خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس هر آنچه برای اجاره اتوبوس واحد گشت تهران و کرایه اتوبوس شرکت واحد باید بدانید

هر آنچه برای اجاره اتوبوس واحد گشت تهران و کرایه اتوبوس شرکت واحد باید بدانید

اتوبوس واحد گشت تهران با قیمت مناسب برای اجاره

اتوبوس واحد گشت تهران اصطلاحی است که به سرویس اجاره اتوبوس دربستی شرکت واحد گفته می‌شود. اتوبوس واحد گشت تهران یا همان اتوبوس شرکت واحد برای اجاره و کرایه در خدمت شماست.

اجاره اتوبوس واحد گشت با رانندگانی مجرب
اجاره اتوبوس واحد گشت با رانندگانی مجرب و کار بلد

آشنایی با اتوبوس واحد گشت تهران یا شرکت واحد

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شهرداری تهران است که در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۳۵ به موجب قانون تأسیس شرکت اتوبوسرانی عمومی تأسیس شد.

در حال حاضر شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اجاره اتوبوس دربستی ارزان قیمت نیاز مشتریان برای حمل و نقل را برطرف می کند. واحد گشت تهران با هدف ارائه خدمات سرویس دربستی درون شهری ( بخصوص بهشت زهرا ) به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب و حتی زیر نرخ اتحادیه با رانندگان مجرب و متعهد در حال فعالیت می باشد. بیشترین استفاده از اتوبوس واحد گشت برای ایاب ذهاب بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری است. می توان گفت که از اتوبوس‌های دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه اکثراً برای حمل و نقل اقوام تازه متوفی و ایاب و ذهاب بهشت زهرا استفاده می‌شود.

کرایه اتوبوس واحد گشت (کرایه اتوبوس بهشت زهرا)
کرایه اتوبوس واحد گشت (کرایه اتوبوس بهشت زهرا)

نحوه اجاره اتوبوس گشت واحد :

هم اکنون با رواج سایت های اینترنتی و استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی روند کرایه اتوبوس و اجاره اتوبوس نسبت به گذشته بسیار ساده تر شده است. در بین کسانی که ارائه دهنده این سرویس ها هستند لیست شرکت های خصوصی شرکت واحد را در ادامه قرار داده ایم. برای اجاره اتوبوس دربستی کافی است با شماره تلفن‌های مربوطه تماس حاصل فرمایید تا اتوبوس درخواستی شما در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما ارسال و خدمات کامل به شما ارائه دهد.

اجاره اتوبوس واحد گشت
واحد گشت بهشت زهرا

بخش رضایت مندی مشتریان واحد گشت تهران ، همواره مورد توجه بوده و سعی در جلب رضایت متقاضی دارد. اتوبوس های مجموعه واحد گشت تهران برای سرویس درون شهری به دو بخش ویژه و تشریفات تقسیم می شوند.

بیشتر بخوانید : ۱۰ نکته مهم که لازم است برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا بدانید

لیست شرکت های خصوصی تحت نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

طبق اطلاعیه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ، متقاضیان گرامی جهت بهره مندی از سرویس های دربستی جهت ایاب و ذهاب سرویس کارکنان همچنین مراسمات، می توانند از طریق لیست شرکت های مجاز و تحت نظارت اتوبوسرانی تهران و مطابق با نرخ کرایه مصوب شورای اسلامی شهر تهران، اقدام نمایند. 

انواع سرویس های اتوبوس دربستی واحد گشت :

اتوبوس ویژه واحد گشت

اتوبوس ویژه واحد گشت برای ترانسفر فرودگاهی ، اردوهای مدارس و اردوهای دانشجویی و سرویس های پرسنلی برای شما با بهترین امکانات و تمیز ترین سرویس ها در خدمت شما می باشد.

