خانه تبلیغات ویژه برگزارکننده مجالس ترحیم ( به سوی دوست )

برگزارکننده مجالس ترحیم ( به سوی دوست )

1 به عنوان خوانده شده
۸
7
18,111

موسسه به سوی دوست

تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست با سالها تجربه درحوزه برگزاری مجالس ترحیم ، مفتخر است برای اولین بار در ایران به برگزاری مراسمات سوگواری می پردازد. ما معتقدیم هر آنچه شما برای مراسمات ترحیم عزیزانتان می خواهید می بایست فراهم کنیم. از این رو موسسه به سوی دوست با سرمایه گذاری در این حوزه اقدام به تحول بزرگی در این گروه از خدمات نموده است.

استفاده از تیمی آموزش دیده و شیک پوش در مراحل مختلف تشییع جنازه، استفاده از ماشین های اختصاصی و سیاه رنگ برای تشییع، هماهنگی های لازم با بهشت زهرا و امام زاده های تهران برای برگزاری حرفه ای مراسم، هماهنگی با مساجد شاخص، استفاده از تالارهای اختصاصی و کاملا آراسته، گل آرایی و… .  تنها بخشی از فعالیت ماست.

✔ هدف ما ارائه خدماتی ویژه برای مراسمات عزیزان شماست.

اطلاعات تماس با موسسه به سوی دوست

وب سایت به سوی دوست

☎ ۸۸۸۲۰۷۶۵  – 09126794324

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام

موسسه به سوی دوست چه خدماتی ارائه میدهد ؟ 

۱ – رزرو مسجد و سالن همایش جهت برگزاری مراسم ختم

مفتخریم که با تمامی مسجد ها و سالن های همایش مبله در تهران جهت پذیرایی و دعوت از مداحان بنام ، همکاری میکنیم . و مشترین ما از جهت رزو سالن و مسجد خیالشان راحت خواهد بود.

رزرو تالار همایش لوکس کوثر

شما می توانید با توجه به منطقه سکونت خود در تهران  , تعداد مهمان و توجه به جای پارک مناسب در اطراف مسجد , انتخاب خود جهت برگزاری مکان مورد نظرتان را در این امر انتخاب نمایید. برای رزرو مسجد مورد نظرتان در هر نقطه از شهرتهران می توانید از ما کمک بگیرید.

ساخت کلیپ یاد بود مراسم ترحیم از عزیز از دست رفته و خاطراتی که با آن مرحوم داشته اید.کلیپ یتد بود در مسجد کوثر
ساخت کلیپ یاد بود مراسم ترحیم از عزیز از دست رفته و خاطراتی که با آن مرحوم داشته اید.کلیپ یتد بود در مسجد کوثر- تشریفات مجالس ترحیم به سوی دوست
مسجد نور میدان فاطمی

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا

۲- صدور گواهی فوت توسط پزشک

هنگامی که انسان در حالت احتضار است و شخص زنده بحساب می آید اولین علائم مرگ در انسان سرد شدن بدن میباشد هنگامی که این اثر پدیدار گشت یعنی شخص فوت گردیده است.
بعد از اینکه شخص دراین حالت قرار گرفت باید اقداماتی را  انجام داد زیرا این حالت نمایان گر نبود علائم حیاتی در انسان میباشد و شخص متوفی به حساب می آید و باید مرده نامید.
در اولین قدم می بایست به اورژانس اطلاع داده شود تا صحت فوت محرز گردد .
از نظر اداری و ثبت احوال باید فوت شخص مورد تایید قرار بگیرد تا بتوان آن را ثبت کرد به همین منظور طبق قوانین کشوری نیاز به صدور گواهی فوت توسط پزشک باید انجام گیرد و پزشک با انجام معاینه و نبود هیچگونه علائم حیاتی در بدن شخص متوفی به انجام صدور گواهی فوت می پردازد.

اطلاعات بیشتر در خصوص صدور گواهی فوت

۳-تغسیل در منزل


۴ – هماهنگی با آمبولانس 

آمبولانس های دارای مجوز جهت انتقال متوفی که تلفنی رزرو شده و برای حمل متوفی استفاده می شوند. این آمبولانس ها درب منزل شما حاضر شده و مرحوم یا مرحومه را از آنجا به سردخانه منتقل می نمایند.

