خانه ارائه دهندگان خدمات پک پذیرایی مراسم نوبرانه

taj gol

پک پذیرایی مراسم نوبرانه

پک پذیرایی نوبرانه وابسته به موئسسه به سوی دوست

پک پذیرایی: موسسه به سوی دوست با سابقه ای طولانی در برگزاری مراسم ترحیم جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم ترحیم اقدام به ارائه پک های پذیرایی با بالاترین کیفیت نموده است.

شماره تماس جهت سفارش پک میوه و پک پذیرایی :
تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
موبایل : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ :
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

پک میوه و پک پذیرایی نوبرانه
پک میوه و پک پذیرایی نوبرانه

انواع پک پذیرایی میوه جهت مجالس و همایش :

 • پک میوه نوبرانه بسته های پذیرایی و میوه مراسم، بسته های ویژه ای برای پذیرایی مراسم ختم شما عزیزان تدارک دیده است.
 • شرایط خاص مراسم ترحیم و دغدغه های آن به صاحبان مجالس فرصت کافی برای تدارک پذیرایی اعم از سفارش اقلام با کیفیت، حمل و نقل، شست شو و آماده سازی و بسته بندی و پک کردن اقلام نمی دهد.
  پک میوه نوبرانه، با تهیه بسته های پذیرایی ترحیم با تنوع محصول فراوان و برخوردار از کیفیت بالا، شما عزیزان را از این دغدغه رهایی می بخشد.
 • شما با سفارش پک میوه ترحیم شامل تمامی اقلام پذیرایی مراسم ترحیم، براحتی می توانید پذیرایی آبرومند، درخور و ویژه ای از مهمانان خود داشته باشید.
 • این بسته های پذیرایی، از ظاهر و طراحی ویژه ای برخوردار بوده و براحتی می توانند در انواع سالن های مجلس ترحیم، مسجد و سایر اماکنی که برای مراسم ترحیم و عزا انتخاب می کنید استفاده شوند.

پک پذیرایی مراسم ختم :

یکی از ارکان مهم مجالس ختم بحث پذیرایی از مهمانهایی است که به مجلس می آیند معمولا در این پک از چند نوع میوه استفاده میشود

پک میوه مراسم ختم را میتوان با میوه های متفاوت مثل موز ،سیب ، خیار ونارنگی استفاده نمود و همچنین کنارش میتوان از آبمیوه و کیک و شیرینی استفاده می شود.

پک صبحانه :

در بعضی از مهمانیها و همایشها که در صبح برگزار میگردد معمولا مدعوین نیاز به صبحانه دارند که این فرایند مستلزم یه فرآیند مخصوص خود را دارد در این نوع پک حتما باید از اقلام مصرفی جهت صبحانه استفاده نمود.
اقلامی که میتوان در پک صبحانه استفاده نمود شامل:

نان ،پنیر،کره،مربا، عسل ،چای ، نسکافه و نسکافه میباشد که میتوان نوع اقلام را با سلیقه خود انتخاب کرد و داخل پک قرار داد و از مدعوین پذیرایی کرد.

 • نکته ای که در این پک پذیرایی اهمیت دارد قیمت پک پذیرایی صبحانه است که بستگی به تعداد و کیفیت استفاده شده در پک میباشد.
پک صبحانه و پک پذیرایی نوبرانه
پک صبحانه و پک پذیرایی نوبرانه

هدف ما جلب رضایت شما همشهری های عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

هدف ما جلب رضایت شما همشهری های عزیز و مشتریان گرامی می باشد.

کلیه اقلام و میوه ها با کیفیت مناسب و درجه یک و به تاریخ روز تهیه میگردد. و در بهترین مکان و بصورت کاملا بهداشتی شسته شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

شماره تماس جهت سفارش و تهیه میوه مراسم :
تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
موبایل : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ :
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

جهت دیدن دیگر پک های پذیرایی کلیک کنید.

پک عصرانه :

عصرانه در واقع میان وعده بین ناهار و شام است معمولا در پک های عصرانه از میان وعده های سبک استفاده میشود تا از افت قند خون و بروز حس گرسنگی جلوگیری کند.

میان وعده درواقع به ذائقه افراد بستگی دارد و آنچه فرد هوس می کند، می خورد. ممکن است میان وعده بستنی، نان و پنیر یا بیسکویت و چای باشد. که البته بهترین عصرانه میوه ها هستند، البته به شرطی که به اندازه مصرف شوند.

پک عصرانه بهتر است که از میوه هایی استفاده شود که قند کمتری دارند مانند آلبالو، گیلاس و سیب. (طالبی ، خربزه و هندوانه خرد شده در بسته های پذیرایی مخصوص)

پک عصرانه و پک پذیرایی نوبرانه
پک عصرانه و پک پذیرایی نوبرانه

پک پذیرایی همایش :

معمولا در سمینار و همایش افراد رده بالای مدیریتی حضور دارند که باید پک پذیرایی بصورت خاص انجام گیرد

معمولا پک پذیرایی همایش در کارتن های شیک و شکیل و با نظمی خاص چیده میشود که در شان برنامه همایش یا سمینار باشد.