رزرو اتوبوس وی آی پی تشریفات ( VIP )

بدون هیچ محدودیت جغرافیایی شهروندان تهرانی در هر منطقه ای که نیاز به سرویس‌های وی آی پی VIPداشته باشند می‌توانند از خدمات اتوبوس های تشریفاتی واحد گشت بهره گیرند. اتوبوس‌های این سرویس از امکانات بیشتری نسبت به سایر سرویس‌های برخوردار بوده که شامل موارد زیر می باشد:

صندلی اتوبوس‌های VIP معمولا بزرگتر از سایر انواع اتوبوس‌ها است. فاصله بین ردیف‌ها و صندلی‌های نیز بیش‌تر از سایر اتوبوس‌ها است. بنابراین از دید مسافران این نوع اتوبوس‌ها برای مسافرت‌های طولانی راحت‌تر هستند. زیرا این امکان را برای مسافران فراهم می‌کنند که صندلی خود را تا ۱۴۵ درجه به عقب بخوابانند و در طول سفر خود با آسودگی خیال استراحت کنند. زیرا صندلی برخی از این اتوبوس‌ها قابلیت تخت‌شو بودن دارند و بسیار راحت هستند.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره اتوبوس های VIP

اجاره مینی‌ بوس هیوندا

کرایه مینی بوس ها از مدت ها قبل در کشورمان رایج بوده اما امروزه به دلیل حضور ون های مدرن و شیک تر، کمتر از آنها نام برده میشود و بیشتر در گروه سرویس های ایاب و ذهاب فعالیت می کنند. با توجه به خدمات گسترده شرکت واحد گشت در زمینه ایاب ذهاب و وجود محدودیت هایی از قبیل محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد و سایر محدودیت های ترافیکی مینی بوس های واحد گشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در شلوغ ترین ساعات روز می باشند.

کرایه اتوبوس بهشت زهرا و اماکن متبرکه

از مهمترین و پر سفارش ترین سرویس ها مربوط به اجاره اتوبوس بهشت زهرا می باشد، این سرویس از تمامی نقاط تهران پذیرش می‌شود. سرویس بهشت زهرا غالبا برای ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری و تدفین بصورت اجاره اتوبوس دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تبلیــغات :
اجاره اتوبوس وی آی پی به صورت روزانه و ساعتی
اتوبوس دربستی جهت تورهای درون شهری و بین شهری
کرایه اتوبوس برای مراسم ختم جهت ایاب و ذهاب مهمان ها
اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا با یک تماس

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

ویژگی های شرکت های اتوبوسرانی تحت نظارت شرکت واحد برای اجاره اتوبوس :

دارای رانندگان مجرب

بکارگیری رانندگان مجرب در سرتاسر تهران و اتوبوس هایی دارای امکانات مناسب برای جابجایی مسافران و اقدام به ارائه خدمات سرویس دربستی بهشت زهرا و دیگر اماکن متبرکه می‌نماید، تمامی رانندگان بسیار خوش برخورد بوده و دارای تجربه بالایی در زمینه ایاب و ذهاب می‌باشند.

تجربه آسایش و راحتی در اتوبوس بهشت زهرا

اتوبوسهایی که برای سرویس دربستی بهشت زهرا بکار گرفته می شوند از صندلی های راحت و دیگر امکانات رفاهی برخوردار هستند که همین موضوع باعث شده تا بستگان شخص مرحوم رضایت کاملی از ایاب و ذهاب خود به بهشت زهرا داشته باشند.

اجاره اتوبوس دربستی تهران با قیمت بسیار مناسب

اتوبوس های گشت واحد با هدف ارائه خدمات سرویس دربستی درون شهری و رضایت مشتریان خود به صورت حرفه ای و قیمت مناسب به طوری که حتی زیر نرخ اتحادیه می‌باشد با رانندگان مجرب و متعهد در حال فعالیت و سرویس‌دهی به شما عزیزان می‌باشد.

اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا و مراسم ختم

جهت رفاه و کسب رضایت شما مشتریان عزیز ارائه خدمات کرایه اتوبوس برای مراسم‌ خاکسپاری بهشت زهرا، بهشت سکینه ، بهشت معصومه ، قبرستان ارامنه ، اتوبوس برای اماکن متبرکه و سایر نقاط در ایران آماده خدمت رسانی به تمامی اقلیت‌های مذهبی می‌باشد.

امکان رزرو اتوبوس برای اقصی نقاط ایران

به هیچ وجه نگران محل سکونت خود و یا مقصد مورد نظر خود نباشید. اتوبوس‌‌های درون شهری واحد گشت آماده خدمت رسانی در کلیه‌ی مناطق شهر تهران هستند و خدمات برون شهری اتوبوس گشت واحد آماده‌ی حمل مسافر به تمام نقاط ایران هستند.