۵آمبولانس تشییع جنازه

۵ – انجام مراحل اداری کفن و دفن 

انجام امور اداری  در بهشت زهرا , هماهنگی و اعزام مدیر تشییع که می تواند از ابتدا تا انتهای خاکسپاری شما را راهنمایی کند . از این امور می توان به خرید قبر و گرفتن جواز دفن اشاره نمود. (خدمات بهشت زهرا)


۶ – هماهنگی با پرسنل جهت حمل تابوت متوفی 

 یکی از خدمات تشریفات ترحیم به سوی دوست جهت راحت بودن صاحبان عزا ، هماهنگی با پرسنل برای حمل تابوت متوفی می باشد (که البته همگی لباس فرم متحدالشکل بر تن دارند ) ، آنها باید راس ساعت مقرر در محل معین که می تواند در حرم مطهر یا بر سر مزار متوفی باشد حاصر شده و تابوت متوفی را تا محل دفن وی جابجا نمایند.


۷ – تزیین و گل آرایی سنگ قبر متوفی 

یکی از خدمات پر کاربرد بر سر مزار متوفی ، تزیین و گل آرایی سنگ قبر مرحوم با گل و شمع می باشد به گونه ای که دور سنگ قبر را توسط چارچوب که با گل طراحی شده تزیین می نمایند.

می خواهیم باری از دوش شما برداریم


۸ – کرایه صندلی و سایه بان 

برای اینکه مهمانان حاضر بر سر مزار در گرما ، آفتاب یا سرما اذیت نشوند می توان از سایه بان و جهت رفاه حال افراد سالخورده و کودکان استفاده نمود , کرایه صندلی و سایه بان در بهشت زهرا  با توجه به تعداد حاضرین بر سر مزار انجام می گردد.


۹ – اعزام پرسنل پذیرایی یا مهماندار مجالس

جهت برگزاری مجلس ترحیم در منزل , بر سر مزار و در  مساجد می توان کار را به نیروهای خدمات ترحیم به سوی دوست سپرد . پرسنل ما ،  در کلاس های توجیهی مجموعه جهت بالا بردن بازدهی شان در برگزاری مراسم شرکت می نمایند و به گونه ای با شما رفتار می نمایند که انگار فردی از خانواده خودشان فوت کرده است.


۱۰ – رزرو و هماهنگی مداح و قاری 

متناسب با انتخاب شما این افراد هماهنگ شده و می توانند خدمات خود را در مساجد , منزل یا مزار ارائه دهند. مداحان می توانند به خواندن قرآن مجید , اشعار معنوی یا خواندن روضه بپردازند که البته نوع اجرای وی متناسب با جو و فرهنگ خانوادگی شما متغیر می باشد. (قیمت و رزرو مداح)


۱۱ – خرید ملزومات مراسم ختم

چای , قند , دستمال کاغذی و لیوان یکبارمصرف که تعداد آن با توجه به تعداد میهمانان شما تهیه می شوند البته این ملزومات موارد دیگری هم دارد که در شماره های بعد توضیح داده شده است. لیوان یکبار مصرف معمولا از جنس کاغذ می باشد و می توان در کنار آب معدنی از آن استفاده نمود. معمولا در مسجد روی هر میز یک عدد آب معدنی به همراه دو عدد لیوان کاغذی قرار می دهند.


۱۲ – رزرو رستوران مراسم ترحیم 

پس از مراسم خاکسپاری , روز هفتم ,  چهلم یا سالگرد متوفی ، می توان مهمانان را به رستوران دعوت نمود , رزرو تالار ترحیم  و رستوران یکی از فعالیت های این مجموعه به حساب می آید و متناسب با منطقه سکونت شما و یا تعداد مهمان تان انتخاب می گردد.