باکس میوه خرد شده :

این نوع پک میوه شامل چند نوع میوه میباشد که بصورت خرد شده در ظروف خاصی ریخته میشود

که برای هر فرد در نظر گرفته میشود معمولا میوه های استفاده شده در این نوع پک شامل سیب ، موز، آناناس،کیوی،انگور و… استفاده میشود

سوالات پیش آمده جهت سفارش پک پذیرایی :

 •  قیمت پک میوه به چه صورت است ؟

قیمت پک پذیرایی بستگی به کیفیت میوه و اقلام استفاده شده در پک پذیرایی دارد. که هرچه تعداد میوه جات و شیرینی و اقلام داخل پک بیشتر باشد به طبع قیمت هم بیشتر میشود. ارزان ترین پک میوه با سه قلم میوه درجه یک ۳/۳۰۰ تومان میباشد.(قیمت هر پک)

 • تزیین پک پیک میوه به چه شکلی است؟

در تزیین باکس میوه نوع ظرف انتخاب شده برای بسته بندی بسیار با اهمیت است در بیشتر موارد از ظروف طلقی استفاده می گردد که بسیار ارزان و باصرفه میباشد این نوع بسته بندی بصورت شفاف است که محتویات پک کاملا به وضوح دیده میشود ومیتوان برروی آن از روبان مشگی جهت تزیین پک میوه استفاده کردکه جلوه خاصی به بسته بندی میبخشد وارزان قیمت هم می باشد

 • در پک میوه معمولا از چه میوه هایی استفاده میشود؟

در انتخاب نوع میوه دقت کنید زیرا باید طوری باشد که براحتی برای مهمانان قابل دسترس باشد بعنوان مثال داخل پک پذیرایی میوه نمیتوان از میوه انار استفاده کرد چراکه استفاده از آن برای مدعوین سخت است اگر هم قصد استفاده از اناررا در پک دارید باید بصورت دون شده در ظرف مخصوص ریخته و همراه با پاشیدن کمی نمک مورد استفاده قرارداددرتمامی فصول ازمیوه های موز وسیب میتوان به عنوان بخش اصلی پک میوه استفاده کرد چون از این میوه ها به خوبی استقبال میشود اما درکنار این دومیوه استفاده از میوه فصل که دارای تنوع خاص است بستگی به سلایق مختلف دارد.

 • نحوه آماده کردن پک میوه به چه صورت است ؟

نیرو های خدماتی موسسه به سوی دوست کلیه اقلام و میوه ها را با کیفیت مناسب و درجه یک و به تاریخ روز تهیه می کنند. و در بهترین مکان و بصورت کاملا بهداشتی شسته میشود. داخل پک ها قرار میگیرد و بسته بندی میشود .

شماره تماس جهت سفارش باکس میوه و پک پذیرایی :
تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
موبایل : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ 
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

عکس نمونه پک پذیرایی شسته شسته داخل با میوه های فصلی :

عکس نمونه پک پذیرایی شسته شسته داخل با میوه های فصلی :

عکس نمونه پک پذیرایی شسته شسته داخل با میوه های فصلی :

خرید میوه از بازار روز میوه و تره بار

خرید میوه به تاریخ روز از بازار میوه
خرید میوه به تاریخ روز از بازار میوه

خرید میوه از بازار روز میوه و تره بار

پک پذیرایی میوه در حال امده شدن.

بسته بندی پک میوه و اماده حمل

چیدمان پک های میوه در مسجد ، تالار و یا منزل روی میز ترحیم

مشتریان ما :

سازمان انرژی اتمی-مرکز ملی فرش ایران- اتحادیه ساعت فروشان – روابط عمومی شرکت راه آهن – بنیاد شهید و امورجانبازان- ایثارگران-

تهران بزرگ – تالار ایوان شمس– شرکت سیمرغ طبخ ماهک – چای باغ نارنج – سازمان صدا و سیما – بانک ملت –

شرکت همراه اول – سازمان زیبا سازی شهر تهران – برج میلاد – شهرداری تهران – اداره برق تهران – هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شماره تماس جهت سفارش پک میوه پذیرایی :
تلفن تماس : ۸۸۸۲۰۷۶۵
موبایل : ۰۹۳۸۸۸۵۶۲۸۴ :
۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ : سعیدی

 

خدمات تشریفات مجالس
خدمات مختلفی در حوزه مجالس ختم مورد نیاز است، سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …
ما در سایت راجعون جهت راحتی شما تمامی خدمات را در یک صفحه گرد آوری کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید به این خدمات دسترسی داشته باشید.
جهت دیدن خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دو =