس‌ها مورد استقبال ویژه‌ای قرار بگیرند. چرا که هم‌اکنون مسافران حق انتخاب دارند و بسته به شرایط سفر خود می‌توانند از میان اتوبوس‌های وی‌ آی‌ پی و اتوبوس معمولی یکی را انتخاب کنند.

برخلاف اتوبوس‌های معمولی، اتوبوس‌های وی‌ آی‌ پی vip صندلی‌های کمتری دارند. اتوبوس‌های vip برحسب تعداد و نوع صندلی به دو دسته عمده تقسیم می‌شوند: ۱- تخت‌شو ۲- نیمه تخت‌شو (وی‌آی‌پی معمولی).

برای اجاره انواع اتوبوس و اطلاع از قیمت اتوبوس وی ای پی برای بهشت زهرا با ما تماس بگیرید.

☎  09121782217 شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

اجاره اتوبوس وی آی پی تخصص ماست!

  •  ما با همکاری یک تیم اجاره اتوبوس در خصوص اجاره انواع خودرو های مسافربری ، سواری، تشریفاتی مفختریم  اقدام به ارائه خدمات در این خصوص نماییم.
  • خودرو مسافربری با کیفیت خود را بدون هیچ دردسری با یک تماس سفارش دهید. ما با بکارگیری پرسنلی خوش برخورد و با تجربه اقدام به ارائه خدمت در خصوص کرایه اتومبیل های مسافربری از قبیل اتوبوس ، مینی بوس و ون می کنیم.
  • ما با ارائه بهترین اتوبوس ها از جمله اتوبوس های VIP جهت انجام کلیه امور از جمله تشریفات و مراسم ها برای کرایه اتوبوس بهشت زهرا و دیگر اماکن متبرکه در خدمت شماست.
  • خودروهای مجموعه  فقط شامل اجاره اتوبوس نمی باشد، شما می توانید جهت رزرو و اجاره انواع میدل باس، کرایه مینی بوس و اجاره انواع ون و سرویس بهشت زهرا با ما در تماس باشید.
 

معرفی انواع اتوبوس وی آی پی vip

اتوبوس های وی آی پی ۴۴ نفره

در مقابل، اتوبوس‌های وی‌آی‌پی نیمه تخت‌شو قرار دارند. اتوبوس نیمه تخت‌شو از لحاظ فنی و سیستم حمل و نقل مطابق با مدل‌های تخت‌شو است. به عبارت دیگر، این دو مدل هیچ تفاوتی در مشخصه‌های فنی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت آن‌ها در تعداد و نوع صندلی‌هاست. این مدل اتوبوس دارای تعداد صندلی های ۴۴ صندلی است. وجود صندلی‌های بیشتر در مدل نیمه تخت‌شو، فضای کمتر و به تبع آن راحتی کمتری را برای مسافران در هنگام خواب فراهم می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود از این نوع اتوبوس‌ها برای سفرهای روزانه با مسافت‌های نسبتا کم استفاده شود.

قیمت اتوبوس وی آی پی ۴۴ نفره

هزینه اتوبوس دربستی ۴۴ نفره در شهر تهران از مبدا مورد نظر شما به مقصد بهشت زهرا به طوری که از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر در اختیار شما بوده ۷۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان میباشد.لازم به ذکر است به ازای هر ساعت ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه می گردد.

تصویر اتوبوس vip 44 نفره :

اجاره اتوبوس وی آی پی vip برای بهشت زهرا
اجاره اتوبوس vip
اجاره اتوبوس تشریفاتی 44 نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی ۴۴ نفره

تبلیــغات :
اجاره اتوبوس بهشت زهرا به صورت روزانه
واحد گشت بهشت زهرا برای مراسم ترحیم
کرایه اتوبوس برای مراسم ختم جهت ایاب و ذهاب مهمان ها
اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا با یک تماس

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

اتوبوس های وی آی پی ۲۵ نفره

در مدل تخت‌شو که یکی از محبوب‌ترین مدل‌هاست، در هر ردیف ۳ صندلی وجود دارد. به این صورت که در سمت ورودی‌ اتوبوس دو صندلی در کنار هم و در سمت دیگر تنها یک صندلی وجود دارد. این صندلی‌ها می‌توانند همزمان به تخت نیز تبدیل شوند. چرا که تنها ۲۵ صندلی در داخل اتوبوس وجود دارد و این تعداد کم صندلی باعث شده است که فاصله زیادی بین صندلی‌ها وجود داشته باشد.

