خانه ارائه دهندگان خدمات تشریفات مجالس و برگزاری مجالس ترحیم بهشت در مشهد

تشریفات مجالس و برگزاری مجالس ترحیم بهشت در مشهد

2 خواندن دوم
۰
0
1,011

تشریفات مجالس ترحیم بهشت در مشهد

بهشت به عنوان تشریفات ترحیم مشهد ,  بهترین گروه تشریفات مشهد ، برگزارکننده تشریفات مجالس ختم مشهد ، ارائه دهنده خدمات ترحیم و مجری مراسم ختم می باشد. بسیاری از خانواده های این شهر جهت برگزاری مراسم ترحیم  عزیزانشان ، از خدمات این گروه استفاده نموده و می نمایند. شما می توانید با مراجعه به این شرکت ، هزینه مراسم ختم در مشهد را کنترل نمایید.

هدف ما حفظ آبروی صاحبان مجالس و مراسم می باشد.

تماس با تشریفات ختم بهشت در مشهد

 ۰۹۱۵۵۱۵۶۸۰۲ – ۳۸۳۳۱۰۴۴

گروه تشریفات بهشت همراه اول شما در برگزاری مجالس ختم و مراسم ترحیم و مجلس عزا , افتخار برگزاری بزرگترین و سنگین ترین مجالس ترحیم در مشهد را داشته و خواهد داشت. به لطف خدا افتخار ما این است که خانواده های اهل مشهد , تشریفات بهشت را می شناسند و به آن اعتماد دارند چون تشریفات مجالس ختم و برگزاری مراسم ترحیم تخصص ما بوده و وظیفه ما فقط حفظ آبرو و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

 خدمات ترحیم مجموعه بهشت در  تشریفات ترحیم مشهد به شرح زیر است:

۱ – رزرو حسینیه و مساجد مشهد : شما می توانید با توجه به منطقه سکونت خود , تعداد مهمان و توجه به جای پارک مناسب در اطراف مسجد , انتخاب خود جهت برگزاری مکان مورد نظرتان را در این امر انتخاب نمایید. برای رزرو مسجد مورد نظرتان در هر نقطه از شهر مشهد می توانید از ما کمک بگیرید.

مسجد جامع آل یاسین
مسجد جهت برگزاری مراسم ختم و ترحیم

۲ – هماهنگی با آمبولانس تشییع جنازه : آمبولانس های دارای مجوز جهت انتقال متوفی که تلفنی رزرو شده و برای حمل متوفی استفاده می شوند. این آمبولانس ها درب منزل شما حاضر شده و مرحوم یا مرحومه را از آنجا به سردخانه منتقل می نمایند.

آمبولانس حمل متوفی

۳ – انجام مراحل اداری کفن و دفن : انجام امور اداری  حرم مطهر , بهشت رضا و خواجه ربیع , هماهنگی و اعزام مدیر تشییع که می تواند از ابتدا تا انتهای خاکسپاری شما را راهنمایی کند . از این امور می توان به خرید جاقبر و گرفتن جواز دفن اشاره نمود.

۴ – هماهنگی با پرسنل جهت حمل تابوت متوفی :  یکی از خدمات شرکت بهشت جهت راحت بودن صاحبان عزا ، هماهنگی با پرسنل برای حمل تابوت متوفی می باشد (که البته همگی لباس فرم متحدالشکل بر تن دارند ) ، آنها باید راس ساعت مقرر در محل معین که می تواند در حرم مطهر یا بر سر مزار متوفی باشد حاصر شده و تابوت متوفی را تا محل جاقبر وی جابجا نمایند.

۵ – تزیین و گل آرایی سنگ قبر متوفی : یکی از خدمات پر کاربرد بر سر مزار متوفی ، تزیین و گل ارایی سنگ قبر مرحوم با گل و شمع می باشد به گونه ای که دور سنگ قبر را توسط چارچوب که با گل طراحی شده تزیین می نمایند.

۶ – کرایه صندلی و سایه بان : برای اینکه مهمانان حاضر بر سر مزار در گرما یا سرما اذیت نشوند می توان از سایه بان و جهت رفاه حال افراد سالخورده و کودکان می توان از صندلی استفاده نمود , کرایه صندلی و سایه بان در بهشت رضا با توجه به تعداد حاضرین بر سر مزار انجام می گردد.

۷ – اعزام پرسنل پذیرایی یا مهماندار مجالس : جهت برگزاری مجلس ترحیم در منزل , بر سر مزار و در  مساجد می توان کار را به نیروهای تشریفات بهشت سپرد. پرسنل بهشت ، بیشتر دانشجو بوده و در کلاس های توجیهی مجموعه جهت بالا بردن بازدهی شان در برگزاری مراسم شرکت می نمایند و به گونه ای با شما رفتار می نمایند که انگار فردی از خانواده خودشان فوت کرده است.

۸ – رزرو گروه مداحی با نی و دف : متناسب با انتخاب شما این افراد هماهنگ شده و می توانند خدمات خود را در مساجد , منزل یا مزار ارائه دهند. مداحان می توانند به خواندن قرآن مجید , اشعار معنوی یا خواندن روضه بپردازند که البته نوع اجرای وی متناسب با جو و فرهنگ خانوادگی شما متغیر می باشد.