با یک تلفن همه امکانات و تدارکات در خدمت شماست


۱۳ – سفارش پک میوه

با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب خریداری و به مسجد ارسال می گردد. موز معمولا میوه ثابت در مراسم ختم است که می توان در کنار آن از چند قلم میوه فصل نیز استفاده نمود به عنوان مثال نارنگی یا سیب.


سفارش و تصاویر بیشتر از پک پذیرایی


۱۴ – خرید آب و آبمیوه

یکی از مواردی که امروزه در مراسم ختم در کنار میوه برای پذیرایی از میهمانان مراسم ختم استفاده می شود آبمیوه است که البته جهت خنک شدن از شب قبل در  یخچال  قرار داده می شود. آبمیوه ها در طعم ها و برند های متفاوتی موجود می باشد که طبق سفارش شما در پک پذیرایی و یا به صورت جداگانه سرو میگردد.


۱۵ – سفارش حلوا خرما 

 این موارد در دیس های شکیل و یک شکل چیدمان می شوند و روی میز ترحیم قرار می گیرند. خرمای استفاده شده در مراسم مغزدار و در مدل های مختلفی وجود دارد به عنوان مثال می توان تزیین آن را با خمیر فوندانت انجام داد.

خدمات حلوا و خرما موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم و تشریفات مجالس(تشریفات مجالس)
حلوا و خرما موسسه به سوی دوست

۱۶ – سفارش تاج گل ترحیم ,  سبد گل و گل آرایی مجلس ختم

کلیه گل آرایی مراسم ختم و ترحیم عزیزانتان توسط پرسنل گروه تشریفات ختم به سوی دوست انجام می شود , به کارگیری گل آراهای باسلیقه و حرفه ای باعث شده تا در انجام این امر بسیار موفق باشیم و رضایت شما را در این حوزه جلب نماییم.

گل آرایی با سبد گل و تاج گل ترحیم در تالار همایش کوثر
گل آرایی با سبد گل و تاج گل ختم در تالار همایش کوثر
خدمات تاج گل و آرایی موسسه به سوی دوست خدمات ترحیم
تاج گل و گل آرایی موسسه به سوی دوست

۱۷ – گل آرایی و شمع آرایی میز ترحیم

یکی از لازمه های برگزاری مراسم ترحیم مخصوصا در قسمت بانوان مسجد دیزاین میز ختم می باشد که با استفاده از پارچه مشکی ، ترمه ، گل آرایی عکس متوفی ، تزیینات میوه ، تزیین دیس های خرما ، حلوا و شیرینی می توان این میز را طراحی و اجرا نمود و باعث زیبایی و با شکوه تر شدن مراسم  شد.

گل آرایی شمع آرایی میز ترحیم تالار همایش کوثر
گل آرایی شمع آرایی میز ترحیم تالار همایش کوثر

۱۸ – سفارش و چاپ کارت دعوت ترحیم

 از آنجا که ما بهترین و معتبرترین چاپ خانه های شهر تهران همکاری داریم می توانیم سفارشات چاپی شما مانند کارت دعوت را قبول و به انجام رسانیم.

انجام کلیه امور مراسم ترحیم از لحظه فوت تا مراسم سالگرد


۱۹ – هماهنگی وسایل نقلیه , ایاب و ذهاب ( اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا )

 از آنجا که شاید برخی از اقوام شما از داشتن وسیله نقلیه بهره نمی برند می توانند از وسایل نقلیه که ما برای شما رزرو می نماییم استفاده کنید و در رفت و آمد کار راحت تری داشته باشید ، به عنوان مثال می توان جهت ایاب و ذهاب اقوام و خویشاوندان از درب منزل به سمت مزار متوفی از این وسایل نقلیه بهره برد.


۲۰ – چاپ عکس باکیفیت روی شاسی 

از مهم ترین موارد موجود در میز ختم می توان به عکس متوفی اشاره نمود که باید از بهترین کیفیت چاپ در آن استفاده گردد و می توان با گل آرایی عکس به زیباتر شدن آن کمک نمود.


۲۱- تهیه سنگ قبر

موسسه به سوی دوست آماده انجام کلیه امور مربوط به خرید سنگ قبر شما است. انواع سنگهای معتبر، کیفیتهای مناسب، طرح های مختلف، مجسمه سازی، چاپ بر روی سنگ تعمیر و رنگ آمیزی سنگ، تهیه سنگ نماهای تخصصی. آدرس سایت سفارش و خرید سنگ مزار 

از دیگر خدمات موسسه به سوی دوست  می توان به برگزاری مراسم در منزل اشاره نمود که در زیر به شرح چند مورد از آن می پردازیم : 

۱ – گروه موسیقی مراسم ترحیم عرفانی : اگر صاحبان عزا علاقه ای به اینگونه موارد داشته باشند می توانیم با هماهنگی گروه موسیقی مداحی نی و دف عرفانی در اینگونه مراسم به شما عزیزان خدمت نماییم.

۲ – تهیه ملزومات برگزاری مراسم ترحیم : از اینگونه موارد می توان به تهیه میز ، صندلی ، رومیزی و انواع ظروف کرایه اشاره نمود.

۳ – تزیین شمع میز مراسم ختم : با استفاده از شمع های بلند و جاشمعی های شیک می توان به زیبایی میز ترحیم افزود ضمن اینکه می توان از شمع الکترونیک نیز در تزیینات آن استفاده نمود.

۴ – تزیین میوه برای مراسم ختم : یکی از خدمات به سوی دوست استفاده از تزیینات میوه در مراسم ترحیم می باشد این مورد با استفاده از چندین نوع میوه فصل در دیس های چینی یا سینی های سیلور دیزاین می گردد.

نگاهی کوتاه به موسسه به سوی دوست 

موسسه سوی دوست اولین و بهترین گروه تشریفات ترحیم تهران و برگزارکننده مجالس و مراسم لوکس … از اینکه مراسمات خود را به ما می سپارید به خود افتخار می کنیم.

لیست خدمات به سوی دوست : • تغسیل در منزل

 • رزرو مساجد و سالن همایش


 •  پذیرایی حلوا , خرما


 •  فیلم برداری و عکسبرداری از مراسم
 • اعزام واعظ و خطیب جهت سخنرانی

 • چاپ عکس مرحوم بر روی شاسی، بنر و استند


 • پذیرایی بر سرمزار


 • رزرو رستوران نزدیک بهشت زهرا


 • اعزام نیروی پذیرایی خانم و اقا با لباس فرم


 •   تهیه نوشیدنی های گرم و سرد

 • نصب بنر، پخش تراکت و اعلامیه در مسجد

اطلاعات تماس با موسسه به سوی دوست

☎ ۸۸۸۲۰۷۶۵  – 09126794324

وب سایت به سوی دوست

چه چیزهایی باید در قرارداد با این موسسات ذکر شود؟

مثل هر قرارداد حقوقی دیگری که بین افراد نوشته می شود، قرارداد تشریفات مجالس هم به دو بخش تقسیم می‌شود، اطلاعات طرفین عقد و موضوع قرارداد.

هنگام بستن قرارداد باید دقت کنید که مشخصات شما و تشریفات مجالستان به درستی و با جزئیات نوشته شده است، از آنجایی که معمولاَ موسسات تشریفات قرارداد از پیش آماده شده به شما می‌دهند دقت کنید که مشخصات خودتان را درست بنویسید و شماره تماسی را در اختیارشان بگذارید که به شما دسترسی بیشتری داشته باشند.

موضوع قرارداد خدماتی است که قرار است در روز برگزاری مراسم ختم  به شما ارائه شود، در این قسمت باید تمامی خدمات با جزئیات و توضیحات کامل ذکر شود، برای مثال اگر شما منوی شماره یک غذا را انتخاب کردید اما چند مورد از پیش غذاهای آن را به دلخواهتان تغییر دادید باید تمام این تغییرها ذکر شود، همچنین جنس و نوع خدماتی که دریافت میکنید مانند ظروف کرایه و … .  را تا حد امکان به طور شفاف مشخص کنید.

