خانه تاج گل سفارش تاج گل خیریه ترحیم به جای سفارش گل طبیعی

سفارش تاج گل خیریه ترحیم به جای سفارش گل طبیعی

12 خواندن دوم
۰
0
1,759
تاج گل خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی

اجاره تاج گل مصنوعی خیریه و استند تسلیت محمد حسین رضوی

یکی از کارهایی که ما ایرانی ها در برگزاری مراسم ختم و سوگواری انجام می دهیم تقدیم گل به بازمانده ها است. اما همه ما دیده ایم که در نهایت پس از پایان مراسم چه اتفاقی برای گل های طبیعی می افتد و در عرض چند ساعت از بین می روند.

درست است که تقدیم گل برای احترام گذاشتن به بازمانده ها و داغدیده ها است، اما در نهایت با کمی تأمل متوجه می شویم که با عملکرد بهتری هم می توانیم این کار را انجام دهیم. یکی از این کارها سفارش تاج گل خیریه است. یعنی هم می توانیم با تقدیم گل با داغداران همدردی کنیم و هم می توانیم در یک کار خیر شرکت کنیم. در واقع با یک تیر دو نشان می زنیم.

مدت زمانی میشود که شاهد استند تسلیت و یا تاج گل‌ ترحیم مربوط به موسسات خیریه در مراسم ترحیم، هستیم. افراد به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌های طبیعی که عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند و در نهایت بعد از مراسم هم داخل سطل‌های زباله می‌شوند، برای عرض تسلیت به صاحبان عزا، بنر یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه سفارش می‌دهند.

تلفن تماس جهت رزرو و سفارش تاج گل و استند تسلیت خیریه

تلفن : ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۴۰

ادرس : میدان ولیعصر-خیابان نجات الهی-کوچه چهارم-پلاک۴ -طبقه ۴
تاج گل خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی
تاج گل خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی

استند تسلیت خیریه شماره ۰۱

استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی-کد 01
استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی

استند خیریه جهت عرض تسلیت شماره ۰۰۳

استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی-003
استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی

استند خیریه ترحیم موسسه خیریه محمد حسین رضوی کد ۰۰۲

استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی-کد 002
استند تسلیت خیریه موسسه خیریه محمد حسین رضوی

تاج گل مصنوعی و استند تسلیت اجاره‌ای

تسلیت واژه کوچکی است در برابر غمی که گریبان گیر نزدیکانمان می‌شود. برای تسلی دادن دل عزیزانمان برای حضور در مراسم‌ها، به‌رسم ادب و احترام تاج گل و استند تسلیت سفارش داده و همراه خود به مراسم می‌بریم. با هزینه زیاد و صرف وقت بسیار برای تهیه یک تاج گل و یا استند تسلیت علاوه بر زمان زیادی که گرفته می‌شود هزینه بالایی نیز برای سفارش‌هایمان پرداخت می‌کنیم.

موسسه خیریه محمدحسین رضوی با چند سال فعالیت متداول در عرصه کمک به بیماران مبتلا به سرطان همیشه در تلاش بوده تا هزینه درمانی این بیماران را فراهم کند. این موسسه با به وجود آوردن امکاناتی همچون تهیه تاج گل مصنوعی و استند تسلیت، آن‌ها را برای اجاره به کسانی که می‌خواهند رسم ادب را برای نزدیکان خود به‌جا آورند در نظر گرفته است.

کارکنان موسسه خیریه محمدحسین رضوی به‌ دوراز هر تجمل‌ گرایی و صرف وقت و هزینه فراوان به‌ طور رایگان این خدمات را شامل حال شما می‌کنند. پس شما هم با سفارش آنلاین در این کار نیک شریک شوید.

امید به فردای بهتر برای بیماران مبتلا به سرطان با اجاره تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با اجرای یک طرح جدید در طی سال‌های اخیر موجب شده تا با همیاری شما، بخشی از هزینه‌های بالای بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری کند تا صرف دارو و درمان آن‌ها شود.

موسسه با اجرای طرح اجاره دادن تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه به شما برای تقدیم و ایجاد حس همدردی به اقوام و نزدیکانی که عزادار شده‌اند، باعث شد تا علاوه بر اینکه هزینه‌ای از اجاره تاج گل و استند تسلیت کمکی برای بیماران باشد، شما نیز به‌صورت آسان‌تر و با هزینه بسیار کمتر و در جهت کمک به خیریه سرطان (بیماران سرطانی) تاج گل و استند تسلیت را آنلاین سفارش دهید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای رایگان تحویل بگیرید.

بدین ترتیب افراد هزینه‌ای بابت حمل و نقل تاج گل پرداخت نخواهند کرد و مهم‌تر آنکه حتی در صورت تاخیر حضور سفارش دهنده در مراسم، تاج گل و یا بنر تسلیت وی در ساعات آغازین مراسم، در محل قرار داده می‌شود. بنابراین حضور فرد سفارش دهنده در محل برگزاری مراسم، الزامی نیست.

برای اینکه بتوانیم در داشتن حس خوب برای انجام دادن کاری نیک صحیح و آگاهانه تصمیم بگیریم و در این کار شرکت کنیم بهتر است به مزیت های سفارش بنر و تاج گل و استند تسلیت خوب فکر کنیم.

اقداماتی که موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی انجام داده است.

موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی با کمک شما می‌تواند اندکی از هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان را جمع‌آوری و با گسترش این طرح امید دارد تا فردای بهتری در انتظار کودکان و بیماران مبتلا به سرطان باشد.

این موسسه در تمام این سال‌ها خدمات رایگان و ویژه خود را شامل حال بسیاری از افراد خیر کرده است. حمل‌ونقل تاج گل خیریه و استند تسلیت خیریه در تمامی نقاط تهران بر عهده موسسه خیریه سید محمدحسین رضوی است و شما هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه حمل‌ونقل آن ندارید.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تاج گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 7 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…