۹ – خرید ملزومات مراسم ختم : چای , قند , دستمال کاغذی و لیوان یکبارمصرف که تعداد آن با توجه به تعداد میهمانان شما تهیه می شوند البته این ملزومات موارد دیگری هم دارد که در شماره های بعد توضیح داده شده است. لیوان یکبار مصرف معمولا از جنس کاغذ می باشد و می توان در کنار آب معدنی از آن استفاده نمود. معمولا در مسجد روی هر میز یک عدد آب معدنی به همراه دو عدد لیوان کاغذی قرار می دهند.

۱۰ – رزرو تالار ختم و رستوران مراسم ترحیم : پس از مراسم خاکسپاری , روز هفتم ,  چهلم یا سالگرد متوفی ، می توان مهمانان را به رستوران دعوت نمود , رزرو تالار و رستوران یکی از خدمات این مجموعه به حساب می آید و متناسب با منطقه سکونت شما و یا تعداد مهمان تان انتخاب می گردد.

۱۱ – پک پذیرایی ترحیم : تهیه بسته مراسم ترحیم , زیپ کیپ مراسم ختم یا پکیج مراسم ترحیم یکی از بهترین گزینه هایی است که صاحبان مجالس ختم می توانند برای منوی ترحیم عزیزشان انتخاب نمایند. در این بسته ترحیم مواری همچون میوه آبمیوه یا شیر کاکائو و نیز کیک می باشد…

۱۲ – پک پذیرایی ختم : با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب خریداری و به مسجد ارسال می گردد. موز معمولا میوه ثابت در مراسم ختم است که می توان در کنار آن از چند قلم میوه فصل نیز استفاده نمود به عنوان مثال نارنگی یا سیب.

پک میوه مهمانو
پک میوه مهمانو

۱۳ – خرید آب و آبمیوه : یکی از مواردی که امروزه در مراسم ختم در کنار میوه برای پذیرایی از میهمانان مراسم ختم استفاده می شود آبمیوه است که البته جهت خنک شدن از شب قبل در  یخچال مسجد قرار داده می شود. آبمیوه ها در طعم های متنوعی موجود می باشد که طبق سفارش شما در مجلس استفاده می گردد.

۱۴ – خرید شیرینی ترحیم , حلوا تزیین شده و خرما مغزدار مجلسی تزیین شده :  این موارد در دیس های چینی شکیل و یک شکل چیدمان می شوند و روی میز ترحیم قرار می گیرند. خرمای استفاده شده در مراسم مغزدار و در مدل های مختلفی وجود دارد به عنوان مثال می توان تزیین آن را با خمیر فوندانت انجام داد.

۱۵ – سفارش تاج گل ترحیم ,  سبد گل و گل آرایی : کلیه خدمات گل آرایی مراسم ختم و ترحیم عزیزانتان توسط پرسنل گروه تشریفات بهشت انجام می شود , به کارگیری گل آراهای باسلیقه و حرفه ای باعث شده تا در انجام این امر بسیار موفق باشیم و رضایت شما را در این حوزه جلب نماییم.

۱۶ – تزیین میز ترحیم : یکی از لازمه های برگزاری مراسم ترحیم مخصوصا در قسمت بانوان مسجد دیزاین میز ختم می باشد که با استفاده از پارچه مشکی ، ترمه ، گل آرایی عکس متوفی ، تزیینات میوه ، تزیین دیس های خرما ، حلوا و شیرینی می توان این میز را طراحی و اجرا نمود و باعث زیبایی و با شکوه تر شدن مراسم  شد.

۱۷ – سفارش بنر مراسم ختم ، تراکت و استند عرض تسلیت :  که البته تلفنی صورت می گیرد و با تایید نهایی شما چاپ می شود. تنوع چاپ این موارد بسیار زیاد بوده و متناسب با سلیقه شما صورت می پذیرد. معمولا دو عدد استند ترحیم که تصویر مرحوم روی آن چاپ شده در قسمت آقایان و بانوان مسجد از آن استفاده می گردد.

۱۸ – سفارش و چاپ کارت دعوت ترحیم : از آنجا که ما بهترین و معتبرترین چاپ خانه های شهر مشهد همکاری داریم می توانیم سفارشات چاپی شما مانند کارت دعوت را قبول و به انجام رسانیم.

۱۹ – هماهنگی وسایل نقلیه , ایاب و ذهاب : از آنجا که شاید برخی از اقوام شما از داشتن وسیله نقلیه بهره نمی برند می توانند از وسایل نقلیه که ما برای شما رزرو می نماییم استفاده کنید و در رفت و آمد کار راحت تری داشته باشید ، به عنوان مثال می توان جهت ایاب و ذهاب اقوام و خویشاوندان از درب منزل به سمت مزار متوفی از این وسایل نقلیه بهره برد.

۲۰ – چاپ عکس باکیفیت روی شاسی : از مهم ترین موارد موجود در میز ختم می توان به عکس متوفی اشاره نمود که باید از بهترین کیفیت چاپ در آن استفاده گردد و می توان با گل آرایی عکس به زیباتر شدن آن کمک نمود.

تشریفات بهشت بهترین گروه خدمات ترحیم مشهد و برگزارکننده مجالس و مراسم… از اینکه تشریفات مجالس ترحیم خود را به ما می سپارید به خود افتخار می کنیم.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در ارائه دهندگان خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 7 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…