نکات ضروری برای درج در قرارداد

 • تاریخ و شماره عقد قرارداد
 • اطلاعات طرفین قرارداد ( نام تالار پذیرایی ترحیم ، نام سالن انتخابی ،آدرس دقیق محل برگزاری مراسم ترحیم ،تلفن  )
 • روز و تاریخ مراسم ، نوع ختم ( مراسم سوم،چهلم ، سالگرد)
 • ساعت شروع و خاتمه مراسم ، به علاوه زمان در نظر گرفته شده برای چیدمان وسایل مانند میز صندلی و سایبان در بهشت زهرا ، چیدن پک میوه و وسایل پذیرایی به جهت برگزاری مراسم ختم در منزل و یا مسجد
 • تعداد مهمانان
 • هزینه رزرو مسجد و سالن همایش جهت برگزاری مراسم ترحیم
 • ذکر وجود پارکینگ و ظرفیت در اختیار شما
 • رزرو مداح عرفانی  سخنران و واعظ
 • ذکر تعداد میز و صندلی ( حتما تعدادی بیشتر از مهمانان در نظر بگیرید )
 • ذکر وجود سیستم صوتی  هماهنگی صدا
 • مشخص بودن منوی غذا با درج توضیحات کامل و تعداد مهمانان | ذکر نوع برج مورد استفاده و وزن و میزان گوشت مصرفی برای هر شخص ، سالادها دسرها و تمام جزییات
 • مشخص کردن منوی پذیرایی میوه و شیرینی و نوشیدنی | وصف تعداد ، نوع کیفیت میوه و شیرینی
 • حسن رفتار نیروی خدماتی و مهماندار 
 • ذکر نوع پوشش کادر اجرایی و خدماتی
 • یک سوم کل مبلغ بعنوان بیانه باید قبل از مراسم به موسسه پرداخت شود که باید در قرارداد ذکر شود و دو سوم بعدی نیز در انتهای مراسم پرداخت شود.
 • در قرارداد ذکر شود که در صورت کنسلی مراسم ، چه مبلغی بعنوان جریمه کنسلی پرداخت کنید.
 • نوع تاج گل خیریه مصنوعی یا طبیعی و گل آرایی میز یادبود و شمع آرایی
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در تبلیغات ویژه

۸ نظرات

 1. احمد

  فوریه 17, 2021 در 5:17 ب.ظ

  فروش قبر در قطعه ۳۳ قابل سه طبقه شدن نزدیک آب و قطعه هنرمندان فروش فوری
  ۰۹۱۹۳۲۶۲۱۹۴

  پاسخ

 2. رحیمی

  ژانویه 2, 2021 در 5:11 ق.ظ

  قطعه ۱۹
  سه طبقه نو
  سند دست اول قابل انتقال در دفتر خانه اسناد رسمی
  کنار شهدا و موزه شهدا و قبر پدر طالقانی و شهید چمران و…
  ۰۹۳۵۱۱۳۵۲۸۲

  پاسخ

 3. مبل کلاسیک

  اکتبر 31, 2018 در 12:35 ب.ظ

  چطور میتونم اطلاعات بیشتری در این باره بدست بیارم؟

  پاسخ

 4. kushki

  می 30, 2017 در 7:49 ق.ظ

  ممنون از سایت خوب شما

  پاسخ

 5. سید مصطفی موسوی

  اکتبر 15, 2016 در 6:07 ب.ظ

  قاری کشوری قرآن کریم
  اجرای تلاوت قرآن برای مراسم ترحیم و سایر مراسم ها
  تهران و حومه و کرج
  تماس
  ۰۹۱۳۸۳۱۳۶۱۸
  ۰۹۳۶۸۸۶۲۳۷۵

  پاسخ

 6. پرینت سه بعدی

  آگوست 9, 2016 در 1:06 ب.ظ

  ممنون از سایت خوبی که دارید

  پاسخ

  • گل فروشی

   می 13, 2017 در 6:25 ق.ظ

   میشه بیشتر در رابطه با تشریفات مجالس و خدمات مرتبط و قیمتش توضیح بدین

   پاسخ

 7. دوستار

  ژانویه 1, 2015 در 6:27 ب.ظ

  خوب است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 12 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…