قیمت اتوبوس وی آی پی ۲۵ نفره

هزینه اتوبوس ۲۵ نفره از ۶۵۰۰۰۰ به بالا  (8 ساعته )می باشد. لازم به ذکر است به ازای هر ساعت ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه می گردد.

تصویر اتوبوس vip 25 نفره :

کرایه اتوبوس vip بهشت زهرا

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا مدل تشریفاتی

اجاره اتوبوس وی آی پی بهشت زهرا

 

بیشتر بخوانید : اجاره اتوبوس vip بهتر است یا معمولی ؟

دانستنی های مهم برای اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا

زمان رزرو اتوبوس vip

برای اجاره اتوبوس vip  بهشت زهرا بهتر است از یک روز قبل و صبح زود اتوبوس خود را رزرو کنید.

پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس

برای پذیرایی داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز تدارک ببینید. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند. (احتمال افت فشار میهمانان وجود دارد)

یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس

شماره راننده اتوبوس بهشت زهرا را حتما داشته باشید تا در هنگام برپایی مراسم اگر نیاز شد با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس بهشت زهرا در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک نمایید. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس بهشت زهرا با تلفن زدن راحت تر باشد. حتی ممکن است وسیله ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریعتر می توانید هماهنگی نمایید.

هماهنگ کردن برنامه با راننده اتوبوس

از قبل برنامه مراسم خود را با راننده اتوبوس بهشت زهرا هماهنگ نمایید و ایشان بدانند که بعد از مراسم می بایست به رستوران یا جای دیگری بروند. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس بهشت زهرا با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد. در این موارد هماهنگی از قبل می تواند بسیار راه گشا باشد.

هزینه ساعات اضافی و کنسلی اتوبوس  را سوال نمایید 

هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال نمایید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت اتوبوس تاثیر دارد

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس تاثیر گذار است اگر می خواهید اتوبوس تمیزتری را اجاره نمایید از قبل این موارد را در کرایه اتوبوس سوال نمایید.

اتوبوس نیم ساعت قبل از مراسم باید حضور داشته باشد

در کرایه اتوبوس توجه داشته باشید اتوبوس حداقل نیم ساعت قبل از مراسم در نزد شما حضور داشته باشد تا استرس عدم حضور اتوبوس و تاخیر آن را نداشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه اتوبوس

قابل شمارا ندارد , یک سوم از کل هزینه اجاره اتوبوس را هنگام رزرو اتوبوس کارت به کارت کرده و به صورتی اینترنتی پرداخت کرده ومابقی راپس از اتمام مراسم پرداخت می کنید.

☎  09121782217 شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

 

چرا از خدمات اجاره اتوبوس استفاده کنیم؟

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا : پس از سال های متوالی فعالیت در حوزه اجاره اتوبوس و تجربه های مختلف در این زمینه ما را بر آن داشت تا بتوانیم با ارائه خدمات کرایه انواع اتوبوس ها و خودرو های مسافربری ، با رویکردی متفاوت در خدمت هموطنان گرامی باشیم. اجاره اتوبوس vip کمپانی باس رنت ارائه دهنده خدمات اجاره و کرایه انواع مختلف خودرو های مسافربری از جمله کرایه اتوبوس ، کرایه میدل باس ، اجاره مینی بوس و ون میباشد.

بیشتر بخوانید : چگونه اتوبوس دربستی برای بهشت زهرا انتخاب کنم؟

نحوه اجاره و کرایه اتوبوس وی آی پی

برای اجاره و رزرو بلیط اتوبوس vip ، چندین روش وجود دارد. یکی از روشها این است که به ترمینال مسافربری بروید و بلیط اتوبوس VIP را به صورت حضوری خریداری کنید. روش دیگر برای تهیه بلیط اتوبوس، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس vip است. شما در محل کار یا در منزل خود می توانید بصورت تلفنی اتوبوسی vip را برای مقصد مورد نظرتان رزرو و اجاره کنید و همچنین در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

  • اجاره اتوبوس vip 

خدمات وسیع ما در حوزه اجاره اتوبوس و فعالیت های مرتبط به آن در طیف گسترده ای قرار دارد.از جمله ی این خدمات کرایه اتوبوس برای ترانسفر های فرودگاهی ، سرویس ادارات ، سرویس مدارس و همچنین سرویس های تشریفاتی یا (vip) برای انواع مراسم های شما عزیزان است. کمپانی ما در به کارگیری رانندگان مجرب ، جوان و حرفه ای و دارای تمامی گواهینامه و مجوز های مربوطه و لازم ،مدعی است.سفرتان را با خیالی آسوده به دست ما و تیم ما بسپارید.

اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس شرکت رنت باس
اجاره اتوبوس vip و کرایه مینی بوس

شماره تماس جهت اجاره انواع اتوبوس

۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

  • کرایه مینی بوس

از دیگر خدمات ما کرایه اتوبوس ۲۵ نفره مینی کرایه ون ، کرایه مینی بوس برای مراسم تشریفات ،کرایه اتوبوس سرویس مدرسه ، همایش های مختلف ، سرویس های لوکس برای مدیران شرکت های مختلف و سرویس ایاب و ذهاب برای دانشگاه ها و نمایشگاه های برگزار شده در سطح شهر می باشد. این نوع از خودرو ها به نسبت اتوبوس ها تعداد مسافر کم تری را در خود جای می دهد. اما به نسبت اتوبوس ها ، کاربری متفاوتی دارد. همچنین از لحاظ ابعاد و اندازه از اتوبوس ها کوچک تر و از ون ها بزرگتر میباشد. معمولا ظرفیت مینی بوس ها مابین ۸ تا ۳۰ نفر می باشد و بر خلاف اتوبوس موتور این نوع از خودرو ها در قسمت جلوی خودرو قرار دارد.

  • اجاره اتوبوس سوپر کلاسیک

از جمله خودرو هایی که با استقبال زیادی برای اجاره رو به رو است اتوبوس های سوپر کلاسیک شامل اسکانیا ، ولوو و … میباشد. ساختار اتاق این نوع از اتوبوس ها بسیار مستحکم و با لایه های فولادی مستحکم شده است و می توانند برای مسافرت ها بهترین گزینه باشند. همچنین جهت رفاه مسافران ، در این نوع از اتوبوس ها سیستم تهویه ی مطبوع تعبیه شده است تا نیاز مسافران را در مناطق گرم و سردسیر به طور کامل برطرف نماید. لازم به ذکر است که در حال حاضر سیستم های گرمایشی و سرمایشی این نوع از اتوبوس ها در دنیای خودرو های دیزلی بهترین است. همچنین اتوبوس های سوپر کلاسیک دارای سیستم های صوتی و تصویری مدرنی هستند. این گزینه برای مسافرانی که قصد اجاره اتوبوس برای سفر های طولانی را دارند گزینه ی بسیار مناسبی است.

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا و اماکن متبرکه

بهترین خدمات خصوص اجاره میدل باس از ما بخواهید اسکان راننده : تهیه محلی برای اسکان راننده در مواقع مورد نیاز که شامل برخی سرویس ها می شود به عهده مشتری عزیز است. فراهم نمودن غذا برای راننده : فراهم نمودن غذا در زمان وعده های ناهار و شام هم از مواردی است که به عهده مشتری است. طرح ترافیک : سرویس های درون شهری ککه در محل طرح ترافیک هستند نیاز به تهیه طرح از سوی مشتری محترم دارند.
بهترین خدمات و پشتیبانی را در خصوص اجاره میدل باس از ما بخواهید اسکان راننده : تهیه محلی برای اسکان راننده در مواقع مورد نیاز که شامل برخی سرویس ها می شود به عهده مشتری عزیز است. فراهم نمودن غذا برای راننده : فراهم نمودن غذا در زمان وعده های ناهار و شام هم از مواردی است که به عهده مشتری است. طرح ترافیک : سرویس های درون شهری که در محل طرح ترافیک هستند نیاز به تهیه طرح از سوی مشتری محترم دارند.

مطالب مرتبط

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
تشریفات مجالس ترحیم
سایت راجعون مرجع تخصصی خدمات ترحیم و همچنین معرف شرکت های برگزارکننده تشریفات ترحیم می باشد. اگر شما به دنبال شرکتی برای برگزاری مراسمات سوگواری خود هستید، می توانید از طریق بخش “خدمات و تشریفات ترحیم” به لیست این شرکت ها دست یابید.
این خدمات شامل : سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …

خدمات و تشریفات ترحیم
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در اجاره اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…