سوابق خوب و معتبر کرایه اتوبوس واحد گشت

با توجه به حساسیت‌ها و مسائل امنیتی که در مورد اجاره اتوبوس دربستی وجود دارد، نگرانی های بیشماری در میان سازمان‌ها و خانواده‌ها به منظور همکاری با یک شرکت معتبر و مورد اعتماد وجود دارد. شرکت های معرفی شده از تحت نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران فعالیت می کنند.

تلفن تماس اتوبوس واحد گشت تهران :

تماس با مرکز تلفن : (۰۲۱) ۷۷۴۴۹۰۵۱-۵۴
شماره نمابر دبیرخانه اداره مرکزی : 77447109 
شماره پیام کوتاه : 13700000916
پست الکترونیکی:bus@tehran.ir
آدرس: میدان رسالت خیابان هنگام جنب بوستان الغدیر ساختمان مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

شرح وظایف مدیران سامانه های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه :

۱-دریافت خط مشی وبرنامه های کلی از مرکز ستاد شرکت.
۲-تعیین اهداف مشخص برای قسمت تحت سرپرستی همسو با اهداف کلی شرکت با رعایت ضوابط و استانداردهای موجود.
۳-مطالعه وتحقیق مداوم به منظور به روز نگاه داشتن اطلاعات فنی وحرفه ای با هدف پیشرفت امور و بهبود کار در آتی.
۴-سازماندهی مناسب به منظور صرفه جویی در وقت، بودجه وبکار گیری نیروی انسانی کمتر ورسیدن به نتیجه مطلوب وکارایی بیشتر
۵-برنامه ریزی مناسب وتعیین زمان ،بودجه،کمیت وکیفیت عملیات در انطباق با برنامه های قسمت وتخصیص منابع انسانی ،مالی و وسایل خودوریی و تجهیزات اداری.
۶-شناخت نیازهای سامانه تحت نظارت منطقه از نظر چگونگی کارکرد وارزیابی آنها بر اساس ضوابط معین و اجرایی.
۷-نظارت وکنترل بر عملیات پرسنلی شامل: انتصابات، نقل و انتقالات و رفاه و بهره وری کارکنان سامانه.
۸-کنترل ونظارت برعملیات مالی ،اداری ، فنی،بهره برداری وهماهنگی در محدوده ضوابط وآئین نامه ها ودستور العملهای مربوط و ابلاغی.
۹-انجام امور محوله از طرف مقام مدیریت عامل شرکت.

تبلیغات : اطلاعات تماس و هماهنگی جهت اجاره انواع اتوبوس

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

اتوبوس شرکت واحد بهشت زهرا آماده خدمات رسانی :

سالیان زیادی است که برای حمل و نقل خانواده و بستگان متوفی از تهران به بهشت زهرا و بالعکس از اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران برای بهشت زهرا استفاده می شود. اتوبوس واحد گشت تهران برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از اتمام مراسم اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا مجددا حضار را به مبدا و رستوران بنا به درخواست متقاضی انتقال می دهند. مجموعه های زیادی وجود دارند که در زمینه اجاره اتوبوس واحد گشت تهران و بهشت زهرا فعالیت می کنند. با اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا با پرداخت هزینه معقولی، کلیه نیاز شما برای ایاب و ذهاب بهشت زهرا مرتفع خواهد شد.

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا
اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

مزایای اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا :

اتوبوس های واحد گشت در واقع همان اتوبوس‌های با کیفیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هستند که به علاوه بر قدرت مانور بالا در مناطق شهری از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. به طور معمول اتوبوس‌های گشت واحد تا نزدیک‌ ترین محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند تا استفاده از اتوبوس حتی برای سالمندان و معلولین نیز ساده و آسان باشد.

اتوبوس‌های شهری واحد گشت به دلیل طراحی شهری، ارتفاع زیادی از سطح زمین ندارند و برای سوار شدن، لازم نیست پله‌های زیادی را بالا و پایین بروند. در مدل‌های جدید اتوبوس‌ شرکت واحد حتی کولر هم تعبیه شده است تا در تابستان نگران گرمای هوا نباشید و اذیت نشوید.

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =